Dodaj do ulubionych

Dolny Śląsk

22.07.19, 12:17
Tak jak kiedyś zapowiadałem - Dolny Śląsk spenetrowałem. Wiele atrakcji zaliczyłem. Piękne miejsca, dużo ładnych kobiet i przystojnych facetów. A w zamku Czocha dzięki duchowi niewiernej Urliki w nocy unosi się w powietrzu fajna atmnosfera strachu i pożądania więc kobiety spontanicznie szukają bezpiecznego miejsca w męskich ramionach wink
Karolivia - Biała Lokomotywa rzeczywiście jest klimatycznym miejscem.

Zamiast pchać się do jakiegoś Władysławowa, by o 7 rano zajmować miejsce pod parawan albo (w przypadku braku pogody) błąkać się bez celu w tłumnie po deptaku, zachęcam do przyjazdu na Dolny Śląsk.
PS.
Nie pracuję w dziale promocji urzędu wojewódzkiego wink
Obserwuj wątek
    • 999karolina Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 14:36
      Tomek, gdybyś tam (do tej Urliki) kiedyś jeszcze jechał, to daj znać smile smile
      • tomekzgor Re: Dolny Śląsk 23.07.19, 20:51
        99karolina napisała:

> Tomek, gdybyś tam (do tej Urliki) kiedyś jeszcze jechał, to daj znać smile smile

Będę pamietał smile
    • sonia-sonia Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 16:42
      Byłam tam i spałam na Czocha. Ciekawe doświadczenie. Bardzo mi się podoba cały ten rejon, a Wrocław jest tak piękny i przyjazny ludziom, że aż żałuję, że tam nie mieszkam. Jakbym miała wybór gdzie zamieszkać, to bym wybrała właśnie to miasto.
      • tapatik Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 18:46
        Jak to jest "na Czocha"?
        • sonia-sonia Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 20:51
          W zamku. Na terenie zamku. Ciekawie jest, chociaż akurat standard taki sobie, ale wrażenia z pobytu przednie. Pewnie więcej sobie wymyśliłam, ale coś tam mi stukało, pukało i do tego moja wyobraźnia robiła swoje. Polecam zabrać partnerkę, zwłaszcza taką co lubi się poprzytulać. Ja nie miałam do kogo a chyba nawet do ducha bym chciała.
    • coccinella5 Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 20:00
      drugi rok wakacyjnie błąkam się po Dolnym Śląsku Piękny mam nawet ulubione miejsca do których lubię wracać.
    • marcepanka313 Re: Dolny Śląsk 22.07.19, 21:50
      I jeszcze zapomniałeś dodać, że pogoda dopisała.... wink

Nawet nie ma na co ponarzekać, no jakże to tak.... wink
    • tapatik Re: Dolny Śląsk 23.07.19, 21:08
      A może zrobić spotkanie forumowe w górach?
    • karolivia Re: Dolny Śląsk 23.07.19, 21:49
      A proszę bardzo 😊. Cieszę się, że Ci się podobało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka