Dodaj do ulubionych

ja już mam dosyć tej epidemii

29.11.20, 21:51
zimno, nieprzyjemnie, nie ma gdzie pojść na kawę/piwo/wódkę. Nie mówiąc już o randce, bo w tej sytuacji, to chyba tylko pozsotaje od razu do hotelu "służbowo" się udać wink

Obserwuj wątek
    • prawda_we_mgle Re: ja już mam dosyć tej epidemii 30.11.20, 12:08
      Mi tam pasuje. Mam pracę zdalną, fajnego ff-a i za knajpami specjalnie nie tęsknię... Z koleżankami czasem spotykam się połazić na dworze, teraz jak się tak zimno zrobiło - no to nie... Z synem gadam na kamerce na messim, albo wpada do mnie... Z matką przez telefon... Z psem spaceruję trzy razy dziennie... do galerii handlowych nigdy mnie nie ciągnęło... No naprawdę - myślę że u introwertyków to się dużo nie zmieniło w życiu big_grin
      No może brakuje mi trochę wyjazdów, ale na razie jeszcze, dzięki zdalnej, mój organizm się nie kapnął że w tym roku nie wyjechaliśmy wink
    • tomekzgor Re: ja już mam dosyć tej epidemii 01.12.20, 08:14
      Za Szczepanem Twaedochem:
      Ale mówiąc szczerze jak przeżyć listopad, grudzień bez knajpy to ja kurwa naprawdę nie wiem. Gdzie teraz się zgarbić z przyjacielem lub dwoma nad stołem zastawionym, oprzeć ciężko łokcie, gdzie z rozmowy względnie inteligentnej zsunąć się powoli w pijackie wyrazy miłości, w śmiech i łzy nawet, w bełkot w końcu, w lament nad śmiercią Dionizosa, gdzie? Nigdzie. Gdzie usiąść samemu i nie gadać nawet nic, pić swoje, przez witrynę patrzeć na ludzi na ulicy, wraz z innymi klientami statystować sobie nawzajem, ani samemu, ani z kimś, coś tam w notesiku naskrobać, zamówić jeszcze jedną kolejkę i na przykład tatarka, bo się zgłodniało, no gdzie? Nigdzie. Jak wbić się późną nocą do zatłoczonego baru na Neukölln, pełnego dzieciaków o szerokich źrenicach i dudniącego elektro i tak sobie być tam za starym, w jakimś raczej przypadkowym towarzystwie mieszając trzy języki, jak? Nijak.
      A jak żyć bez tego, i przede wszystkim, po co?:
        • 999karolina Re: ja już mam dosyć tej epidemii 04.12.20, 16:40
          stasi1 napisał:

> Zawsze możesz u siebie w mieszkaniu taką imprezę urządzić, gorzej jak masz się
          > spotkać z kobietą która nie chce na pierwszej randce iść do ciebie. Musisz ty d
          > o niej

No nie wiem, czy kobieta, która nie chce iść do faceta do domu, będzie taka chętna, żeby zapraszać do siebie smile
          I właśnie o to chodzi, że przez te obostrzenia kompletnie się wszystko popieprzyło.
      • obrotowy przyjechalbys do nasz - na Pragie... 01.12.20, 19:41
        tomekzgor napisał:
        > Ale mówiąc szczerze jak przeżyć listopad, grudzień bez knajpy to ja kurwa naprawdę nie wiem.

przyjechalbys do nasz - na Pragie - na Brzeska...

mamy tam sporo fajnych BRAM i zawsze ktorys flaszkie doniesie...
        .
        spacer-po-warszawie.blogspot.com/2014/02/ulica-brzeska.html
            • obrotowy bramy wroclawskie tez znam :) 03.12.20, 14:19
              tomekzgor napisał:

> We Wrocławiu też jest duzo takich miejsc.
              Brama jest fajna, ale do calkiem innych celów niż te, o ktorych mowa

a to tez pamietam smile - we wroclawskim Nadodrzu czulem sie jaku siebie na Pradze smile
              - ja tam w bramie u siebie to tylko popijalem (z gwinta)
              ale znam takich co i inne rzeczy tam robili smile
              .
              3.bp.blogspot.com/-PTsWh4VugNU/XIoxQTrRFsI/AAAAAAACjgA/tAOJk4c4iWIvg08N5Yj-1by78B07XISZwCKgBGAs/s1600/DSC_1093.jpg
        • stasi1 Re: przyjechalbys do nasz - na Pragie... 03.12.20, 17:10
          Z tym to też nie jest pewne. Kiedyś miałem kolegę który mieszkał w tych okolicach. Oczywiście miał żonę. Żona wyjechała i mówi wraca wieczorem do domu a w bramie jakaś laska mówi że ma flaszkę i wolny pokój. Stwierdził że nie poszedł bo się bał
    • po-ranna-kawa Re: ja już mam dosyć tej epidemii 01.12.20, 09:26
      Problem chyba nie jest jednostkowy i wydumany. Akurat wczoraj niezależnie od siebie dwie osoby też mi się na to żaliły.
      Jedna z koleżanek stwierdziła, że jak ktoś ma szczęście i ma kogoś, z kim może się z takim problem zmagać, to coś wymyślą, choćby ten hotel smile
        • obrotowy uwazaj na siebie. 05.12.20, 13:18
          999karolina napisała:
          > Dziś to już się robi tak, że jak masz z kimś fajnym choćby pogadać normalnie
          przez telefon to już jest sukces smile

uwazaj na siebie i nie gadaj bez maski.

slyszalem, ze niektore zmutowane odmiany tego holerstwa potrafia przenikac przez kable swiatlowodowe.
          • 999karolina Re: uwazaj na siebie. 05.12.20, 21:01
            obrotowy napisał:

> slyszalem, ze niektore zmutowane odmiany tego holerstwa potrafia przenikac prze
            > z kable swiatlowodowe.

Ja słyszałam, że jak chory myśli o kimś w wielim skupieniu, to też może tak telepatycznie zarazić smile
            • obrotowy nosz wlasnie.. 05.12.20, 21:15
              999karolina napisała:

> Ja słyszałam, że jak chory myśli o kimś w wielim skupieniu, to też może tak tel
              > epatycznie zarazić smile

nosz wlasnie.

i tu dalas mi dowod, ze z chorymi lepiej sie nie zadawac.

nawet telefonicznie smile

• prawda_we_mgle Re: ja już mam dosyć tej epidemii 11.12.20, 11:13
        searam napisał:

> Dziwne...Dla mnie pandemia sprzyja zaciesnianiu bardzo bliskich (za pozwoleniem
        > ) stosunkow i to bez maseczki...smile
        > Audaces fortuna juvat.wink

Też widzę w swoim otoczeniu, że ludzie podczas pandemii jakby przestraszyli się samotności... Wśród moich znajomych, którzy wcześniej spotykali się "z doskoku" - potworzyły się z tego pary...
        • kevinjohnmalcolm Re: ja już mam dosyć tej epidemii 11.12.20, 19:00
          prawda_we_mgle napisała:
          > Wśród moich znajomych, którzy wcześniej spotykali się "z doskoku"
          > - potworzyły się z tego pary...

A ci którzy nie spotykali się z nikim nawet z doskoku? Teraz raczej mają jeszcze trudniej gdy wszystko zamknięte i ludzie siedzą w domach sad
          • prawda_we_mgle Re: ja już mam dosyć tej epidemii 11.12.20, 19:32
            kevinjohnmalcolm napisał:

> A ci którzy nie spotykali się z nikim nawet z doskoku? Teraz raczej mają jeszc
            > ze trudniej gdy wszystko zamknięte i ludzie siedzą w domach sad

Tak, mają trudniej... sad
            Zimno, ile można łazić po parku czy po ulicach... a do domu się nikt nie kwapi za szybko...
            Ja już usunęłam swoje konto, ale ewidentnie w ostatnich dniach czułam, że chłopy potraciły nadzieję (nawet te zaczepki takie bez wiary)... albo śpią po gawrach smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka