Dodaj do ulubionych

Prezent na Dzień Kobiet

IP: *.4web.pl 28.02.11, 15:48
Witam wszystkich;) Dziś rano usłyszałam w radio, że w przyszły wtorek jest już Nasze święto :) Alw zaraz potem przypomniałam sobie, że najczęstszym prezentem jaki dostajemy od facetów są kwiaty i słodycze... a ja chętnie dostałabym coś innego;p macie jakieś ciekawe pomysły, żebym mogła podsunąć je mojemu??;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasiek Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 11:49
      Cześć, ja w tym roku nie wiem czy mam lepiej czy gorzej, mi mój kochany facet już podsunął swój wymarzony prezent na dzień faceta, ze słowami: ty i tak ode mnie dostaniesz kwiatki i coś miłego jak co roku, ja też chcę prezent. I mi pokazał co sobie wypatrzył: 4gift.pl/kubek-z-kastetem.html
      . Nie wiedziałam czy się śmiać, czy nie. Ale skoro tak, to mu dam - niech się cieszy:) Emancypacja mężczyzn postępuje:P A tak na poważnie, to skoro on sobie zażyczył nieco ekscentryczny prezent to ja chcę kwiaty: na łóżku, w pokoju, w wannie. Dużżżżo kwiatów! Najlepiej róże! Nie obrażę się na sceny rodem z American Beuty. I resztę z was namawiam na to samo!
    • Gość: Gosia Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 18:26
      ja sobie zamówiłam prezent:))) wiem, że dostałabym miłą niespodziankę ale nie koniecznie taką jaką bym chciała. Więc sobie zamówiłam. Pojawiły się na rynku super kubki termiczne, które mi się bardzo podobają a są dość drogie, ale super, bo koleżanka z pracy ma taki. Może Wam się spodoba: JEST SUPER. Co myślicie? Gosia:)))
        • dirtydancer1 Re: Prezent na Dzień Kobiet 04.03.11, 15:28
          Prezentem, który zawsze się sprawdza i wywołuje radość w każdym wieku jest biżuteria. Najlepiej, aby była niepowtarzalna, wyjątkowa oraz hitem mody. Znalazłam taką w sklepie "Niebieski-koralik". Jest ona włoskiej marki Biagi, do składania samemu i cała ze srebra o próbie 925. Jest w czym wybierać, asortyment stale się powiększa. Tylko w tym sklepie można znaleźć koraliki bursztynowe- moje ulubione.
          • marcin-kawka Re: Prezent na Dzień Kobiet 06.03.11, 20:25
            ja postanowiłem podarować swojej ukochanej bardzo nietypowy prezent bo nawigację Vordon. Ona bardzo dużo jeździ i przyda jej się takie cacko, jeśli również dużo podróżujesz to to może być fajna opcja dla Ciebie
            • Gość: plum Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 10:37
              zważywszy na to, że kobiety maja często problem z orientacja w terenie to ma sens, tylko dodaj do tego kwiatki, bo tak jakoś...sucho :D ja bym chciała cos luksusowego :) masaż gorącą czekolada na przykład prezentokracja.pl/Czekoladowa_Euforia_-_zabieg_goraca_czekolada/produkt.html akurat idealna opcja dla faceta bo kupuje sie tylko voucher i nie trzeba zbytnio myśleć :P
              • monika_m7 Re: Prezent na Dzień Kobiet 07.03.11, 16:08
                Ja proponuję zdjęcie na płótnie w formie obrazu -20% na Dzień Kobiet:)
                www.decomania.pl/pl/p/Prezent-na-Dzien-Kobiet-20-zdjecie-na-plotnie/1384
                Albo obrazy z kategorii kwiaty w promocji do -30% na Dzień Kobiet :)
                www.decomania.pl/pl/c/Kwiaty/36
                Albo konkurs KwiatoDawanie :) do wygrania obrazy z kwiatami :)
                www.facebook.com/DecoManiaPL
    • lilka154 Re: Prezent na Dzień Kobiet 07.03.11, 21:54
      jak dla mnie najlepszym prezentem jest biżuteria i nie musi byc to cos za niewiadomo ile...lubie tez dostawac filizanki, przydała sie szkatułka na bizuterie...ostatni prezent od meza to zegarek i tez mnie bardzo ucieszył...
    • lidzia88 Re: Prezent na Dzień Kobiet 08.03.11, 14:59
      Myślę, że każda kobieta ucieszy się z pięknie pachnącego flakonika perfum. Ja np. dostałam od mojego chłopaka zapach Euphoria Calvina Kleina-jest przepiękny taki kobiecy i uwodzicielski, muszę przyznać-strzał w dziesiątkę.
      • Gość: Aga34 Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.12, 13:03
        Może to nie jest oryginalne , ale podoba mi się pierścionek. Rzadko je dostaję, więc może to jest dobra okazja . Zamierzam podsunąć mężowi pomysł. Nawet już sobie wybrałam

www.zlotysklep.com/oferta/wyroby/pierscionki2/zlote_pierscionki/tk_13_p_sz_z1/
        Obowiązkowo z pamiątkowym grawerem:)
        • malgosia20000 Re: Prezent na Dzień Kobiet 07.03.12, 14:37
          Jesli Twojego meza stac na pierscionek za 300zl z okazji dzien kobiet to czemu nie:))
          Ja swoj prezent sama wybralam i jest to akademia makijażu, fajna książka (przynajmniej z tego, co zdążylam zobaczyc w drogerii) gdzie jest wiele wskazowek i ilustracji jak zrobic idealny makijaz:)
          • robert0t Re: Prezent na Dzień Kobiet 18.02.14, 16:13
            Nie no co roku ten sam problem...Eh te kobiety, nie ma ich źle są jeszcze gorzej :p
            Nie no przepraszam kobietki, sama przyjemność wybierać dla Was słodkie prezenty.
            Dzięki za parę pomysłów, jeden mi nawet pod pasował.
            Żebym nie okazał się samolubem podsyłam Wam opcję jaką wykorzystałem rok temu na prezent dla mojej gwiazdeczki ;)
            www.gazetomania.pl/prezent-na-dzien-kobiet.action#opening - prezent jak zamówiłem dziewczynie na ostatnie święto Dzień Kobiet
    • nightshadows Re: Prezent na Dzień Kobiet 17.02.13, 18:52
      A ja bym chciała kapciuszki ciepłe jak na 2future za niecałe 60 zł- raz że zawsze mam zimne nogi- taka uroda chyba albo to przez nerki:) dwa no co tu dużo mówić?- jestem laptopo maniakiem i jak się wciągnę w googlanie to i o nogach zapominam i marzną... :(
    • aniazzielonegokurzu Re: Prezent na Dzień Kobiet 18.02.13, 15:03
      Mam kilka pomysłów oba, przy których wilk jest syty i owca cała;)
      1. wspólny wypad na weekend - oboje wypoczną, a DK będzie pretekstem;)
      2. kupon na zakupy do ulubionego sklepu
      3. Bielizna lub koszulka nocna, która babce się przyda, a faceta rozgrzeje - jako inspiracja - zdjęcia na paniach - missysecret.pl/komplety-bielizny
      lub tez wersja hard (która kiedyś dostałam, ale zdążyła się zepsuć, zanim została wykorzystana;)
      przykłady: allegro.pl/akcesoria-i-gadzety-bielizna-i-akcesoria-jadalne-63789
    • wiola32565 Re: Prezent na Dzień Kobiet 23.02.14, 10:38
      Witam!

Mam do sprzedania ręcznie robione kolczyki. Są nowe, wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Posiadają antyalergiczne bigle (część wkładana do dziurki w uchu) oraz silikonowe zatyczki uniemożliwiające wypadnięcie kolczyka z ucha. Każda para jest wyjątkowa, nie ma dwóch identycznych par kolczyków.

Kolczyki świetnie nadają się na prezent, jak również dla własnego codziennego użytku.

Cena wysyłki zgodnie z cennikiem pocztowym, bez dodatkowych kosztów!

Zapraszam do oglądania i kupna!
      Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu mojej ręcznie robionej kolekcji kolczyków

tablica.pl/oferta/recznie-robione-kolczyki-CID87-ID54dkz. html
      tablica.pl/oferta/wiszace-kolczyki-CID87-ID54j39.html

Proszę o opinie, czy się podoba :)
    • Gość: eleonara Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.centertel.pl 25.02.14, 01:08
      Mnie ostatnio bardzo mile zaskoczył mój mężczyzna. Podarował mi na Walentynki voucher na zabieg SPA, a dokładnie na Masaż gorącymi kamieniami: www.superprezenty.pl/pl/masaz_goracymi_kamieniami_thai_sun.aspx?CtgID=1 To był bardzo fajny, relaksujący, wprawiający w dobry nastrój prezent. Mogłabym coś w tym rodzaju otrzymać na Dzień Kobiet.
    • anna6442 Re: Prezent na Dzień Kobiet 26.02.14, 13:19
      Jakiś wypad gdziekolwiek, ale razem :) Wypad w góry do jakiegokolwiek schroniska już brzmi fajnie :) albo chociaż kino, restauracja, teatr (jak ktoś lubi).
      --
      Moja ulubiona biżuteria - www.taxor.com.pl
    • Gość: Niuta Santis Re: Prezent na Dzień Kobiet IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.14, 15:45
      Witam serdecznie - mam kilka pomysłów - szklane Anielskie witrażyki

możesz zostawić otwartą przeglądarkę na tym co chcesz dostać :) nieskromnie proponuję :)

1- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023831742.html

2- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023864181.html

3- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023866746.html

4- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023871150.html

5- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023894662.html

6- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023897598.html

7- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023901732.html

8- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023936144.html

Serdecznie zapraszam

niutasantis.blogspot.com/
      • martuskaa966 Re: Prezent na Dzień Kobiet 06.03.18, 19:45
        Dzień Kobiet już nie długo wiec warto pomyśleć o czymś fajnym. Ja moją kobietę w tym roku w jej święto zabieram do Hotelu Lubicz ze spa w Ustce: hotel-lubicz.pl. Zawsze jej marzeniem było pojechać do spa, więc postanowiłem je spełnić. Słyszałem same dobre opinie o tym hotelu więc myślę, że oboje będziemy zadowoleni.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka