19.09.08, 15:44
Mojemu koledze bardzo zalezy na dziewczynie i w wakacje ona
zaproponowała mu zeby pojechali na wczasy do Turcji. Jego nie było
stać na to,brakowało trochę kasy więc ukradł trochę złota sprzedał
i pojechali , wrocił szczesliwy. Jej nie przyznał sie do tego , a
ona juz mowi.ze w przyszłym roku tez pojadą.
Na co jeszcze jest człowieka stać .
Obserwuj wątek
    • cich-awoda Re: na wczasy 19.09.08, 16:34
      jakbym sie dowiedziała, że mój facet coś ukradł, żeby spełnić moją
      zachciankę - byłabym wściekła. potraktowałabym to jak kłamstwo, że
      nie powiedział mi, że go nie stać, że nie ma pieniędzy na takie
      przyjemności. niźle zaczyna budować zwiazek
    • kadfael Re: na wczasy 19.09.08, 19:18
      I to trochę starczyło? Złoto chyba niezbyt dobrze stoi...
      A w ogóle to zrobił jakiś napad na jubielera czy pracuje w kopalni
      złota?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka