edytagolebiowska 06.05.06, 09:19 wczoraj po wystawieniu dla mnie faktury pojawiła się ujemna kwota od osiągniecia 13000 co to oznacza oprócz tego ze mam poziom biały? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa_cz5 Re: klub róży 08.05.06, 15:47 Chodzi o to że masz tyle ponad 13tys, wyrównają Ci na zakonczenie katalogu i już będziesz miała normalna brakującą kwotę do następnego poziomu. P.S Gratuluję wstąpienia do klubu Witaj wśród klubowiczek Odpowiedz Link
edytagolebiowska Re: klub róży 08.05.06, 20:33 dziękuję bardzo! starałam się myślałam nawet że kampanię wcześniej się zakwalifikuję ale dopiero teraz Odpowiedz Link
jola_wroc Re: klub róży 09.05.06, 15:39 a mi brakuje 2,76 ehh moglam policzyc sobie a tak to się przedłuży a może leciec do coku coś kupić... a swoją droga czy ktoś ma może skan tej oferty z prezentami dla klubowiczek? Odpowiedz Link
edytagolebiowska Re: klub róży 09.05.06, 19:21 moja droga my chyba nie bardzo mamy na co liczyć bo to standardowe osiągniecie dostaniemy jakieś próbki może i nic wiecej ale ja sie cieszę bo rok temu zostałam konsultantka żeby kupować dla siebie taniej i tylko dla siebie ale zmieniło się to z czasem Odpowiedz Link
dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 19:55 Kobitki dostaniecie 100 próbek, katalog okregów prognozujących ( będziecie dostawały do momentu zakonczenia edycji 2006) no i będziecie mogły sobie wybrać albo porcelanowy kubek albo parasolkię z logo Klubu, taka czerwona.Gratuluję dostania sie do Klubu Róży 2006. Odpowiedz Link
edytagolebiowska Re: klub róży 09.05.06, 20:34 dziękuje raz jeszcze za gratulacje milutko mi bardzo chyba wole parasolke Odpowiedz Link
jola_wroc Re: klub róży 09.05.06, 21:11 albo parasolke albo kubek ale do konca edycji jeszcze troche moze sie uzbiera wiecej punktow na co innego może Odpowiedz Link
dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 22:17 osobiście wybrałabym kubeczek - fajniutki a ta parasolka taka czerwoniasta, ale to już co kto woli Odpowiedz Link
ewa_cz5 Re: klub róży 09.05.06, 22:27 ja tam szykuję się na żelazko i parasolke a jak wejdziecie do Klubu to otzymujecie jeszcze broszke przynależności do klubu i prezent, jak ja weszłam był to krem wyszczuplająco liftingujący brzuch i pośladki Odpowiedz Link
dori19851 Re: klub róży 09.05.06, 22:54 a jak wejdziecie do Klubu to otzymujecie jeszcze broszke przynależności do > klubu i prezent, jak ja weszłam był to krem wyszczuplająco liftingujący brzuch > > i pośladki ja jak weszłam w edycji 2005 to dostałm ten krem jak ktoę wejdzie w edycji 2006 to też dostanie? Odpowiedz Link
konsultantka01 Re: klub róży telefon 14.05.06, 12:35 A czy ktoraś z Was probowala zadzwonić z automatu ulicznego na ulgowa infolinię dla klubowiczek ? Ja nie mogłam uzyskać połączenia bo nie dziala , he ,he Odpowiedz Link