Dodaj do ulubionych

Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04.09.03, 14:17
A właściwie to już nic.
Obserwuj wątek
    • mlot_na_soczewice Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:20
      pajdeczka napisała:

      > A właściwie to już nic.

      ja natomiast chciałbym się pokłócić
      :-)

      wasz młoteczek
      • capa_negra Pokłóćmy sie najpierw o nóż!!! 04.09.03, 14:22
        Kłotnia bez noża nie ma sensu :-))
      • pajdeczka Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:24
        mlot_na_soczewice napisał:

        > pajdeczka napisała:
        >
        > > A właściwie to już nic.
        >
        > ja natomiast chciałbym się pokłócić
        > :-)
        >
        > wasz młoteczek

        A ty myślisz młocie jeden, że po co ja ten wątek założyłam?
    • capa_negra Cooooooooooooooooooooo!!!!! 04.09.03, 14:20
      zajrzyj na pajdokracje :-))
      • pajdeczka Re: Cooooooooooooooooooooo!!!!! 04.09.03, 14:25
        capa_negra napisała:

        > zajrzyj na pajdokracje :-))

        Ostatni wpis, jaki widziałam, był bodajże z 18 sierpnia. Zapuściłam trochę
        gospodarstwo, marna ze mnie gospodyni, ale też wiele się dzieje w mojej firmie,
        stąd ten brak energii. Ale już zaglądam.
        • capa_negra ja wiem po co 04.09.03, 14:28
          tylko mi o ten nóz chodzi - kto ma nóz no kto ????
          • soczewica monti pajtą na ejsień? good idea! 04.09.03, 14:31
            capa_negra napisała:

            > tylko mi o ten nóz chodzi - kto ma nóz no kto ????

            ja mam śledzia
    • Gość: Kasia Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.03, 14:20
      A Ty tak jak w tym dowcipie: Ludzie dlaczego nie śpita?
    • betty-bt Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:21
      pajdeczka napisała:

      > A właściwie to już nic.

      idz zarzadzac sedziwie :)
    • aguszak Re: Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.09.03, 14:24
      pajdeczka napisała:

      > A właściwie to już nic.

      To co się tak wydrzysz ;)
      • pajdeczka Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:27
        ..jaki to był okrzyk: szczęścia czy rozpaczy.
        • ka1311 Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:28
          Zajrzałam no i co?
          • pajdeczka Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:53
            ka1311 napisała:

            > Zajrzałam no i co?

            Teraz poszło. A ty należysz do pajdokracji, bo nie kojarzę?
            • ka1311 Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:54
              A tak, tyle, że mnie dawno nie było.
              • pajdeczka Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:55
                ka1311 napisała:

                > A tak, tyle, że mnie dawno nie było.

                To tak, jak mnie hi,hi, dlatego cię nie pamiętam no i ta galopująca miażdżyca..
                • ka1311 Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 15:00
                  Zajrzyj na Pajdokrację. Tam już wszystko wyjaśniłam :)
        • aguszak Re: Na Pajdokracji się dowiecie.... 04.09.03, 14:34
          No to ja się niestety nie dowiem, bo... już Ty wiesz dlaczego ;)
        • capa_negra Pajda biegaj na na pajdokracje !!!!! 04.09.03, 14:40

          • pajdeczka Re: Pajda biegaj na na pajdokracje !!!!! 04.09.03, 14:54
            capa_negra napisała:

            >
            Ja nie muszę tam chodzić, żeby się domyślać kto tu się dzisiaj
            awanturuje:)))))))
            Moja krew!
            Ale założyłam wątek, jako aneks do tego.
            • capa_negra Re: Pajda biegaj na na pajdokracje !!!!! 04.09.03, 14:58
              No wiec jak to mówią -proście a otrzymacie
              Wiec prosiłam i mam nadzieje, że zostane wysłuchana :-)))
        • p.a.d.a.l.c.o.w.a a niech was wszyscy diabli......... 04.09.03, 16:26
          .......powiedział pan Dulski i poszedł na kopiec kościuszki.
          A następnie udał się w kierunku Montelupich, bo był praworządnym i
          odpowiedzialnym obywatelem na krótkiej przepustce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka