15.11.04, 11:30
Mam prosbe, czy mozecie mi poradzic co zrobic jak zgubilam rachunek?
Zadzwonic do Avonu? Zaplacic na zwyklym druczku na poczcie? POMOZCIE

Zrozpaczona Mariolkka
Obserwuj wątek
    • asiadobro Re: Rachunek 15.11.04, 11:45
      Najlepiej zadzwoń do biura obsługi klienta i tam poinformuj o problemie. Nie
      płać na zwykłym blankiecie, niż z avonu, dopóki nie omówisz tej sprawy z biurem.
      pozdrawiam.
      • mariolkka Re: Rachunek 15.11.04, 11:49
        Dzieki za pomoc, zaraz ide dzwonic.

        MAriolkka
    • justa_79 Re: Rachunek 15.11.04, 13:07
      ja robię przelewy przez Internet, więc w ogóle nie używam tego druczku smile tylko
      musisz wpisać właściwy nr konta i dopisać, że to zapłata za fakturę z takiego
      miesiąca.
    • mariolkka Re: Rachunek 15.11.04, 16:32
      Znalazla, szukalam szulakam a on lezal na samym wierzchu smile))

      Juz nawet zaplacilam smile))

      Zostargniona Mariolkka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka