menk.a 06.07.09, 20:08 na punkcie swojego wyglądu. Przynajmniej można tak podejrzewać oglądając jej foty. Po co diety, dupościski i puszapy?:D :PP Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wanilinowa Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:10 menk.a napisała: > na punkcie swojego wyglądu. Przynajmniej można tak podejrzewać oglądając jej [ > url=https://www.plotek.pl/plotek/51,79592,6793665.html?i=2]foty[/url]. > Po co diety, dupościski i puszapy?:D > :PP fakt, jej to akurat puszap niepotrzebny Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:30 Żono, co chcesz powiedzieć? Mów. Nie gryź się w język.:P Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:31 No, że ten. No nie wiem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
szalona.manuela Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:21 Ciekawe w jakim wieku jej serce powie STOP. Wygląda koszmarnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:28 Ale przynajmniej sie dobrze bawi :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:31 kozica111 napisała: > Ale przynajmniej sie dobrze bawi :) Tego chyba możemy być pewni.;) Odpowiedz Link Zgłoś
skarpetka_szara Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:29 K....wa - ide biegac. Odpowiedz Link Zgłoś
2szarozielone Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 20:36 Ale jaaaaaaki ma głos!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zeberdee24 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:51 Ciekawe... mogli jej powiedzieć że jak jest głodna to nie musi od razu zjadać McDonalda razem z budynkiem i parkingiem. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:48 Przynajmniej widać, ze je. Znam kilka takich, których chyba nie warto karmić. Pewnie jedzą tyle co ona, a szczapy okrutne.:D Nie żeby ta pani była w moim guście. :P Odpowiedz Link Zgłoś
fieruska Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 21:54 mam nadzieje ze nigdy nie bede tak wygladac i kto tu mowi o kompleksach Odpowiedz Link Zgłoś
k2i gossip:D 06.07.09, 22:08 chyba największa gwiazda openeru oprócz mobyego, ale fakt jest straszna jak cos z soba nie zrobi to więcej płyt nie nagra Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelka_dziopkowa Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:22 kompleksów nie ma i jest niesamowita na koncertcie Odpowiedz Link Zgłoś
qw994 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:20 > Po co diety, dupościski i puszapy?:D Gotowa bym była zastosować wszystko, żeby tylko tak nie wyglądać :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:45 Ja czasem dupościski zakładam. :x Odpowiedz Link Zgłoś
julyana Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 22:55 Z jednej strony strasznie wygląda, a z drugiej zazdroszczę dobrego samopoczucia - gdybym ja widziała takie odbicie w lustrze, to chyba siedziałabym w kącie i ryczała. Odpowiedz Link Zgłoś
bugmenot2008_2 Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 23:00 aaaaaaa! <uciekam z krzykiem> Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 06.07.09, 23:02 bugmenot2008_2 napisał: > aaaaaaa! <uciekam z krzykiem> Tylko nie na ślepo, bo wpadniesz w krzaki.:P Odpowiedz Link Zgłoś
durneip Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 04:34 czekaj, to nie koniec. ona teraz będzie wypuszczać linię odzieży w potwornych rozmiarach. przewidziane są elastyczne tkaniny, obcisłe kroje i duże geometryczne wzory. co ty na to? :) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 07:47 durneip napisała: > czekaj, to nie koniec. ona teraz będzie wypuszczać linię odzieży w potwornych > rozmiarach. > > przewidziane są elastyczne tkaniny, obcisłe kroje i duże geometryczne wzory. co ty na to? :) Coś w sam raz dla mnie. :DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:19 Póki co, to wy macie z nią większy problem niż ona ze sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:17 ale pewnie ma zadyszkę, wysokie ciśnienie, bóle kręgosłupa i nóg i parę innych schorzeń :) Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:40 A palenie papierosów powoduje raka. Tez wybór, też konsekwencje. No, ale osoba paląca nie wyróżnia się wyglądem, więc nikt się z niej nie nabija. W sumie "najgorsze", co można sobie zrobić to odważyć się być innym niż obowiązujący kanon. Od razu znajdzie się tysiąc osób, które uznają ze ktoś jest gorszy tylko dlatego, ze się od nich różni. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:45 A co papierosy mają do rzeczy??? Moze zaprzeczysz, że taka otyłośc jest niezdrowa? I nikt sie nie nabija, ja współczuję tej kobiecie, moze nie umie, nie może, albo nie chce schudnac i być zdrowsza. NIkt mi nie wmówi, że mam podziwiać jej "odwagę" bycia inną. Ona nie jest odważna, ona nie ma albo nie chce zadnej alternatywy bo jej tak wygodniej. ------- Oto ja kobieta - - perpetuum mobile zagłady :))) definicja by masher :) Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:03 Wiwat hipokryzja. Nikt się nie nabija, wcale. Ten wątek został założony w trosce o jej zdrowie, a wy wszyscy jesteście szczerze zaniepokojeni i ani trochę nie rozbawieni. Kobieta jest grubasem i oczywiście, że jest to dla niej niezdrowe, ale podjęła wybór, że nie będzie starała się za wszelką cenę schudnąć. Zaakceptowała konsekwencje - że większość ludzi się z niej śmieje i że to niezdrowe. Jej wybór. Podobnie jak palacz podejmuje wybór: palę, bo to przyjemne/nie potrafię rzucić, chociaż wiem że to niezdrowe. W jakimś Housie była rozmowa, która świetnie ilustruje temat: Cameron: To normalne, chcieć być normalnym. House: Mówisz jak prawdziwa królowa kręgu. Camron: ? House: Szczupli, społecznie uprzywilejowani biali ludzie tworzą swój mały gustowny krąg i każdy wewnątrz niego jest normalny. A każdego poza kręgiem należy bić, złamać i przestawić tak, żeby można go było przyjąć do kręgu. Jeśli się to nie uda, powinni być zamknięci. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:12 sootball napisała: > Wiwat hipokryzja. Nikt się nie nabija, wcale. Ten wątek został założony w trosce > o jej zdrowie, a wy wszyscy jesteście szczerze zaniepokojeni i ani trochę nie > rozbawieni. Ten wątek został założony, by panie forumowiczki nie piskały na swoje jak sądzę drobne fałdki tłuszczu, cellulit ani inne niedoskonałości. Natomiast nie przypisuj mi ani nikomu tutaj jakiejś krucjaty, której celem jest rechot z wyglądu tej kobiety. Więcej dystansu człowieku.:-/ Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:17 to nie żadna krucjata. To zwykłe, niezobowiązujące, lekie łatwe i przyjemne, i całkiem normalne nabijanie się z grubasa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:18 Czego używasz, że widzisz niewidoczne dla mnie..;) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:21 zdaje się, że sootball używa pryzmatu własnych doświadczeń jako osoby z nadwagą. Uderz w stół...nożyce się odezwą. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:24 Możliwe. Ale ja też do chudzielców, nawet szczupaków nie należę. A reaguję zupełnie inaczej niż s. ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:26 jest róznica między byciem "pulchnym" a "otyłym" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:34 Toż mówią grubas to grubas. A pulchny to tylko chudszy grubas. Określenie na pocieszkę.:D Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:43 nieee no nie udawajmy jest róznica semantyczna grubas - ma wydźwiek negatywny pulchna/y - troche sympatyczniej, może się odnosić do +10 kg ale i +50 kg nadwagi otyły - medycznie określa stan chorobliwej nadwagi Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:29 o moj szumiący borze, masz mnie szerloku, ja nie mam nadwagi, ja powoduję pływy, jak księżyc. Czy to jak wyglądam ma jakiekolwiek znaczenie dla prawdziwości albo nieprawdziwości moich słów? Czy gdybym sama była grubasem, to co piszę przestałoby mieć znaczenie? Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:46 to było tylko moje przypuszczenie, spowodowane tym, że dopatrujesz sie gdzieś czegoś, czego nie ma. Słowa "Ta pani nie ma kompleksów" nie znaczą "patrzcie ale monstrum" a Ty właśnie tak to zinterpretowałaś Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:03 Ale już "Po co diety, dupościski i puszapy?:D :PP" bardziej skręca w stronę "patrzcie jaki grubas". I nie ma co się oszukiwać, wątek był po to, żeby popatrzeć na grubasa i wyrazić refleksje: nie chę tak wyglądać, omg, nie chę tak wyglądać, nie powinna zjadać całego mc Donalda, nie chcę tak wyglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:08 dupościski i puszapy to akkurat drwina z takich jak ja :)))i mnie to nie przeszkadza :) Ale ja naprawdę nie chcę zjadac mcdonalda i tak wygladac. Mam temu zaprzeczyc? Wstydzic sie mojego pogladu? Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:16 Nie. Wystarczy, że przestaniesz zaprzeczać obecności drwiny w postach z tego wątku, bo jest jej dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:21 ??? ja to napisałam. forum.gazeta.pl/forum/w,16,97529578,97550430,Re_A_ta_pani_nie_ma_kompleksow.html Nie odpowiadam za wypowiedzi innych osób. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:06 Ale jak sootball powiedział czy powiedziała: ona nie ma problemów z sobą, tylko my mamy z nią. Zakładając odważną tezę, że pani jest całkowicie zdrowa... jak długo będzie okazem zdrowia? Pomijając jej wygląd (jak na mój gust mało apetyczny, chociaż nie podobają mi się chude, szczupłe) nadwaga kiedyś będzie się tej pani odbijać czkawką. Nie ma bata. Niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:22 Tak, będzie. Najprawdopodobniej już się odbija. Jednak nie znoszę postawy typu: "Tyy paacz jaki grubas, jakie monstrum", a jak się zapytać "czemu się nabijasz", to odpowiedż: "a, bo to na pewno dla niej niezdrowe". Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:25 No jeśli my, w sensie piszący w tym wątku, mamy problem z tą panią, a w zasadzie z jej nadwagą, to chyba nie będzie nadinterpretacja, jeśli powiem, że Ty masz problem z nami. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:33 ...w związku z czym możecie się poczuć zwolnieni od wszystkich "zarzutów" :) To nieważne czy rozmówca ma rację czy nie, jak się okaże że ma trypla/trzecie oko/kochankę/długi/zrobił loda na imprezie, i tak wygrywacie. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:48 a nie mówi się "tryper"? Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:00 mówi się. Tak, zrobiłam błąd literowy. Chciałabyś może pomimo to ustosunkować się do treści wypowiedzi, a nie tylko do błędu? Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:02 A warto? Ty wszystko wiesz. Nawet motywy znasz.;) Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:07 Warto. To akurat warto najbardziej w każdej dyskusji. To czego nie warto, to stosować "argumenty" ad personam. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:08 O! Cudne podsumowanie.;))) Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:13 Cieszę się, że się ze mną zgadzasz :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:06 szczerrze mówiąc, uważam, ze Twoje wypowiedzi są wyrazem przewrqżliwienia, bo, jak już pisałam nizej, tytuł wątku nie jest prześmiewczy (nie oznacza "patrzcie co za monstrum"). A że dalsza dyskusja i wypowiedzi innych osób bywają, to już inna inszość, ja osobiście nie naśmiewam sie ale i nie pochwalam samozadowolenia tej pani. Jest jeszcze coś - sądzę, że wykorzystuje ona swoje kalectwo (tak, kalectwo) do robienia sobie rozgłosu i zarabiania pieniedzy, ze jej ekstrawagancki wyglad jest jej na rękę ze wgklędów biznesowych i eksponuje sie (to mini!!!)w celu zdobycia większej popularbości. Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:09 Ale szczupłe, seksowne laski też chodzą w mini i eksponują ciało w celu zdobycia większej popularności. Jest w tym coś złego? Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:14 Jest róznica miedzy eksponowaniem swoich zalet (szczupłe ciało wysporotwana sylwetka są potwierdzeniem zdrowia, zdolności do posiadania zdrowych dzieci, stąd atrakcytjnośc dla facetów) a eksponowaniem kalectwa dla zysków finansowych. Żebrak wystawiajacy specjalnie spreparowany wrzód na nodze robi to dla pieniędzy. Grubas nie starajacy sie schudna, a nawet specjalnie tyjący i pokazujacy zwały tłuszczu w tv i na pudelkach - robi to dla popularnosci, ten watek jest tego dowodem. Popularność = kasa, takie czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
sootball Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 11:29 Popularność zawsze szła w parze z jakimiś korzyściami, a popyt na oglądanie inności również istnieje od dawna. Kiedy powstał pierwszy cyrk, albo wystawa osobliwości? Każdy pokazuje to co ma. Jedni piękno, inni cechę, która ich wyróżnia. Osobiście sądzę, że zachowanie Beth Ditto ma ścisły związek z reakcją otoczenia na jej tuszę, ona po prostu nie poddała się trendowi, tylko postanowiła iść pod prąd. Odpowiedz Link Zgłoś
idasierpniowa28 Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:26 Uroczyście obiecuję już nigdy w życiu nie powiedzieć, że czegoś gdzieś mam za dużo ;) Ale głos ma faktycznie fenomenalny. Odpowiedz Link Zgłoś
lesialesia Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 09:55 zabawne, nigdy nie słyszałam jak śpiewa natomiast co i rusz podtykane są mi pod oczy zdjęcia jej sadła. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:08 A ja tam nie wiem, kogo ona do łóżka wpuszcza. :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:09 ona twierdzi, że jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:24 Alpepe chyba nie sugerujesz, ze o homoseksualiźmie decydują kompleksy??? Odpowiedz Link Zgłoś
baba67 Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:31 O homo orientacji decyduja geny. I nie moge sie doczekac kiedy to bedzie udowodnione ponad wszelka watpliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:47 baba67 napisała: > O homo orientacji decyduja geny. I nie moge sie doczekac kiedy to bedzie > udowodnione ponad wszelka watpliwosc. Czyli niekoniecznie masz rację, co sama przyznałaś. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:47 forum.gazeta.pl/forum/w,35293,97506853,,Dlaczego_.html?v=2 o orientacji seksualnej też decydują kompleksy, tak bym to ujęła. Zresztą znałam paru niby homo, co byli homo, bo im z kobietami nie wychodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:51 alpepe napisała: Zresztą znałam > paru niby homo, co byli homo, bo im z kobietami nie wychodziło. A może to ci, którzy nie od zawsze wiedzieli że są homikami, próbowali tego nie zauważać, chcieli być jak inni i metodą prób i błędów odnaleźli swoją tożsamość seksualną. Ale to brzmi...;) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:54 taka interpretacja dokładnie też jest mozliwa. Moim zdaniem albo się to ma wrodzone albo nie. Albo jest sie bi i wybiera co wygodniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 10:52 ale wątek marzenia dowodzi tylko, że ONA nie jest homo :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: nie ma? to czemu jest lesbijką? 07.07.09, 11:08 i że jest ładna, ale to akurat wiedziałam :) Odpowiedz Link Zgłoś
conena Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:43 i nie goli pach, bleeeeeeeeee! jak jest taką gwiazdą i sama nie dosięga to powinna mieć ludzi od golenia pach, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek_maly Re: A ta pani nie ma kompleksów 07.07.09, 10:53 > jak jest taką gwiazdą i sama nie dosięga :DD Odpowiedz Link Zgłoś