Dodaj do ulubionych

Dlaczego kobiety sa okropne!!??

IP: *.multicon.pl 04.09.03, 14:58
Na poczatku chcialem powitac wszystkie panie!! I mam takie od dawna nurtjace
mnie spostrzezenie... Mowi sie generalnie o facetach ze sa zli dwulicowi (w
stosunku do kobiet)[zimne ryby ze mysla tylko pisiakiem] ale z tego co tu
widze to mezczyzni sa calkowicie usprawiedliwieni... Poniewaz jak sie faceci
spotykaja w swoim gronie to rzadzi prostota wypowiedzi zeby wszystko dla
wszystkich bylo calkowicie jasne bez zadnych niedomowien i niejasnosci... A u
kobiet jest tak ze non stop jest gra pozorow zeby tylko nie oczernic
swojej "pieknej" plci :/ Badzcie soba w obecnosci facetow!!!!! Troche
szczerosci...
Dziekuje :)
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? 04.09.03, 14:59
      Jaki plemnik - taka kobieta.
      • matrek Pajdeczka :) 04.09.03, 15:14
        Czasami tak dzialasz mi na nerwy, ze ledwo Cie trawie, ale poczucie humoru masz
        takie, ze roklada mnie na lopatki :-))
        • pajdeczka Re: Pajdeczka :) 05.09.03, 13:48
          matrek napisał:

          > Czasami tak dzialasz mi na nerwy, ze ledwo Cie trawie, ale poczucie humoru
          masz
          >
          > takie, ze roklada mnie na lopatki :-))
          >

          To są już nędzne resztki tego, co miałam, zanim poznałam mojego męza.
          14 lat pożycia może nawet naodporniejszemu wybić wszelkie głupoty z głowy.
          Ale zauważyłam u siebie dziwną przypadłość - im jest mi gorzej, tym mam większe
          poczucie humoru. Czy takie są pierwsze objawy popadania w obłęd?
        • pajdeczka Jeszcze jedno Matrek 05.09.03, 13:49
          Mam jeszcze coś, co też powaliło by Cię na łopatki. Ale to już w realu:)
    • dorotka1970 Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? 04.09.03, 15:03
      Z tego samego powodu, dla ktorego wszyscy Eskimosi sa oziebli, a Murzyni
      kradna. Acha, a rudzi sa wredni. Co tam jeszcze?...

      Idz se walnij sete koles, juz nie tak rano, moze bary pootwierane :-)
      --------
      Swiat lubi ludzi, ktorzy lubia swiat
    • Gość: Xanatos Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? IP: 195.92.39.* 04.09.03, 15:11
      Czy to podchwytliwe pytanie...? :))
      • Gość: Kuba Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? IP: *.multicon.pl 04.09.03, 17:35
        Dorotko chyba paznokiec Ci sie zlamal :/ a ja wole isc do kosmetyczki niz do
        baru :/ !! :P No staram sie jak moge ale niestety :( Baby sa glupie!!! i tyle
        • evvusia Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? 04.09.03, 18:17
          Faceci jeszcze glupsi no i co z tego?
        • Gość: hue hue Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? IP: 212.244.127.* 04.09.03, 19:02
          Gość portalu: Kuba napisał(a):

          > Dorotko chyba paznokiec Ci sie zlamal :/ a ja wole isc do kosmetyczki niz do
          > baru :/ !! :P No staram sie jak moge ale niestety :( Baby sa glupie!!! i tyle

          aaa.. to ten gosc zna baby tylko!! jakby znal kobiety, albo damy, albo
          dziewczyny, to by inaczej spiewal :p
        • dorotka1970 Re: Dlaczego kobiety sa okropne!!?? 05.09.03, 13:41
          Gość portalu: Kuba napisał(a):

          > Dorotko chyba paznokiec Ci sie zlamal :/
          -
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka