Dodaj do ulubionych

Awansowałam:)

09.09.08, 08:45
ze stanowiska sprzedawca na z-ca kierownika po przepracowaniu w
swoim życiu w sumie 8 m-cy jupii
a u was jak z karierą??
Obserwuj wątek
    • karola12341 Re: Awansowałam:) 09.09.08, 09:10
      Gratuluje! :)

      u mnie narazie kariera stoi w miejscu, ale na poczatku też szybko
      awansowałam z ksiegowania na asystentkę szefa :)
    • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:16
      wspaniale!
      wspaniale, że nigdy nie będę żadnym sprzedawcą, zastępcą kierownika sklepu ani
      kierownikiem ! wspaniale!
      na szczęście moja kariera rozwija się o niebo lepiej, z dala od sklepików... :)
      po 8 miesiącach pracy w zawodzie wzięłam kredyt na mieszkanie, to dopiero jest
      wspaniałe!!
      gratulacje!
      • dziadek_54 Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:24
        Wspaniale to bedzie wtedy gdy go spłacisz :))
        • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:28
          wspaniale już jest :)
          mam swoje mieszkanie, nie muszę już wynajmować
          za wynajem płaciłam więcej, niż kredytu i czynszu teraz za swoje ;)
          mam 25 lat i tryskam optymizmem :) bo nie jestem zastępca kierownika sklepu :D
          • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:33
            Hehe - ja mam niewiele więcej lat i dom pod Wawą i mieszkanie w Wawie.

            To jest dopiero radość.:P
            • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:02
              i na pewno dorobiłaś się tego wszystkiego sama ,tak jak ja ;)
              aco to znaczy niewiele więcej lat?
              za dwa lata nie wiem co osiągnę:) na pewno dużo :)
              • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:08
                jak Cię będzie stać na kupienie działki w podwarszawskiej sypialni i wystawienie
                250 metrowego domu to pogadamy :) bez pakowania się w 30 lat kredytu.
                • kitek_maly Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:09

                  Cóż za pieukna licytacja.
                  Kto da więcej??..
                  • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:11
                    Żadna licytacja, ale irytuje mnie podejście tej Pani - pełne samouwielbienia do
                    swojej osoby i wyszydzającej sukcesy innych ludzi.
                    • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:16
                      a stać mnie na kupno działki pod warszawą :)
                      kupiłam mieszkanie w wawie, 80m2 :) na razie mi wystarczy, jakiś tam ułamek
                      dochodów płacę kredytu, nie na 30 a na 15 lat zaciągniętego :)
                      pozdrawiam karierowiczkę ;P
                      • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:20
                        hehe - pozdrawiam osobę szydzącą z innych - to taka piękna cecha charakteru -
                        akurat pasuje do tej 80 metrowej klitki :D
          • znowuwzyciuminiewyszlo Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:40
            mam nadzieje, ze ktos ci bedzie kiedys tak podcinac skrzydla jak Ty w tej chwili
            kolii.
            • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:44
              Kolia jest mądra i się nie przejmuje. Grunt by się nie poddawała i parła do
              przodu i cieszyła z każdego sukcesu :D
              • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:03
                tak, kolia jest bardzo mądra dziewczynką :) i dlatego jest zastępcą kierownika
                sklepu:) wspaniałe to wszystko :)
                • znowuwzyciuminiewyszlo Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:05
                  kurde, naprawde mam nadzieje, ze poprostu prowokujesz z nudow...
                • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:09
                  Ćpałaś coś? To musi być naprawdę wyjątkowy stuff.
                • kitek_maly Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:10

                  > tak, kolia jest bardzo mądra dziewczynką :) i dlatego jest zastępcą kierownika
                  > sklepu:) wspaniałe to wszystko :)

                  Masz z tym jakiś problem?
                  • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:18
                    skoro kolia nie ma z tym problemu, to ja tym bardziej:)
                    • kitek_maly Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:20

                      To czemu się tym tak emocjonujesz?
    • liselle Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:18
      Gratki :)

      Ja pracuję jako tłumacz, więc u mnie jest inaczej :D
    • grzecznazuza Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:22
      Fajowo :) Gartulacje.
      Ja może kiedyś awansuję, ale w innej firmie.
      W tej jestem tylko asystentką szefa- nuda !!!
    • niebieski_lisek Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:25
      Przyłączam się do gratulacji :) Ja raczej nigdy nie awansuję, taka praca.
      • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:29
        misia gdzie pracujesz?
        na fotoforum o mieszkaniach często Cię widzę :) i zapamiętałam
        • niebieski_lisek Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:34
          O fajnie, ale Ty tam nie pisujesz, bo nick bym zapamiętała :) Urządzam
          mieszkanie, dlatego tam bywam. Jestem programistą.
          • kobietka.parowkozerca.mniam Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:05
            ja też urządzam, nie pisuję, bo będę miała białą kuchnię i panele Woodstock :) a
            za to mnie zjedzą :) ale co mam poradzić, jak mi się podobają :) haha :)
            i kafelki do kuchni tez już wybrane :)
    • zeberdee24 Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:44
      Gratulejszyn:) Ja raczej nie awansuję, bo sam jestem swoim pracodawcą.
      • mijo81 Re: Awansowałam:) 09.09.08, 13:54
        To awansuj się na dyrektora, prezesa, generała czy kogokolwiek :)
    • sadosia75 Re: Awansowałam:) 09.09.08, 14:24
      Gratuluje :)
      Ja raczej awansowac nie bede. sama sobie szefem i szefowa jestem :) Chyba, ze
      awansuje z szefowej na szefa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka