29.04.07, 15:01
witajcie!
Czy są wsrod was ludziki z Krakowa?
Obserwuj wątek
    • liconic Re: kraków 29.04.07, 15:42
      cześć.
      Ja może nie jestem z Krakowa, ale studiuję w Krakowie i jestem w nim teraz.
      Jeśli chcesz pogadać: gg - 5568592.
      pozdrawiam
      Piotrek
    • grzegorzkrak Re: kraków 29.04.07, 18:14
      są z krakowa smile
    • kruz7 Re: kraków 29.04.07, 20:33
      Spróbuj tu poszukać
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16314&w=10912057&wv.x=1&s=1
      • picture_of_you Re: kraków 06.05.07, 19:08
        heytongue_out

        ja jestem z Krakowawink
        pozdrawiamwink
    • czarny.onyks Re: kraków 06.05.07, 20:46
      plątają się tu i ówdziewink)
      • anula36 Re: kraków 08.05.07, 13:20
        ja co prawda z Hutysmile ale mam pewne pretensje do bycia krakuskawink
    • animi Re: kraków 10.05.07, 13:12
      smile))
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka