marz-ena5
07.11.08, 12:39
Boję się, że nie ma tu miejsca dla osoby samotnej przed 60. Jednak
zaryzykuję. Jestem kobietą samotną, może znajdzie sie tutaj ktoś, komu
doskwiera samotność, jest sam i nie ma z kim porozmawiać. Chętnie nawiążę
poważną znajomość, tak w skrytości ducha, marzę o tym, by znaleźć przyjaciela,
przyjaciółkę, którzy będąc na emeryturze, są zupełnie sami, pozdrawiam
nieśmiałych samotnych, kontakt - marz-ena@gazeta.pl