Dodaj do ulubionych

Akcja policji

17.06.05, 11:18
Ciekawą akcję policji widziałem we wtorek. Na trawniku między blokami na
Krasnobrodzkiej dzieci miały rozstawiony namiot do zabawy. W pewnej chwili
pod namiot podjechał radiowóz i nakazał natychmiastowe zwinięcie namiotu.
Pewnie mieli doniesienie, że tam się ukrywa Osama Bin Laden.
Obserwuj wątek
    • magoo_king Re: Akcja policji 18.06.05, 08:19
      ... nienawiść do policji tak zostałem wychowany,
      ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany ...
      molesta ewnement
      • woodpecker_from_mars Re: Akcja policji 18.06.05, 09:08
        spytaj policjanta, on ci prawde powie; spytaj policjanta, on ci wskaze droge!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka