Dodaj do ulubionych

Chećko tajny wspólpracownik

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 20:05
Jak to możliwe że tajny współpracownik służb PRL jest szefem związku
zawodowego w Urzędzie Miejskim i Starostwie. Co na to pracownicy i
pracodawcy. Wstyd to tylko może być w Wałbrzychu.....paranoja!
Obserwuj wątek
    • ice76 Re: Chećko tajny wspólpracownik 04.03.09, 20:53
      No, jak widzimy już nie taki tajny...hehe
      A Ty pracujesz w IPNie czy na CPNie? Bo wiesz, albo lejesz wodę zamiast paliwa,
      albo coś Ci wycieka.
    • Gość: Pod prąd Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 21:49
      Takich tupeciarzy jest więcej. Sam znam takiego, co w czsach PRL
      zmuszał innych do uczestnictwa w szkoleniach partyjnych. Sprawdzał
      listę obecności na pochodach 1-szo majowych, a potem za poręczeniem
      solidarności objął stanowisko w urzędzie państwowym.
      Nie wiem,jak tacy ludzie mogą się golić patrząc w lustro. Ale trzeba
      mieć tupet.
      • Gość: trac Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.09, 08:32
        że takiego wybrali na lidera związku zawodowego, kto do tego
        związku należy może TW - towarzysze ?
    • Gość: Obeserver Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.03.09, 21:56
      Pan Marcel to podstarzały Don Juan .Sprzedaje laskom niezłe bajki .Znam jedną- wykorzystał ją nie tylko jak Don Juan,ale takze skorzystał z jej pracy tu i tam .
      • Gość: Ola Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.09, 12:18
        tajny i zboczony ?
    • Gość: TAURUS A wogóle to kto IP: 78.133.207.* 05.03.09, 08:08
      jest czy też był ten Chećko? Nic mi to nie mówi. Poza tym ilu ja znam takich Chećków, Szmitów i innego tatałajstwa. Zawsze są dobrzy na wszystkie okazje.
    • Gość: TSC Re: Do administrującego tym Forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 10:41
      Zwisają mi obrzucane gnojem: Chećko, OPZZ, Urząd Miejski ,
      Starostwo, firmy, restauracje, salony fryzjerskie, warsztaty
      samochodowe i całe to wałbrzyskie gnojowisko.

      Zastanawiam się tylko, dlaczego moralist(k)a o mentalności
      k.u.r.w.y-cichodaji, sprawując(a)y z za węgła kontrolę nad tym
      Forum, maniakalnie wycina nieszkodliwe pyskówki między anonimami,
      zaś bez mrugnięcia okiem toleruje poważne oskarżenia ( nie mylić z
      pytaniami) kierowane publicznie pod adresem ludzi wymienianych tu z
      nazwiska, miejsca pracy i pełnionej funkcji.
      Zanim wytniesz ten tekst przedstaw się i spróbuj zaspokoić moją
      ciekawość.

      Są chetni do przyjęcia zakładu , że szczur nie wyjdzie z nory?
      • Gość: TipTop Co Ciebie tak ubodło? IP: 78.133.207.* 05.03.09, 11:41
        Ludzie piszą to co chcą napisać a Ty możesz co najwyżej im naskoczyć. Taki(a)
        jesteś mądry(a) to może zamiast TSC podpisz się z imienia i nazwiska. Szczur to
        szczur, prawda.
        • Gość: widz z dala Re: Co Ciebie tak ubodło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 11:52
          Kwestja zawarta w wypowiedzi TSC nie jest do zrozumienia przez na
          twój temy łeb. Wracaj do onanizowania.
          • Gość: TSC Re: Co Ciebie tak ubodło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 11:59
            Jak widzisz ludzie piszą co chcą pisać.
            Jak wtryśniesz... nowym pomysłem odezwij się.
          • Gość: TipTop Widzę IP: 78.133.207.* 05.03.09, 12:04
            trafiony, zatopiony. Poza tym "TĘPAKU"!!! tak się pisze ten wyraz. Pewnie
            jesteś jakimś nawiedzonym PiSowcem poprzednio działającym w szeregach PZPR. Taka
            to już jest dola towarzyszy szmaciaków. Mam do ciebie jeszcze prośbę, podeślij
            swoją żonę, córkę to nie będę musiał się onanizować.
            • Gość: TSC Re: Co ciebie tak ubodło? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 14:33
              ?!
            • Gość: widz z dala Re: Widzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 14:44
              Żony i córki nie mam. Ale mam psa .
              Podaj adres to ci podrzucę
              • Gość: widz z dala Re: Widzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 14:46
                To do Tip Top
              • Gość: Anarchista Widzę że widz z dala IP: 78.133.207.* 05.03.09, 15:06
                znudził się swoim psiakiem.Piesek tego mu nie daruje.
      • Gość: wyborca Re: Do administrującego tym Forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.09, 18:47
        Co się tak denerwujesz sam się przyznał do współpracy startując w
        wyborach samorządowych i sam powinien zrezygnować. Jak kapował
        ubekom to już jest pozamiatany. Trochę normalności w SLD, wierzę w
        Napieralskiego....pozdrawiam !
        • Gość: Mela Re: Do administrującego tym Forum IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.03.09, 21:02
          A kto wie ilu jest jeszcze TW w ratuszu ???? i co na to
          prezydent ????
          • Gość: Robert Re: Do administrującego tym Forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.09, 08:03
            Masz rację Mela takich Marceli może być więcej, że taki uchował się
            pod okiem Kruczkowskiego wstyd panie prezydencie !!!
    • Gość: rac Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.09, 21:33
      Ten Chećko to wielu ludziom wyrządził krzywdę,macie rację. To on
      szefuje w związku u Kruczkowskiego przecież on z sld ?
      • Gość: idea Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.03.09, 12:59
        Marcel i po co wychylałeś się z tym kandydowaniem na Burmistrza, teraz cię
        zjedzą. Godni ludzie sprawują teraz władzę, nie ma układu jak mówił Kaczyński,
        mamy wolną Polskę a Wałbrzych się rozwija jak mówi Kruczkowski. Dziś jeszcze
        (niestety) jedyną przepustką do sprawowania urzędów jest "piękna karta" lub
        styropianowa przeszłość. To nie obrona Chećki tylko refleksja nad
        rzeczywistością. U komunistów było tak samo: szlak bojowy, przodownictwo pracy
        czy służalczość wobec jedynej słusznej windowała miernoty i analfabetów na
        wysokie i eksponowane stanowiska. Co się zmieniło? Nazwa ustroju i nic poza tym.
        Może ktoś w końcu w tym kraju zrozumie na czym polega sprawowanie władzy. Po
        liberałach w tym zakresie spodziewałem się czegoś więcej. Pozdrawiam.
        NiePOprawny idealista.
        • Gość: T.. Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.09, 13:18
          Gość portalu: idea napisał(a):
          Co się zmieniło? Nazwa ustroju i nic poza tym...
          ----------------------------

          Błąd . Zmieniło się!
          Nie ma przymusu pracy, jak to było za nieboszczki "komuny". Zobacz
          ilu dzięki temu mamy "wiecznych urlopowiczów" .
          • Gość: idea Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.03.09, 17:54
            Fakt. Tym się polepszyło.
            • Gość: idea Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.03.09, 12:44
              No i bezrobocie. O tym nie pomyślałem.
              • Gość: idea Re: Chećko tajny wspólpracownik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.03.09, 17:49
                Przymus pracy jak to wspaniale brzmi w dzisiejszych czasach. Niby paranoja a ile
                w ty nadziei. Prawda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka