mariolkka 15.11.04, 11:30 Mam prosbe, czy mozecie mi poradzic co zrobic jak zgubilam rachunek? Zadzwonic do Avonu? Zaplacic na zwyklym druczku na poczcie? POMOZCIE Zrozpaczona Mariolkka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiadobro Re: Rachunek 15.11.04, 11:45 Najlepiej zadzwoń do biura obsługi klienta i tam poinformuj o problemie. Nie płać na zwykłym blankiecie, niż z avonu, dopóki nie omówisz tej sprawy z biurem. pozdrawiam. Odpowiedz Link
justa_79 Re: Rachunek 15.11.04, 13:07 ja robię przelewy przez Internet, więc w ogóle nie używam tego druczku tylko musisz wpisać właściwy nr konta i dopisać, że to zapłata za fakturę z takiego miesiąca. Odpowiedz Link
mariolkka Re: Rachunek 15.11.04, 16:32 Znalazla, szukalam szulakam a on lezal na samym wierzchu )) Juz nawet zaplacilam )) Zostargniona Mariolkka Odpowiedz Link