Gość: WESOLYCH SW.
IP: *.dialup.snfc21.pacbell.net
15.12.03, 07:36
Zdrowych, Wesolych i Szczesliwych - Swiat Bozego Narodzenia
wszystkim bez wyjatku
zycze tego swiatku
nie zwazam na slowa
nie zwazam na posty
oplatkiem dziele sie z Wami
jak ktos posci
niech stana mu osci
jak ktos ryb nie jada
niech zwaza co gada
w tym dniu wyjatkowym
wzywam wszystkich do zgody
z strata dla forum tego
10 tysiecy oddali sie
zawita tu smutek
taki bedzie skutek
przegoni nas Legnica
wyjdziemy na jeleni
i nic juz tego nie odmieni
czy tego wlasnie chcecie
posmiewiska na necie
Wszelkie hamy z tego forum
zaganiam do obory
by o sobie z bydlem pogadaly
by sie nim nie staly
to zyczenia moje.