anna_nie_karenina 20.08.09, 20:53 Korzystał ktoś? Proszę o opinie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stinefraexeter Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 20:54 Takie coś nie istnieje. Spytaj się gugla ;) To spam. Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais Płacisz za dojazd i żarcie 20.08.09, 20:57 wykupienie żarcia w hotelu, gdzie program rezerwuje ci darmowe noclegi, jest OBOWIĄZKOWE. Podobnie jak obowiązkowe jest potem opisanie tegoż hotelu. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_nie_karenina Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 21:10 To chyba faktycznie lipa :( A juz się cieszyłam bo palnuję sobie weekendowy wypad... Odpowiedz Link Zgłoś
stinefraexeter Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 21:18 Pewnie dostałaś maila z kodem do zalogowania się na stronie? Starałam się znaleść ten program w googlu, bo wydawało mi się to więcej niż podejrzane, ale mi się nie udało. Ktoś powyżej wspomniał o jakiś szczegółach, więc może to nie jest spam. Mimo wszystko wydaje mi się to mocno naciągane. Zwłaszcza, że tego samego maila dostałam jeszcze dwukrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś