Dodaj do ulubionych

Sulejów - camping

01.07.06, 14:56
Kto mi powie w ktore miejsca najlepiej jechac nad zalew? W zeszlym roku bylam
w jakiejs miejscowosci Adamow czy jakos tak? Fajnie bylo :) tam jakis port
jest czy cos w tym rodzaju, a jak z campingiem? jakie ceny za grunt pod
namiot, lokale gastronomiczne czy sa? no i jakies inne miejsca polecacie?
Oczywiscie zeby mozna bylo sie wyplazowac rowniez;)
Obserwuj wątek
        • kamikaze_pkow1 Re: Sulejów - camping 02.07.06, 15:02
          to zalezy co kto lubi i czego szuka. Oprocz Sulejowa niedaleko Piotrkowa jest
          tez zbiornik wodny Cieszanowice. Jest tam maly hotelik ale nie orientuje sie
          jakie sa ceny. Oprocz tego praktycznie nie ma zadnej bazy. Co zatem jest ? sa 2
          bary. Jest mnostwo wolnego miejsca a namiot mozna rozbic gdziekolwiek i to bez
          zadnej oplaty. Dla wedkarzy sa 2 miejsca ktore sa wprost rajem. Co oprocz tego?
          cisza i spokoj. Ludzi w tygodniu jest malo, chociaz w upalne weekendy straszny
          tlok. Jest tez plaza, jest kawalek wody, chociaz uczciwie przyznaje ze
          najczystsza nie jest. Jest kawalek lasu. Mozna pospacerowac itd. Zalezy co kto
          lubi. Jesli wiec lubisz cisze i spokoj to wlasnie tam. Mnie sie tam podoba
          wlasnie z tych wzgledow :) Nad zalewem sulejowskim jest za tloczno by moc
          spokojnie odpoczac. Nie jest to dobre miejsce na dluzszy camping z powodu braku
          bazy, ale na 2-3 dni mozna spokojnie jechac. Byle nie w weekend bo wtedy tloczno.
          • maddox84 Re: Sulejów - camping 02.07.06, 15:39
            Ja polecam Zrzecin. Masz tam pole namiotowe (chyba nie jest drogie), boisko,
            barek, wyporzyczalnia sprzetu i molo a niecale 50 metrow dalej fajna piaszczysta
            plaza przy malej zatoczce (o ile sie od mojego ostatniego pobytu tam nie
            zmienilo), oprocz tego mozesz sie wybrac np w okolice Tresty Rzadowej (chyba),
            pole namiotowe jest tam na bank warunki takie sobie ale z tego co pamietam to
            plaze sa tam dosc ladne...
            pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka