Dodaj do ulubionych

trudna samotność

07.11.08, 12:39
Boję się, że nie ma tu miejsca dla osoby samotnej przed 60. Jednak
zaryzykuję. Jestem kobietą samotną, może znajdzie sie tutaj ktoś, komu
doskwiera samotność, jest sam i nie ma z kim porozmawiać. Chętnie nawiążę
poważną znajomość, tak w skrytości ducha, marzę o tym, by znaleźć przyjaciela,
przyjaciółkę, którzy będąc na emeryturze, są zupełnie sami, pozdrawiam
nieśmiałych samotnych, kontakt - marz-ena@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • rumunska_ksiezniczka Re: trudna samotność 07.11.08, 14:04
      wydaje mi sie, że forum otwarte jest dla wszystkich samotnych i troszkę
      nieśmiałych - bez względu na wiek wink) niczego sie nie bój wink)
      chyba nikt tu nie gryzie wink)
      • verga Re: trudna samotność 11.11.08, 22:08
        Witaj, dziękuję za wiadomość ,dopiero dzisiaj spostrzegłam że
        napisałaś wątek o podobnym temacie. Wybacz , ja się zupełnie nie
        umiem tu poruszać, ale Ci sie trafiła kumpela. Obiecuję , że się
        poprawię.Też jestem na emeryturze i walczę z tą samotnością jak
        umiem. Tobie ani mnie nie odpisał żaden miły pan , może facetom nie
        jest tak smutno jak nam ,co o tym myślisz? do poczty nie mogę sie
        zalogować i widzę, że inni też mają taki kłopot. Proszę, zaglądaj tu
        czasem dopóki sobie nie poradzę. Jeszcze raz dziekuje, spokojnej
        nocy , pa.
    • marz-ena5 Re: trudna samotność 12.11.08, 11:05
      Witaj!. Widzę, że Ty, tak samo jak ja wcześniej, myślisz że można tutaj znaleźć
      samotnego, normalnego faceta? To utopia. A może po prostu, nie mamy szczęścia.
      Tak czy owak, wszystko wskazuje na to, że w internecie trudno znaleźć pokrewną
      duszę w naszym wieku,nie ma raczej na to szans. Nie chcę nikogo krzywdzić swoimi
      spostrzeżeniami, ale więcej jest tutaj chyba zabawy.A naprawdę samotni, i
      jeszcze do tego na emeryturze - do licha co oni tutaj robią? Tak zapewne myśli
      wiele osób, czego dowodem może być to, że nasze próby... pozostają bez
      odpowiedzi. Przykre, ale no cóż, trzeba przyjąć to do wiadomości, próbować
      dalej, albo też zrezygnować lub cierpliwie czekać, bo być może coś sie zmieni i
      odezwie się normalny, samotny Pan, który wie co to jest ta prawdziwa samotność
      "na emeryturze". Ja życzę Ci szczęścia i ucieszę się, jeśli Ci się uda.
      Pozdrawiam miło.
      • verga Re: trudna samotność 13.11.08, 12:01
        Witaj, oj, to nie jest tak jak myślisz bo du chodzi o męski punkt
        widzenia i umiejscowienia się w samotności. Panowie inaczej
        przeżywają samotność i w inny sposób próbują sobie z nią radzić i to
        mnie między innymi interesuje, ale jak zauważyłaś brakuje
        odpowiedniego kandydata do dyskusji. Ja nadal nie moge się zalogować
        do poczty a chciałabym Tobie napisać coś więcej. Może później coś
        sie wyjaśni. Wszystkiego dobrego !
        • marz-ena5 Re: trudna samotność 14.11.08, 12:23
          witaj! pozdrawiam miło. Dziękuję Ci, że odzywasz sie do mnie. Dzisiaj czuję się
          źle (przepraszam za szczerość), czasami mam takie trudne chwile, dobrze, że mogę
          sie do Ciebie odezwać. Pozdrawiam Cię jeszcze raz, pa
          • barbara-6 Re: trudna samotność 16.11.08, 15:08
            Witam Cię, piszecie obie o samotności w pojedynkę, a ja czuję się
            samotna mając męża to jest o wiele gorsza sytuacja.Jestem na
            emeryturza od lipca 2008r. tak sie cieszylam wolnym czasem, a teraz
            okazuje sie, ze nie wiem co z nim zrobic.Marzenia i owszem
            mam:turystyka, latem ogrod itp.,ale zeby spelnic marzenia trzeba
            mniec kase i druga osobe rowniez ciekawa swiata a nie siedzenie
            przed telewizorem i czytanie gazet.Pozdrawiam
            • verga Re: trudna samotność 16.11.08, 16:16
              Witajcie moje drogie, są takie chwile mniejszej odpornosci
              psychicznej i na to nic nie poradzimy. Mimo wszystko życie jest za
              krótkie by sie nim nie cieszyć i dlatego życzę wam aby tych miłych
              chwil było jak najwięcej. Jak ja sobie radze z samotnością napiszę
              ale nie dzisij bo muszę kończyć. Pozdrawiam serdecznie.
              • marz-ena5 Re: trudna samotność 16.11.08, 17:23
                dzięki, że napisałaś, pozdrawiam serdecznie, pa
            • marz-ena5 Re: trudna samotność 16.11.08, 17:22
              witaj. Miło, że napisałaś. Piszesz o samotności, mimo że nie jesteś sama. Wiem
              co to znaczy, bo przez długie lata małżeństwa też tak się czułam, w końcu
              podjęłam decyzję i od 10 lat jestem rozwiedziona. Zgadzam się, żeby realizować
              pewne marzenia, niestety trzeba mieć na to środki finansowe. A na emeryturze te
              środki jednak są ograniczone.
              Taka jest proza życia. Ja mam już dość telewizji, bo wciąż to samo. Przykro. Ja
              jestem z W-wy, a Ty? Pozdrawiam serdecznie i miło, ucieszę się, jeśli się
              jeszcze do mnie odezwiesz.
              • barbara-6 Re: trudna samotność 18.11.08, 19:24
                Witaj, milo ze chcesz podjac watek tej tresci.Ja jestem z Mazur,
                ktorych w calosci jeszce nie poznalam bo nie bylo czasu.Tak jak
                pisalam, obecnie zastanawiam sie, jak ciekawie spedzic czas w
                nadchodzacej porze roku.Mieszkam daleko od plcowek kulturalnych,
                typu kino nie mowiac o teatrze, pozostaja ksiazki i ploteczki z
                sasiadka.Moj W. jest bardzo nietowarzyski, jemu do szczescia duzo
                nie trzeba, moglabym duzo pisac ale tak na forum nie mam
                odwagi.Napisz marz-ena5 cos wiecej o sobie.Tak wogle to zaczynam sie
                od niedawna poruszac po forum i nie za bardzo orientuje sie jak
                wejsc na poczte np.Twoja>>>>Pozdrawiam
                • ivone7 Re: trudna samotność 18.11.08, 19:36
                  witajcie dziewczyny..
                  odpowiadam na wasze watpliwosci..
                  1.skoro zalogowalyscie sie na forum, jestescie zalogowane do poczty, kliknijcie
                  teraz na gorze napis poczta i bedziecie na waszej skrzynce..
                  2.zeby napisac do siebie nawzajem, kliknijcie na nicka i bedziecie mogly napisac
                  wiadomosci, przeznaczone tylko i wylacznie do wybranej osoby..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka