Gość: Kiwek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.08, 15:49 Witam. Szukam pracy dorywczej, weekendowej lub każdej innej gdzie można za solidna prace dostać godziwe wynagrodzenie. Kontakt mistrz8601@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lol Re: Szukam pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 16:23 W Irlandi mozna... co prawda Premier mial zrobic i u nas no ale wyszla Jugoslawia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwek Re: Szukam pracy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.08, 16:34 może i można ale jestem typem człowieka który chce sprobować żyć w tym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś