pajdeczka 04.09.03, 14:17 A właściwie to już nic. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mlot_na_soczewice Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:20 pajdeczka napisała: > A właściwie to już nic. ja natomiast chciałbym się pokłócić :-) wasz młoteczek Odpowiedz Link Zgłoś
capa_negra Pokłóćmy sie najpierw o nóż!!! 04.09.03, 14:22 Kłotnia bez noża nie ma sensu :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:24 mlot_na_soczewice napisał: > pajdeczka napisała: > > > A właściwie to już nic. > > ja natomiast chciałbym się pokłócić > :-) > > wasz młoteczek A ty myślisz młocie jeden, że po co ja ten wątek założyłam? Odpowiedz Link Zgłoś
capa_negra Cooooooooooooooooooooo!!!!! 04.09.03, 14:20 zajrzyj na pajdokracje :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Cooooooooooooooooooooo!!!!! 04.09.03, 14:25 capa_negra napisała: > zajrzyj na pajdokracje :-)) Ostatni wpis, jaki widziałam, był bodajże z 18 sierpnia. Zapuściłam trochę gospodarstwo, marna ze mnie gospodyni, ale też wiele się dzieje w mojej firmie, stąd ten brak energii. Ale już zaglądam. Odpowiedz Link Zgłoś
capa_negra ja wiem po co 04.09.03, 14:28 tylko mi o ten nóz chodzi - kto ma nóz no kto ???? Odpowiedz Link Zgłoś
soczewica monti pajtą na ejsień? good idea! 04.09.03, 14:31 capa_negra napisała: > tylko mi o ten nóz chodzi - kto ma nóz no kto ???? ja mam śledzia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.03, 14:20 A Ty tak jak w tym dowcipie: Ludzie dlaczego nie śpita? Odpowiedz Link Zgłoś
betty-bt Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:21 pajdeczka napisała: > A właściwie to już nic. idz zarzadzac sedziwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:24 pajdeczka napisała: > A właściwie to już nic. To co się tak wydrzysz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:27 ..jaki to był okrzyk: szczęścia czy rozpaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:53 ka1311 napisała: > Zajrzałam no i co? Teraz poszło. A ty należysz do pajdokracji, bo nie kojarzę? Odpowiedz Link Zgłoś
ka1311 Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:54 A tak, tyle, że mnie dawno nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:55 ka1311 napisała: > A tak, tyle, że mnie dawno nie było. To tak, jak mnie hi,hi, dlatego cię nie pamiętam no i ta galopująca miażdżyca.. Odpowiedz Link Zgłoś
ka1311 Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 15:00 Zajrzyj na Pajdokrację. Tam już wszystko wyjaśniłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:34 No to ja się niestety nie dowiem, bo... już Ty wiesz dlaczego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: Pajda biegaj na na pajdokracje !!!!! 04.09.03, 14:54 capa_negra napisała: > Ja nie muszę tam chodzić, żeby się domyślać kto tu się dzisiaj awanturuje:))))))) Moja krew! Ale założyłam wątek, jako aneks do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
capa_negra Re: Pajda biegaj na na pajdokracje !!!!! 04.09.03, 14:58 No wiec jak to mówią -proście a otrzymacie Wiec prosiłam i mam nadzieje, że zostane wysłuchana :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
p.a.d.a.l.c.o.w.a a niech was wszyscy diabli......... 04.09.03, 16:26 .......powiedział pan Dulski i poszedł na kopiec kościuszki. A następnie udał się w kierunku Montelupich, bo był praworządnym i odpowiedzialnym obywatelem na krótkiej przepustce. Odpowiedz Link Zgłoś