Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z Pajdeczką?

11.12.03, 15:55
Pytam się poważnie, czy ktoś ma z nią jakiś kontakt? W końcu jest to osoba,
a nie jakis znikający bezosobowy nick. Codziennie czekam na jakiś jej post i
nie ma nic. Martwię się, a Wy nie? A może jej się cos złego stało?
Obserwuj wątek
    • mike_mike Re: Co się dzieje z Pajdeczką? 11.12.03, 16:01
      izia_kwiatkowska napisała:

      > Pytam się poważnie, czy ktoś ma z nią jakiś kontakt? W końcu jest to osoba,
      > a nie jakis znikający bezosobowy nick. Codziennie czekam na jakiś jej post i
      > nie ma nic. Martwię się, a Wy nie? A może jej się cos złego stało?

      A poza tym forum bez niej jest nudne... Pewnie na urlopie jest...
      • thomas21cry Re: Co się dzieje z Pajdeczką? 11.12.03, 16:05
        Pewnie wyszła za mąż???
    • atlantis75 Pajdeczka... 11.12.03, 16:04
      Układa swoje życie i chyba izoluje się od netu. Swoją drogą, nie bacząc na to jak czasami
      wkurzają mnie jej radykalne poglądy, tęsknie za nią...

      Pajda, melduj się! Co się dzieje? :)
    • bad_blood Skonczyła 14.12.03, 19:11
      z sobą czy z wami?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka