izia_kwiatkowska
11.12.03, 15:55
Pytam się poważnie, czy ktoś ma z nią jakiś kontakt? W końcu jest to osoba,
a nie jakis znikający bezosobowy nick. Codziennie czekam na jakiś jej post i
nie ma nic. Martwię się, a Wy nie? A może jej się cos złego stało?