Dodaj do ulubionych

Co robicie po

03.06.09, 14:30
zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem?

Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na
suszarkę.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Co robicie po 03.06.09, 14:35
      zajebisty wątek.
      • jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 14:42
        alpepe napisała:

        > zajebisty wątek.

        zajefajny, no nie.
        • alpepe Re: Co robicie po 03.06.09, 14:44
          no przecież piszę :-) U mnie truskawki w Lidlu po półtora euro za pół kilo, w
          Polsce tańsze.
          • jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 14:48
            alpepe napisała:

            > no przecież piszę :-) U mnie truskawki w Lidlu po półtora euro za
            pół kilo, w
            > Polsce tańsze.

            ja kupiłam dojrzałe bardzo słodkie za 5 złotych razem z kobiałką. A
            bliżej mojego domu były po 5 złotych kilogram. Ile to będzie euro?
            • alpepe Re: Co robicie po 03.06.09, 14:51
              euro teraz jest po ok 4,4.
              • zielona-asienka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:37
                To u mnie jeszcze drożej. :( Wychodzi z 20 zł za kilogram. Barbarzyństwo!
        • kontrowersja_a Re: Co robicie po 03.06.09, 14:44
          daję talerz do wylizania facetowi.
          a niech tam! niech też ma coś od życia... oprócz zmywania.
          ech...
      • dzikoozka Re: Co robicie po 03.06.09, 14:52
        a czegóż chciec od jijotki? :DD
    • looona Re: Co robicie po 03.06.09, 14:52
      Biorę dokładkę. Kocham truskawki. :)
    • funny_game Re: Co robicie po 03.06.09, 15:02
      Niestety mam wszystkożerne koty, które zresztą nigdy nic nie jadły, jak tak na
      ich miny popatrzeć, i nie wytrzymuję ich spojrzeń po pierwszym liźnięciu talerza...
      • jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 15:12
        funny_game napisała:

        > Niestety mam wszystkożerne koty, które zresztą nigdy nic nie
        jadły, jak tak na ich miny popatrzeć, i nie wytrzymuję ich spojrzeń
        po pierwszym liźnięciu talerza...
        >
        moja kotka to przespała, inaczej pewnie znowu by piszczała :))
    • varna771 Re: Co robicie po 03.06.09, 15:29
      jijotka napisała:

      > zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem?
      >
      > Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na
      > suszarkę.

      spaliłaś z tym ,iż po wylizaniu telerza myjesz go! do tego wątku
      bardziej pasuje ,iż tak długo wylizujesz, aż jest nieskazitelnie
      czysty i w ramach oszczędniści wody i płynu do naczyć, wkładasz
      talerz do szafy.
      • jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:37
        varna771 napisała:
        > spaliłaś z tym ,iż po wylizaniu telerza myjesz go! do tego wątku
        > bardziej pasuje ,iż tak długo wylizujesz, aż jest nieskazitelnie
        > czysty i w ramach oszczędniści wody i płynu do naczyć, wkładasz
        > talerz do szafy.

        tak zrobiłaby pewna Ekolożka :)
    • sundry Re: Co robicie po 03.06.09, 16:35
      Nigdy nie jadłam takiego;(
      • jijotka Re: Co robicie po 03.06.09, 16:38
        sundry napisała:

        > Nigdy nie jadłam takiego;(

        mamy sezon na truskawki, pospiesz się.
    • pomarancza.z.pustej.szklanki Re: Co robicie po 03.06.09, 16:40
      a nie lepsze te truskawki bez dodatkow?
    • potworski Ja... 03.06.09, 20:17
      ...przełączam na Polsat, albo idę sprawdzić czy gołębie mi na tarasie parapetu
      nie zasrały.
    • erillzw Re: Co robicie po 03.06.09, 20:18
      jijotka napisała:

      > zjedzeniu makaronu z truskawkami i jogurtem z talerzem?
      >
      > Bo ja go dokładnie wylizuję, dopiero po tym zmywam i odstawiam na
      > suszarkę.

      ja tak robie z talerzem po eggownicy :D
    • jane-bond007 Re: Co robicie po 03.06.09, 20:35
      hehe ; ) niestety nie moge jesc jogurtow :( wiec lizanie odpada :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka