Dodaj do ulubionych

Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidualnej

20.08.09, 20:53
Korzystał ktoś? Proszę o opinie!
Obserwuj wątek
    • stinefraexeter Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 20:54
      Takie coś nie istnieje. Spytaj się gugla ;)
      To spam.
      • maitresse.d.un.francais Płacisz za dojazd i żarcie 20.08.09, 20:57
        wykupienie żarcia w hotelu, gdzie program rezerwuje ci darmowe noclegi, jest
        OBOWIĄZKOWE.

        Podobnie jak obowiązkowe jest potem opisanie tegoż hotelu.
      • anna_nie_karenina Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 21:10
        To chyba faktycznie lipa :( A juz się cieszyłam bo palnuję sobie weekendowy wypad...
        • stinefraexeter Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 20.08.09, 21:18
          Pewnie dostałaś maila z kodem do zalogowania się na stronie?

          Starałam się znaleść ten program w googlu, bo wydawało mi się to więcej niż
          podejrzane, ale mi się nie udało. Ktoś powyżej wspomniał o jakiś szczegółach,
          więc może to nie jest spam. Mimo wszystko wydaje mi się to mocno naciągane.
          Zwłaszcza, że tego samego maila dostałam jeszcze dwukrotnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka