Dodaj do ulubionych

klub róży

06.05.06, 09:19
wczoraj po wystawieniu dla mnie faktury pojawiła się ujemna kwota od
osiągniecia 13000 co to oznacza oprócz tego ze mam poziom biały?
Obserwuj wątek
    • ewa_cz5 Re: klub róży 08.05.06, 15:47
      Chodzi o to że masz tyle ponad 13tys, wyrównają Ci na zakonczenie katalogu i
      już będziesz miała normalna brakującą kwotę do następnego poziomu.
      P.S Gratuluję wstąpienia do klubu smileWitaj wśród klubowiczek smile
      • edytagolebiowska Re: klub róży 08.05.06, 20:33
        dziękuję bardzo! starałam się myślałam nawet że kampanię wcześniej się
        zakwalifikuję ale dopiero teraz
        • jola_wroc Re: klub róży 09.05.06, 15:39
          a mi brakuje 2,76 ehh moglam policzyc sobie a tak to się przedłuży a może
          leciec do coku coś kupić...

          a swoją droga czy ktoś ma może skan tej oferty z prezentami dla klubowiczek?
          • edytagolebiowska Re: klub róży 09.05.06, 19:21
            moja droga my chyba nie bardzo mamy na co liczyć bo to standardowe osiągniecie
            dostaniemy jakieś próbki może i nic wiecej ale ja sie cieszę bo rok temu
            zostałam konsultantka żeby kupować dla siebie taniej i tylko dla siebie ale
            zmieniło się to z czasem
            • dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 19:55
              Kobitki dostaniecie 100 próbek, katalog okregów prognozujących ( będziecie
              dostawały do momentu zakonczenia edycji 2006) no i będziecie mogły sobie wybrać
              albo porcelanowy kubek albo parasolkię z logo Klubu, taka czerwona.Gratuluję
              dostania sie do Klubu Róży 2006.
              • edytagolebiowska Re: klub róży 09.05.06, 20:34
                dziękuje raz jeszcze za gratulacje milutko mi bardzo
                chyba wole parasolke wink
              • jola_wroc Re: klub róży 09.05.06, 21:11
                albo parasolke albo kubek ale do konca edycji jeszcze troche moze sie uzbiera
                wiecej punktow na co innego może uncertain
                • dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 22:17
                  osobiście wybrałabym kubeczek - fajniutki a ta parasolka taka czerwoniasta, ale
                  to już co kto woliwink
                  • ewa_cz5 Re: klub róży 09.05.06, 22:27
                    ja tam szykuję się na żelazko smile i parasolke smile
                    a jak wejdziecie do Klubu to otzymujecie jeszcze broszke przynależności do
                    klubu i prezent, jak ja weszłam był to krem wyszczuplająco liftingujący brzuch
                    i pośladki smile
                    • dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 22:54
                      a jak wejdziecie do Klubu to otzymujecie jeszcze broszke przynależności do
                      > klubu i prezent, jak ja weszłam był to krem wyszczuplająco liftingujący brzuch
                      >
                      > i pośladki smile
                      ja jak weszłam w edycji 2005 to dostałm ten krem smile
                      jak ktoę wejdzie w edycji 2006 to też dostanie?
              • konsultantka01 Re: klub róży telefon 14.05.06, 12:35
                A czy ktoraś z Was probowala zadzwonić z automatu ulicznego na ulgowa infolinię
                dla klubowiczek ? Ja nie mogłam uzyskać połączenia bo nie dziala , he ,he
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka