Gość: lustrator
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.03.09, 20:05
Jak to możliwe że tajny współpracownik służb PRL jest szefem związku
zawodowego w Urzędzie Miejskim i Starostwie. Co na to pracownicy i
pracodawcy. Wstyd to tylko może być w Wałbrzychu.....paranoja!