Dodaj do ulubionych

WESOLYCH SWIAT!

IP: *.dialup.snfc21.pacbell.net 15.12.03, 07:36
Zdrowych, Wesolych i Szczesliwych - Swiat Bozego Narodzenia


wszystkim bez wyjatku
zycze tego swiatku
nie zwazam na slowa
nie zwazam na posty
oplatkiem dziele sie z Wami
jak ktos posci
niech stana mu osci
jak ktos ryb nie jada
niech zwaza co gada
w tym dniu wyjatkowym
wzywam wszystkich do zgody
z strata dla forum tego
10 tysiecy oddali sie
zawita tu smutek
taki bedzie skutek
przegoni nas Legnica
wyjdziemy na jeleni
i nic juz tego nie odmieni
czy tego wlasnie chcecie
posmiewiska na necie


Wszelkie hamy z tego forum
zaganiam do obory
by o sobie z bydlem pogadaly
by sie nim nie staly


to zyczenia moje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Justyna Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.12.03, 07:52
      Zdrowych, Wesolych i Szczesliwych - Swiat Bozego Narodzenia


      wszystkim bez wyjatku
      zycze tego swiatku
      nie zwazam na slowa
      nie zwazam na posty
      oplatkiem dziele sie z Wami
      jak ktos posci
      niech stana mu osci
      jak ktos ryb nie jada
      niech zwaza co gada
      w tym dniu wyjatkowym
      wzywam wszystkich do zgody
      z strata dla forum tego
      10 tysiecy oddali sie
      zawita tu smutek
      taki bedzie skutek
      przegoni nas Legnica
      wyjdziemy na jeleni
      i nic juz tego nie odmieni
      czy tego wlasnie chcecie
      posmiewiska na necie


      Wszelkie hamy z tego forum
      zaganiam do obory
      by o sobie z bydlem pogadaly
      by sie nim nie staly


      to zyczenia moje.




      --------------------------------------------------------------------------------



      Dziękuję i nawzajem:)
      • ledwozipie Re: WESOLYCH SWIAT! 15.12.03, 09:32
        I ja się wam zycze wszystkiego najlepszego.

        ps. Ale faktycznie nie róbmy sobie jaj, bo już czuje oddech Legnicy na plecach.
        Pozdrawiam
        • Gość: Justyna Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.12.03, 19:47
          Właściwie to czemu rywalizujemy z Legnicą?
          • ledwozipie Re: WESOLYCH SWIAT! 15.12.03, 23:30
            Hm właściwie to nie wiem. Oni strasznie pragną nas dogonić w ilości postów, a
            moim zdaniem szkoda byłoby stracić palme pierszeństwa na dolnym sląsku (poza
            wrockiem oczywiście). Pozdrawiam
            • Gość: Justyna Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.12.03, 09:01
              pozdro i dzieki
              • ledwozipie Re: WESOLYCH SWIAT! 16.12.03, 09:02
                Nie ma za co, Pozdrawiam
            • olus_stad Re: WESOLYCH SWIAT! 25.12.03, 22:21
              Az tak strasznie to nie pragniemy. Po prostu dzieki temu zwsze znajdzie sie temat do dyskusji. Poprezymy sie i powiemy, ze to np kwestia tygodnia i jakies tam forum lykamy;)) Ot nasza motywacja;) A tak naprawde to milo sobie popatrzec na Dolny Slask i poczytac co tam w trawie piszczy, takze zycze Wam jak najlepiej:)

              Pozdrawiam,
              Olus z Forum Legnica
              www.forumlegnica.prv.pl

    • Gość: HASAN_SAS Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 15.12.03, 10:29
      wszystkiego naj i wesolych swiat z mojej strony :)
    • alisssa Re: WESOLYCH SWIAT! 16.12.03, 20:08
      PREZENTÓW POD CHOINKĄ, SZCZĘSCIA W MIŁOSCI, SAMYCH SUKCESÓW I RADOŚCI!!!
      Aby wałbrzyskich forumiarzy wciąż przybywało, mnogich nowych postów sie
      pojawiało, by wszyscy w zgodzie żyli i radości a może kiedyś FLASH MOB w
      Wałbrzychu zagości!!!
      alisssa.
    • magmulka Re: WESOLYCH SWIAT! 17.12.03, 22:47
      Wesołych Świąt i spełnienia marzeń wszystkim życzę.
      • Gość: Majka Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.03, 13:10
        Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata
        i wyciągasz do niego rękę,
        zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.
        Zawsze ilekroć milkniesz, by innych wysłuchać,
        zawsze kiedy rezygnujesz z zasad,
        które jak żelazna obręcz
        uciskają ludzi w ich samotności,
        zawsze kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym,
        zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze,
        jak bardzo znikome są twoje możliwości
        i jak wielka jest twoja słabość,
        zawsze ilekroć pozwolisz,
        by Bóg pokochał innych przez Ciebie – zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

        [autor: Matka Teresa z Kalkuty]

        • Gość: Wesolych Swiat Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.dialup.snfc21.pacbell.net 22.12.03, 08:52
          Gość portalu: Majka napisał(a):

          > Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata
          > i wyciągasz do niego rękę,
          > zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.
          > Zawsze ilekroć milkniesz, by innych wysłuchać,
          > zawsze kiedy rezygnujesz z zasad,
          > które jak żelazna obręcz
          > uciskają ludzi w ich samotności,
          > zawsze kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym,
          > zawsze kiedy rozpoznajesz w pokorze,
          > jak bardzo znikome są twoje możliwości
          > i jak wielka jest twoja słabość,
          > zawsze ilekroć pozwolisz,
          > by Bóg pokochał innych przez Ciebie – zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.
          >
          > [autor: Matka Teresa z Kalkuty]
          ----------------
          ja tam zawsze ,
          nie tylko w Swieta Bozego Narodzenia
          kocham innych
          i spotykam myslacych podobnie
          wiec nie jestem sam

          czy to znaczy ze Matka Teresa
          tylko w Boze Narodzenie tak Wielka byla?
          chyba nie?

          To nie sa zyczenia dla nieskaplikowanych
          to zyczenia od nieskaplikowanego
          • Gość: Amish Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 23.12.03, 15:34
            Najlepszych Swiat, duzo prezentow i pysznego karpia! Wszystkiego dobrego!!!
    • Gość: J@nko Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.satkabel.com.pl 23.12.03, 20:13
      Życzę wszystkim Spokojnych Zdrowych i Szczęsliwych Świąt oraz Wszystkiego
      Dobrego z Nowym Rokiem 2004.




      Żeby Legnica nas nie dogoniła.
      Grunt to rywalizacja
      • swek1 Re: WESOLYCH SWIAT! 23.12.03, 22:54

        Gwiazdora w kominie,
        Prezentów po szyje.
        Dwa metry choinki,
        Cukierków trzy skrzynki.
        Przed oknem bałwana,
        Sylwestra do rana

        Życzy forum Legnica

        zabrze.net.pl/franciszkanska/najmrodzki/pod_strony/swieta/index.html
        www.riversongs.com/Flas/seasons.html
    • ivek WESOLYCH SWIAT! 24.12.03, 09:54
      Wesołych Świąt dla wszystkich Wałbrzyszan i nie tylko!

      Pozdrawiam serdecznie,
      Ivek - Legnica 24.12.2003
    • Gość: Justyna Re: WESOLYCH SWIAT! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.12.03, 07:49
      A nie wiecie czy będzie sylwek na rynku?
      • swek1 Re: WESOLYCH SWIAT! 28.12.03, 10:21
        Gość portalu: Justyna napisał(a):

        > A nie wiecie czy będzie sylwek na rynku?

        Nie , nie mnie raczej tam nie będzie, pozdrawiam Sylwek ;)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka