Gość: Kuba
IP: *.multicon.pl
04.09.03, 14:58
Na poczatku chcialem powitac wszystkie panie!! I mam takie od dawna nurtjace
mnie spostrzezenie... Mowi sie generalnie o facetach ze sa zli dwulicowi (w
stosunku do kobiet)[zimne ryby ze mysla tylko pisiakiem] ale z tego co tu
widze to mezczyzni sa calkowicie usprawiedliwieni... Poniewaz jak sie faceci
spotykaja w swoim gronie to rzadzi prostota wypowiedzi zeby wszystko dla
wszystkich bylo calkowicie jasne bez zadnych niedomowien i niejasnosci... A u
kobiet jest tak ze non stop jest gra pozorow zeby tylko nie oczernic
swojej "pieknej" plci :/ Badzcie soba w obecnosci facetow!!!!! Troche
szczerosci...
Dziekuje :)