madziak28 29.04.07, 15:01 witajcie! Czy są wsrod was ludziki z Krakowa? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
liconic Re: kraków 29.04.07, 15:42 cześć. Ja może nie jestem z Krakowa, ale studiuję w Krakowie i jestem w nim teraz. Jeśli chcesz pogadać: gg - 5568592. pozdrawiam Piotrek Odpowiedz Link
kruz7 Re: kraków 29.04.07, 20:33 Spróbuj tu poszukać forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16314&w=10912057&wv.x=1&s=1 Odpowiedz Link
anula36 Re: kraków 08.05.07, 13:20 ja co prawda z Huty ale mam pewne pretensje do bycia krakuska Odpowiedz Link