Dodaj do ulubionych

A ta pani nie ma kompleksów

06.07.09, 20:08
na punkcie swojego wyglądu. Przynajmniej można tak podejrzewać oglądając jej foty.
Po co diety, dupościski i puszapy?:D
:PP
Obserwuj wątek
    • wanilinowa Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:10
      menk.a napisała:

      > na punkcie swojego wyglądu. Przynajmniej można tak podejrzewać oglądając jej [
      > url=https://www.plotek.pl/plotek/51,79592,6793665.html?i=2]foty[/url].
      > Po co diety, dupościski i puszapy?:D
      > :PP

      fakt, jej to akurat puszap niepotrzebny
    • kitek_maly Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:15

      Hmmm. :>
      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:30
        Żono, co chcesz powiedzieć? Mów. Nie gryź się w język.:P
        • kitek_maly Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:31

          No, że ten. No nie wiem. :)
    • szalona.manuela Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:21
      Ciekawe w jakim wieku jej serce powie STOP.
      Wygląda koszmarnie.
      • kozica111 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:28
        Ale przynajmniej sie dobrze bawi :)
        • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:31
          kozica111 napisała:

          > Ale przynajmniej sie dobrze bawi :)

          Tego chyba możemy być pewni.;)
    • skarpetka_szara Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:29
      K....wa - ide biegac.
    • 2szarozielone Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:36
      Ale jaaaaaaki ma głos!!!!
    • zeberdee24 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:51
      Ciekawe... mogli jej powiedzieć że jak jest głodna to nie musi od razu
      zjadać McDonalda razem z budynkiem i parkingiem.
      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:48
        Przynajmniej widać, ze je. Znam kilka takich, których chyba nie warto karmić.
        Pewnie jedzą tyle co ona, a szczapy okrutne.:D

        Nie żeby ta pani była w moim guście. :P
    • fieruska Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:54
      mam nadzieje ze nigdy nie bede tak wygladac i kto tu mowi o
      kompleksach
    • k2i gossip:D 06.07.09, 22:08
      chyba największa gwiazda openeru oprócz mobyego, ale fakt jest straszna jak cos z soba nie zrobi to więcej płyt nie nagra
    • snobka30 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:17
      omg
      • obywatelka_dziopkowa Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:22
        kompleksów nie ma i jest niesamowita na koncertcie
    • qw994 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:20
      > Po co diety, dupościski i puszapy?:D

      Gotowa bym była zastosować wszystko, żeby tylko tak nie wyglądać :)
      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:45
        Ja czasem dupościski zakładam. :x
    • julyana Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:55
      Z jednej strony strasznie wygląda, a z drugiej zazdroszczę dobrego samopoczucia
      - gdybym ja widziała takie odbicie w lustrze, to chyba siedziałabym w kącie i
      ryczała.
    • bugmenot2008_2 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 23:00
      aaaaaaa! <uciekam z krzykiem>
      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 23:02
        bugmenot2008_2 napisał:

        > aaaaaaa! <uciekam z krzykiem>

        Tylko nie na ślepo, bo wpadniesz w krzaki.:P
    • durneip Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 04:34
      czekaj, to nie koniec. ona teraz będzie wypuszczać linię odzieży w potwornych
      rozmiarach.

      przewidziane są elastyczne tkaniny, obcisłe kroje i duże geometryczne wzory. co
      ty na to? :)
      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 07:47
        durneip napisała:

        > czekaj, to nie koniec. ona teraz będzie wypuszczać linię odzieży w potwornych
        > rozmiarach.
        >
        > przewidziane są elastyczne tkaniny, obcisłe kroje i duże geometryczne wzory.
        co ty na to? :)

        Coś w sam raz dla mnie. :DDDDDD
        • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:19
          Póki co, to wy macie z nią większy problem niż ona ze sobą.
    • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:17
      ale pewnie ma zadyszkę, wysokie ciśnienie, bóle kręgosłupa i nóg i
      parę innych schorzeń :)
      • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:40
        A palenie papierosów powoduje raka. Tez wybór, też konsekwencje. No, ale osoba
        paląca nie wyróżnia się wyglądem, więc nikt się z niej nie nabija. W sumie
        "najgorsze", co można sobie zrobić to odważyć się być innym niż obowiązujący
        kanon. Od razu znajdzie się tysiąc osób, które uznają ze ktoś jest gorszy tylko
        dlatego, ze się od nich różni.
        • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:45
          A co papierosy mają do rzeczy???
          Moze zaprzeczysz, że taka otyłośc jest niezdrowa?
          I nikt sie nie nabija, ja współczuję tej kobiecie, moze nie umie,
          nie może, albo nie chce schudnac i być zdrowsza. NIkt mi nie wmówi,
          że mam podziwiać jej "odwagę" bycia inną. Ona nie jest odważna, ona
          nie ma albo nie chce zadnej alternatywy bo jej tak wygodniej.

          -------


          Oto ja kobieta - - perpetuum mobile zagłady :)))
          definicja by masher :)
          • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:03
            Wiwat hipokryzja. Nikt się nie nabija, wcale. Ten wątek został założony w trosce
            o jej zdrowie, a wy wszyscy jesteście szczerze zaniepokojeni i ani trochę nie
            rozbawieni. Kobieta jest grubasem i oczywiście, że jest to dla niej niezdrowe,
            ale podjęła wybór, że nie będzie starała się za wszelką cenę schudnąć.
            Zaakceptowała konsekwencje - że większość ludzi się z niej śmieje i że to
            niezdrowe. Jej wybór. Podobnie jak palacz podejmuje wybór: palę, bo to
            przyjemne/nie potrafię rzucić, chociaż wiem że to niezdrowe.
            W jakimś Housie była rozmowa, która świetnie ilustruje temat:

            Cameron: To normalne, chcieć być normalnym.
            House: Mówisz jak prawdziwa królowa kręgu.
            Camron: ?
            House: Szczupli, społecznie uprzywilejowani biali ludzie tworzą swój mały
            gustowny krąg i każdy wewnątrz niego jest normalny. A każdego poza kręgiem
            należy bić, złamać i przestawić tak, żeby można go było przyjąć do kręgu. Jeśli
            się to nie uda, powinni być zamknięci.
            • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:12
              sootball napisała:

              > Wiwat hipokryzja. Nikt się nie nabija, wcale. Ten wątek został założony w trosce
              > o jej zdrowie, a wy wszyscy jesteście szczerze zaniepokojeni i ani trochę nie
              > rozbawieni.

              Ten wątek został założony, by panie forumowiczki nie piskały na swoje jak sądzę
              drobne fałdki tłuszczu, cellulit ani inne niedoskonałości. Natomiast nie
              przypisuj mi ani nikomu tutaj jakiejś krucjaty, której celem jest rechot z
              wyglądu tej kobiety.
              Więcej dystansu człowieku.:-/
              • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:17
                to nie żadna krucjata. To zwykłe, niezobowiązujące, lekie łatwe i przyjemne, i
                całkiem normalne nabijanie się z grubasa ;)
                • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:18
                  Czego używasz, że widzisz niewidoczne dla mnie..;)
                  • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:21
                    zdaje się, że sootball używa pryzmatu własnych doświadczeń jako
                    osoby z nadwagą.
                    Uderz w stół...nożyce się odezwą.
                    • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:24
                      Możliwe. Ale ja też do chudzielców, nawet szczupaków nie należę. A reaguję
                      zupełnie inaczej niż s. ;))
                      • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:26
                        jest róznica między byciem "pulchnym" a "otyłym" :))
                        • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:34
                          Toż mówią grubas to grubas. A pulchny to tylko chudszy grubas. Określenie na
                          pocieszkę.:D
                          • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:43
                            nieee no nie udawajmy jest róznica semantyczna
                            grubas - ma wydźwiek negatywny
                            pulchna/y - troche sympatyczniej, może się odnosić do +10 kg ale i
                            +50 kg nadwagi
                            otyły - medycznie określa stan chorobliwej nadwagi
                    • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:29
                      o moj szumiący borze, masz mnie szerloku, ja nie mam nadwagi, ja powoduję pływy,
                      jak księżyc.
                      Czy to jak wyglądam ma jakiekolwiek znaczenie dla prawdziwości albo
                      nieprawdziwości moich słów? Czy gdybym sama była grubasem, to co piszę
                      przestałoby mieć znaczenie?
                      • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:46
                        to było tylko moje przypuszczenie, spowodowane tym, że dopatrujesz
                        sie gdzieś czegoś, czego nie ma.
                        Słowa "Ta pani nie ma kompleksów" nie znaczą
                        "patrzcie ale monstrum" a Ty właśnie tak to zinterpretowałaś
                        • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:03
                          Ale już "Po co diety, dupościski i puszapy?:D
                          :PP"
                          bardziej skręca w stronę "patrzcie jaki grubas".

                          I nie ma co się oszukiwać, wątek był po to, żeby popatrzeć na grubasa i wyrazić
                          refleksje: nie chę tak wyglądać, omg, nie chę tak wyglądać, nie powinna zjadać
                          całego mc Donalda, nie chcę tak wyglądać.

                          • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:08
                            dupościski i puszapy to akkurat drwina z takich jak ja :)))i mnie to
                            nie przeszkadza :)
                            Ale ja naprawdę nie chcę zjadac mcdonalda i tak wygladac. Mam temu
                            zaprzeczyc? Wstydzic sie mojego pogladu?
                            • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:16
                              Nie. Wystarczy, że przestaniesz zaprzeczać obecności drwiny w postach z tego
                              wątku, bo jest jej dużo.
                              • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:21
                                ??? ja to napisałam.
                                forum.gazeta.pl/forum/w,16,97529578,97550430,Re_A_ta_pani_nie_ma_kompleksow.html
                                Nie odpowiadam za wypowiedzi innych osób.
          • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:06
            Ale jak sootball powiedział czy powiedziała: ona nie ma problemów z sobą, tylko
            my mamy z nią.
            Zakładając odważną tezę, że pani jest całkowicie zdrowa... jak długo będzie
            okazem zdrowia? Pomijając jej wygląd (jak na mój gust mało apetyczny, chociaż
            nie podobają mi się chude, szczupłe) nadwaga kiedyś będzie się tej pani odbijać
            czkawką. Nie ma bata. Niestety.
            • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:22
              Tak, będzie. Najprawdopodobniej już się odbija.
              Jednak nie znoszę postawy typu: "Tyy paacz jaki grubas, jakie monstrum", a jak
              się zapytać "czemu się nabijasz", to odpowiedż: "a, bo to na pewno dla niej
              niezdrowe".
              • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:25
                No jeśli my, w sensie piszący w tym wątku, mamy problem z tą panią, a w zasadzie
                z jej nadwagą, to chyba nie będzie nadinterpretacja, jeśli powiem, że Ty masz
                problem z nami. ;)
                • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:33
                  ...w związku z czym możecie się poczuć zwolnieni od wszystkich "zarzutów" :)
                  To nieważne czy rozmówca ma rację czy nie, jak się okaże że ma trypla/trzecie
                  oko/kochankę/długi/zrobił loda na imprezie, i tak wygrywacie.
                  • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:48
                    a nie mówi się "tryper"?
                    • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:00
                      mówi się. Tak, zrobiłam błąd literowy. Chciałabyś może pomimo to ustosunkować
                      się do treści wypowiedzi, a nie tylko do błędu?
                      • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:02
                        A warto? Ty wszystko wiesz. Nawet motywy znasz.;)
                        • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:07
                          Warto. To akurat warto najbardziej w każdej dyskusji. To czego nie warto, to
                          stosować "argumenty" ad personam.
                          • menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:08
                            O! Cudne podsumowanie.;)))
                            • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:13
                              Cieszę się, że się ze mną zgadzasz :)))
                      • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:06
                        szczerrze mówiąc, uważam, ze Twoje wypowiedzi są wyrazem
                        przewrqżliwienia, bo, jak już pisałam nizej, tytuł wątku nie jest
                        prześmiewczy (nie oznacza "patrzcie co za monstrum"). A że dalsza
                        dyskusja i wypowiedzi innych osób bywają, to już inna inszość, ja
                        osobiście nie naśmiewam sie ale i nie pochwalam samozadowolenia tej
                        pani. Jest jeszcze coś - sądzę, że wykorzystuje ona swoje kalectwo
                        (tak, kalectwo) do robienia sobie rozgłosu i zarabiania pieniedzy,
                        ze jej ekstrawagancki wyglad jest jej na rękę ze wgklędów
                        biznesowych i eksponuje sie (to mini!!!)w celu zdobycia większej
                        popularbości.
                        • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:09
                          Ale szczupłe, seksowne laski też chodzą w mini i eksponują ciało w celu zdobycia
                          większej popularności. Jest w tym coś złego?
                          • dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:14
                            Jest róznica miedzy eksponowaniem swoich zalet (szczupłe ciało
                            wysporotwana sylwetka są potwierdzeniem zdrowia, zdolności do
                            posiadania zdrowych dzieci, stąd atrakcytjnośc dla facetów)
                            a eksponowaniem kalectwa dla zysków finansowych. Żebrak wystawiajacy
                            specjalnie spreparowany wrzód na nodze robi to dla pieniędzy. Grubas
                            nie starajacy sie schudna, a nawet specjalnie tyjący i pokazujacy
                            zwały tłuszczu w tv i na pudelkach - robi to dla popularnosci, ten
                            watek jest tego dowodem. Popularność = kasa, takie czasy.
                            • sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:29
                              Popularność zawsze szła w parze z jakimiś korzyściami, a popyt na oglądanie
                              inności również istnieje od dawna. Kiedy powstał pierwszy cyrk, albo wystawa
                              osobliwości?
                              Każdy pokazuje to co ma. Jedni piękno, inni cechę, która ich wyróżnia. Osobiście
                              sądzę, że zachowanie Beth Ditto ma ścisły związek z reakcją otoczenia na jej
                              tuszę, ona po prostu nie poddała się trendowi, tylko postanowiła iść pod prąd.
    • idasierpniowa28 Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:26
      Uroczyście obiecuję już nigdy w życiu nie powiedzieć, że czegoś gdzieś mam za dużo ;)
      Ale głos ma faktycznie fenomenalny.
      • lesialesia Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:55
        zabawne, nigdy nie słyszałam jak śpiewa natomiast co i rusz podtykane są mi pod
        oczy zdjęcia jej sadła.
    • alpepe nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 09:57
      :P
      • menk.a Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:08
        A ja tam nie wiem, kogo ona do łóżka wpuszcza. :DDD
        • alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:09
          ona twierdzi, że jest :)
      • dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:24
        Alpepe chyba nie sugerujesz, ze o homoseksualiźmie decydują
        kompleksy???
        • baba67 Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:31
          O homo orientacji decyduja geny. I nie moge sie doczekac kiedy to bedzie
          udowodnione ponad wszelka watpliwosc.
          • alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:47
            baba67 napisała:

            > O homo orientacji decyduja geny. I nie moge sie doczekac kiedy to bedzie
            > udowodnione ponad wszelka watpliwosc.

            Czyli niekoniecznie masz rację, co sama przyznałaś.
        • alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:47
          forum.gazeta.pl/forum/w,35293,97506853,,Dlaczego_.html?v=2
          o orientacji seksualnej też decydują kompleksy, tak bym to ujęła. Zresztą znałam
          paru niby homo, co byli homo, bo im z kobietami nie wychodziło.
          • menk.a Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:51
            alpepe napisała:

            Zresztą znałam
            > paru niby homo, co byli homo, bo im z kobietami nie wychodziło.

            A może to ci, którzy nie od zawsze wiedzieli że są homikami, próbowali tego nie
            zauważać, chcieli być jak inni i metodą prób i błędów odnaleźli swoją tożsamość
            seksualną.

            Ale to brzmi...;)
            • dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:54
              taka interpretacja dokładnie też jest mozliwa.
              Moim zdaniem albo się to ma wrodzone albo nie. Albo jest sie bi i
              wybiera co wygodniejsze.
          • dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:52
            ale wątek marzenia dowodzi tylko, że ONA nie jest homo :))))))
            • alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 11:08
              i że jest ładna, ale to akurat wiedziałam :)
    • conena Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:43
      i nie goli pach, bleeeeeeeeee!
      jak jest taką gwiazdą i sama nie dosięga to powinna mieć ludzi od golenia pach,
      no nie?
      • kitek_maly Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:53

        > jak jest taką gwiazdą i sama nie dosięga

        :DD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka