Dodaj do ulubionych

Ceara z problemami...

02.04.06, 13:35
Dziewczyny pomóżcie. Mam mieszaną cerę (28lat) ale ostatnio pojawiają mi się
wypryski. Czy możecie polecić jakiś Avonowski żel do mycia twarzy aby się nie
pojawiały? Czy któryś z wymienionych jest skuteczny (kat.05/2006)?:
1.Żel oczyszczająco-tonizujący Źródło Młodości (str.46)
2. Oczyszczający żel do twarzy z witaminami (str.54)
3. Oczyszczająca pianka do twarzy Skin Clearing...(str.60)
4. Głęboko oczyszczający żel i tonik 2w1 Drzewo herbaciane i Grejpfrut (str.
117)

Czy któraś używała je?Czy są skuteczne i czy nie podrażniają? Mam bardzo
wrażliwą cerę. Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • misioczat Re: Ceara z problemami... 02.04.06, 13:58
      Z wymienionych przez Ciebie preparatow uzywalam jedynie pianki Pore Fection i
      wydaje mi sie, ze moze byc dla Ciebie za mocna, podobnie jak zel Drzewo
      Herbaciane i Grejpfrut. Ja mam cere mieszana / tlusta, ale wole jej nie
      przesuszac i uzywam zeli z serii Naturals: soja i trawa cytrynowa oraz
      brzoskwinia i mleczko migdalowe. To bardzo mile preparaty - slicznie pachna, sa
      bardzo wydajne, swietnie oczyszczaja, lekko matuja i nie wysuszaja skory.
      Czytalam o nich same dobre opinie. Nie wiem, jak z podraznieniem, bo to ciezko
      przewidziec, ale mnie nie podraznia. A moze poczytaj opinie na Wizazu?
    • makuszanka Re: Cera z problemami... 02.04.06, 17:07
      hejwinkja z wyliczonych przez Ciebie mialam
      - gejpruta- odradzam- dostałam uczulenia
      -źródło młodości- dobry, ale raz na jakis czas a nie codziensmile
      Tez mam wypryski, wrazliwa cere i na codzien uzywam pianki z loreal, ktora
      zawiera i zapomnialam nazwytongue_out rok temu to reklamowalismile pomaranszczowe
      opakowanie z aplikatoremwink mozesz nawet zmywac cienie z powiekwink
      • gochas5 Re: Cera z problemami... 02.04.06, 17:39
        Dziękuję za opinie i czekam na kolejne.
      • misioczat Re: Cera z problemami... 02.04.06, 17:59
        Chodzi Ci o Happyderm? Do cery normalnej / mieszanej - jedna z moich ulubionych
        pianek do mycia twarzysmile
        • makuszanka Re: Cera z problemami... 02.04.06, 21:33
          Dzieki, skleroza nie boliwink
        • gochas5 Do misioczat 04.04.06, 14:50
          Dzięki za podpowiedź z tą pianką. Ja kupiłam sobie Happyderm do cery wrażliwej.
          Jak na razie nie mam podrażnień i nawet oczka nie szczypią.Szkoda tylko że jest
          taka droga.
          Pozdrawiam
          • misioczat Re: Do misioczat 04.04.06, 16:37
            W promocji bywa po ok 17 zl.. i jest bardzo wydajna. Do umycia twarzy wystarczy
            naprawde niewielka ilosc. Opakowanie starczylo mi na prawie 4 miesiace
            (uzywalam tej pianki raz dziennie) i byl to chyba rekordsmile
    • gochas5 A może krem przeciwzmarszczkowy... 02.04.06, 19:42
      Jeśli możecie to podpowiedzcie, który z kremów (mam wrażliwą cerę skłonną do
      podrażnień i wyprysków) jest rewelacyjny w walce ze zmarszczkami a zarazem żeby
      ujędrniał.Pozdrawiam
      • misioczat Re: A może krem przeciwzmarszczkowy... 03.04.06, 01:21
        Gocha, nie wiem jak z ta Twoja wrazliwoscia, bo to, ze mnie nie podraznia nie
        znaczy, ze i Ciebie nie podrazni, wiec nie chcialabym Ci zle doradzic, ale ja
        uwielbiam Anew Alternative. Genialny krem - rewelacyjnie sie wchlania, nie
        zatyka porow, nie przetluszcza skory no i moim zdaniem naprawde ladnie napina
        skore (mam 29 lat). Najlepszy krem, jakiego uzywalam. Popros konsultantke o
        probke. W katalogu 05 jest tez nowosc - Alternative na dzien, wlasnie czekam na
        probke tego kremu. Jesli bedzie tak super jak na noc, to biore. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka