jijotka 03.06.09, 14:30 zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem? Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na suszarkę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 14:42 alpepe napisała: > zajebisty wątek. zajefajny, no nie. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Co robicie po 03.06.09, 14:44 no przecież piszę :-) U mnie truskawki w Lidlu po półtora euro za pół kilo, w Polsce tańsze. Odpowiedz Link Zgłoś
jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 14:48 alpepe napisała: > no przecież piszę :-) U mnie truskawki w Lidlu po półtora euro za pół kilo, w > Polsce tańsze. ja kupiłam dojrzałe bardzo słodkie za 5 złotych razem z kobiałką. A bliżej mojego domu były po 5 złotych kilogram. Ile to będzie euro? Odpowiedz Link Zgłoś
zielona-asienka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:37 To u mnie jeszcze drożej. :( Wychodzi z 20 zł za kilogram. Barbarzyństwo! Odpowiedz Link Zgłoś
kontrowersja_a Re: Co robicie po 03.06.09, 14:44 daję talerz do wylizania facetowi. a niech tam! niech też ma coś od życia... oprócz zmywania. ech... Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: Co robicie po 03.06.09, 15:02 Niestety mam wszystkożerne koty, które zresztą nigdy nic nie jadły, jak tak na ich miny popatrzeć, i nie wytrzymuję ich spojrzeń po pierwszym liźnięciu talerza... Odpowiedz Link Zgłoś
jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 15:12 funny_game napisała: > Niestety mam wszystkożerne koty, które zresztą nigdy nic nie jadły, jak tak na ich miny popatrzeć, i nie wytrzymuję ich spojrzeń po pierwszym liźnięciu talerza... > moja kotka to przespała, inaczej pewnie znowu by piszczała :)) Odpowiedz Link Zgłoś
varna771 Re: Co robicie po 03.06.09, 15:29 jijotka napisała: > zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem? > > Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na > suszarkę. spaliłaś z tym ,iż po wylizaniu telerza myjesz go! do tego wątku bardziej pasuje ,iż tak długo wylizujesz, aż jest nieskazitelnie czysty i w ramach oszczędniści wody i płynu do naczyć, wkładasz talerz do szafy. Odpowiedz Link Zgłoś
jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:37 varna771 napisała: > spaliłaś z tym ,iż po wylizaniu telerza myjesz go! do tego wątku > bardziej pasuje ,iż tak długo wylizujesz, aż jest nieskazitelnie > czysty i w ramach oszczędniści wody i płynu do naczyć, wkładasz > talerz do szafy. tak zrobiłaby pewna Ekolożka :) Odpowiedz Link Zgłoś
jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:38 sundry napisała: > Nigdy nie jadłam takiego;( mamy sezon na truskawki, pospiesz się. Odpowiedz Link Zgłoś
pomarancza.z.pustej.szklanki Re: Co robicie po 03.06.09, 16:40 a nie lepsze te truskawki bez dodatkow? Odpowiedz Link Zgłoś
potworski Ja... 03.06.09, 20:17 ...przełączam na Polsat, albo idę sprawdzić czy gołębie mi na tarasie parapetu nie zasrały. Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: Co robicie po 03.06.09, 20:18 jijotka napisała: > zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem? > > Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na > suszarkę. ja tak robie z talerzem po eggownicy :D Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: Co robicie po 03.06.09, 20:35 hehe ; ) niestety nie moge jesc jogurtow :( wiec lizanie odpada :P Odpowiedz Link Zgłoś