Dodaj do ulubionych

AMC VORWERK, MARY KAY...

31.01.04, 19:58
Witam!

Czy ktokolwiek wie cokolwiek na temat tych firm?

Jak działają jaka jest pełna ich oferta, system pracy MLM, czy onelvel.

Bo AMC moge powiedzieć,że maja nieliczny ale dobrze pracujący zespół i chyba
w "garkach" są najlepssi ze wszystkich...

O Vowerku, ze sprzedaja roboty kuchenne

A O Mary Kay, że silny gracz zza oceanu z branży kosmetycznej, ale nawet nie
wiem, czy firma czysto kosmetyczna?
Pozatem, że Mary Kay nigdy nie istniała jako kobieta, podobnie zreszta jak
np Margaret Astor, znowu w przeciwieństwie do np Ireny Eris.

Chcesz wejśc na forum sprzedaży bezpośredniej, to klinij tu:
MLM, biznes po godzinach...

Pozdrawiam i zapraszam!
1szylider
Obserwuj wątek
    • kamila01 Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 07.03.04, 15:10
      mary kay ash zalozyla firme okolo 40 lat temu, zmarla w 2001. firma sprzedaje
      kosmetyki do pielegnacji o bardzo wysokiej jakosci. kazda konsultantka
      przechodzi szkolenie, ostatnio zostalam zaproszona do poprowadzenia jednego o
      pielegnacji skory chorych na cukrzyce.
      ich sprzedaz detaliczna to 3 mld dolarow rocznie, ponad 1 000 000 konsultantek.

twoje stwierdzenie ze mary kay nie istniala jako kobieta - czemu nie
      przygotowujesz sie jak chcesz cos napisac? czy tak jest u ciebie z
      wiarygodnoscia kiepsko czy piszesz zanim pomyslisz?
      • ignorant11 Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 07.03.04, 22:01
        kamila01 napisała:

> mary kay ash zalozyla firme okolo 40 lat temu, zmarla w 2001. firma sprzedaje
        > kosmetyki do pielegnacji o bardzo wysokiej jakosci. kazda konsultantka
        > przechodzi szkolenie, ostatnio zostalam zaproszona do poprowadzenia jednego o
        > pielegnacji skory chorych na cukrzyce.
        > ich sprzedaz detaliczna to 3 mld dolarow rocznie, ponad 1 000 000
        konsultantek.
        >
        > twoje stwierdzenie ze mary kay nie istniala jako kobieta - czemu nie
        > przygotowujesz sie jak chcesz cos napisac? czy tak jest u ciebie z
        > wiarygodnoscia kiepsko czy piszesz zanim pomyslisz?

Sława!

Gdzies to czytałem, że nie było żadnej Mary Kay, podobnie jak Margaret Astor...

Ale może po latach myle fakty?

Z tego, co obserwuję to kiepsko im się wiedzie na polskim rynku, albo są ciagle
        w pierwotnej fazie organizacyjnej...

Pozdrawiam i zapraszam na:
        Forum Słowiańskie
        nakarm dziecko, kliknij w pajacyka TERAZ:
        www.pajacyk.pl
        Ignorant
        +++
        • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 30.03.04, 02:23
          ignorant11 napisał:

> kamila01 napisała:
          >
          > > mary kay ash zalozyla firme okolo 40 lat temu, zmarla w 2001. firma sprzed
          > aje
          > > kosmetyki do pielegnacji o bardzo wysokiej jakosci. kazda konsultantka
          > > przechodzi szkolenie, ostatnio zostalam zaproszona do poprowadzenia jedneg
          > o o
          > > pielegnacji skory chorych na cukrzyce.
          > > ich sprzedaz detaliczna to 3 mld dolarow rocznie, ponad 1 000 000
          > konsultantek.
          > >
          > > twoje stwierdzenie ze mary kay nie istniala jako kobieta - czemu nie
          > > przygotowujesz sie jak chcesz cos napisac? czy tak jest u ciebie z
          > > wiarygodnoscia kiepsko czy piszesz zanim pomyslisz?
          >
          >
          > Sława!
          >
          > Gdzies to czytałem, że nie było żadnej Mary Kay, podobnie jak Margaret
          Astor...
          >
          > Ale może po latach myle fakty?
          >
          > Z tego, co obserwuję to kiepsko im się wiedzie na polskim rynku, albo są
          ciagle
          >
          > w pierwotnej fazie organizacyjnej...
          >
          > Pozdrawiam i zapraszam na:
          > Forum Słowiańskie
          > nakarm dziecko, kliknij w pajacyka TERAZ:
          > www.pajacyk.pl
          > Ignorant
          > +++

Witam!

Chyba rzeczywiście pomyliłem fakty, gdyż na stronach Mary Kay piszą iż
          istniała, zamieszczają nawet zdjęcie.

Oczywiście w tej pomyłce nie ma nic obraźliwego i nie było moja intencją w
          jakikolwiek zaszkodzić tej powaznej firmie w ich starcie na polskim rynku(
          rzeczywiście jak napisałem są w fazie startu)

Chciałem jednak zwrócic uwagę na pewien chwyt marketigowy który właśnie każe
          nazywać firmy nazwiskami załozycieli.

Jest on szczególnie często stosowany w branży kosmetycznej, przykłady sa
          powszechnie znane ( tu nadal nie wiem nadal czy Mary Kay to autentyczne czy tez
          przybrane nazwisko "sceniczne").

Często też rozmaici producenci "kupują" znane nazwiska, czego przykładem jest
          Chanell ( znana brytyjska firma nie mająca z moda nic wspólnego) Salwadore
          dali, Paloma Picasso...

Podobnie zdarza się iż jako nazwę podaje się zmyślone nazwisko osoby, która
          nigdy nie istniała np Margaret Astor, John Deer...

Pierwsza brzmi jak odwołanie się do jakieś znanej osoby, druga przeciwnie brzmi
          bardzo pospolicie, aby kojarzyła się z czyms swoiskim z kims kogo mozn spotkac
          na rogu ulicy, w pubie naprzeciwko...

Tej manierze postanowił wyłamać się założyciel Oriflame Janas av Jochnick...

Tym razem mamy odwołano się do historii Francji, gdyż Oriflamme to:

Sztandar bojowy Królow francji przechowywany w klasztorze.

Czworokątna czerwona chrorągiew wypożyczana z klasztoru na wyprawy wojenne.

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...  Katalog Oriflame
          Pozdrawiam i zapraszam!
        • wal14 Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 15.04.04, 00:31
          cyt....Gdzies to czytałem, że nie było żadnej Mary Kay, podobnie jak Margaret
          Astor...
          >
          > Ale może po latach myle fakty?....

Po latach.., He he he. Gwiazda mlm-u, To ile ty masz lat że tak nagminnie
          mylisz fakty??? Zacznij pić noni może ci pomoże.
      • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 15.04.04, 00:31
        wal14 napisał:

> Mary Kay Ash zmarła w zeszłym roku, wiec chyba była kobietą, jak myślisz?

Witam!

To juz wyjaśniliśmy tę pomyłkę, więc spóźniłeś sie nieco z pouczeniem, choć za
        czujność nalezy Ci się pochwała...

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...  Katalog Oriflame
        Pozdrawiam i zapraszam!
          • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 14.03.05, 19:41
            wal14 napisał:

> nie tłumacz mi się, ale zacznij być poważnym człowiekiem, ponieważ wstyd mi
            za
            > ciebie jako starego mlmowca, naprawdę.

Witam!

Jako stary moge mylić niektóre fakty, bo duuużo sie ich nazbierało, zresztą
            staremu sie wybacza...
            smile)
            Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
            Pozdrawiam i zapraszam!
            gg 172 85 85
            • agateka Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 14.03.05, 20:53
              hm tak zdecydowanie należy jakieś ziólka na pamięć i koncentracje bo
              przypuszczam że żaden krem Ori na zdrówko nie wpłynie smile)
              A już jeśli weźmiemy pod uwagę tą amnestię to..... oj Maćku nudno tu bez nas
              czy co???????????? pomysłów brak????????? wink))
              pozdro
              • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 14.03.05, 21:24
                agateka napisała:

> hm tak zdecydowanie należy jakieś ziólka na pamięć i koncentracje bo
                > przypuszczam że żaden krem Ori na zdrówko nie wpłynie smile)
                > A już jeśli weźmiemy pod uwagę tą amnestię to..... oj Maćku nudno tu bez nas
                > czy co???????????? pomysłów brak????????? wink))
                > pozdro

Witam!

Akurat Ty nie byłas zabanowana, ale powrót zaczynasz od ataków ad personam.

I to chwili, gdy ja ostatecznie postanowiłem sie rozprawic i wyeliminowac te
                patologię.

Piszmy nt MLM, działających firm oferowanych produktów, systemów sprzedazy...

Dla mnie jest to tak pasjonujęce, że moge o tym codziennie chocby do rana.

Ja naprawdę nie zamierzam powtarzać bardzo niesławnego forum "aktualności",
                które składało sie wylacznie z pyskówek, wyzwisk, prob podwazania czyjejs
                uczciwości.

Ale jednak zawsze małem watpliwości, czy dany watek wyprostuje sie w
                wartosciowym kierunku, czy tez należy go skasować, czy dany Uczestnik jest
                wartościowym dyskutantem, czy tylko siewcą zamętu...

Dlatego też postawiłem odmłodzić to forum i usunąć wszelkie posty i nawet całe
                wątki, które poszły w patologicznym kierunku...

Ale wierzę, że w miare powazne forum jest jednak potrzebne, gdy zapanuje na nim
                dyskusja nt codzienności MLM i DS bez jakże niepotzrebnego jatrzenia, ale
                przeciwnie pokazujące polityke otwartych drzwi dla wszystkich...

Że MLM nie jest tylko zbiorem zwalczających się zespołów sekciarzy i
                oszołomów, ale ma rzeczywiste walory, które moga odmienić życie każdego, co
                jest szczególnie wazne w Kraju borykającym sie z 20%-owym bezrobociem...

Że szkodliwe streotypy rozsiewane tu i ówdzie nie mają pokrycia w normalnej
                rzeczywistości MLM, że jest zbiorowsiko ludzi powaznych i ludzi uczciwych...

Dlatego też ZAWSZE będę zwalczał propagowanie kłamliwych wiadomości i
                fałszywych promocji.

Rozumiem, że ktos uprawia np astrologię czy jakiejs wahadełka, ale gwoli prawdy
                pokażemy, że są jednak sprawy kontrowersyjne i nie tak szacownie pewne jak np
                tranzystor, ale jesli jakas firma znajduje na to chetnych, to jest wybor jej i
                jej klienta, natomiast klamstom nalezy się przeciwstawiać.

Należy się przeciwstawiac pomówieniom!

Ale mam juz wlasny kodeks tego forum i bedę sie jego trzymał z wielka
                konsekwencja.

Pozdrawiam i zapraszam!
                gg 172 85 85
                • romek744 Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 14.03.05, 22:21
                  Pogadajmy o branży - bez rzucania się sobie do gardeł, jeśli oczywiście jest to
                  tutaj możliwe. W jednym z postów na temat piramid finansowych (znów ubliżyłeś
                  wielu porządnym firmom notabene, ponieważ według Ciebie każda firma nie
                  należąca do PSSB jest piramidą) na przykład po czym się poznaje piramidę
                  podałeś, że np. po wysokim Pakiecie Startowym (Starter Kit jak ktoś woli). A co
                  z firmą, która posiada w ofercie po prostu droższe produkty czy usługi niż ma
                  Oriflame? To normalne, że trzeba kupić wpierw towar żeby go sprzedać i
                  automatycznie Pakiet Startowy będzie wysoki. To jest według Ciebie od razu
                  piramida? Myslę, że piramidę finansową dokładnie określa ustawa... A czy ktoś
                  wie ile trzeba wydać na Pakiet Startowy no... np. w FLPP? Która należy do PSSB?
                  Czy ta firma jest według Ciebie piramidą czy nie? Trudno będzie to rozgryźć,
                  ponieważ ma wysoki PS ale z drugiej strony przeszła przecież okrutne testy w
                  PSSB... Mam nadzieję, że potrafisz normalnie pogadać, bez obrażania... jeśli
                  ktoś normalnie o coś pyta? Miałbym jeszcze kilka pytań odnośnie PSSB, ale
                  zawsze jak o coś zapytałem odnośnie PSSB to usuwałeś posty od razu..
                  Romek
                  • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 14.03.05, 23:33
                    Witam!

Jak widzisz można.

Zrozum tylko mnie, bo cięzko zapanować jest nad oszołomstwem i zła wolą gdy
                    jest altetnatywa czy w gorącej chwili:
                    a. odpowiadać na często bardzo niekulturalne ataki w nadziei wyprostowania
                    dyskusji, co często tylko podgrzewa takich oszołomów
                    b. kasowac kolejne posty aby ochłodzic atmosferę

Dyskusje o piramidach proponuje kontynuowac w odpowienim watku, a jest ich na
                    forum co najmniej kilka.

PSSB to rowniez temat na inny watek.

To tyle dla porządku na forum.

Natomiast gdy chcesz dyskutować i przedstawiać MLM( w mniejszym stopniu DS, bo
                    nie o calej DS tu mowa) w korzystnym swietle, to serdeczenie zapraszam.

Pozdrawiam i zapraszam!
                    gg 172 85 85
                      • 1szylider Re: AMC VORWERK, MARY KAY... 15.03.05, 15:45
                        romek744 napisał:

> Na którym wątku mogę powtórzyć swój post abyś udzielił odpowiedzi?
                        > Romek

Witam!

Jak widzisz radykalnie oczyściłem forum, zrobiłem na nim, co w ogrodnictwie
                        nazywa się cięciem odmładzającym, wieć sam nie wiem.

Ja jestem zwolennikiem zachowywania przyjrzestości na forum.

Może załóż nowy wątek?

Ostrzegam, że próbe podważania wiarogodności bedę kasował.

Pozdrawiam i zapraszam!
                        gg 172 85 85

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka