Dodaj do ulubionych

Niedziela z pasją

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 21:22
Mam problem, na pulpicie mojego komputera zainstalował się skrót do jednej ze
stron internetowych. Pomimo umieszczenia go w koszu,a nastepnie usunięcia
stamtąd, po każdorazowym uruchomieniu komputera pojawia sie znowu. W jaki
sposób mogę się tego pozbyć??
Obserwuj wątek
    • atomowy Re: Niedziela z pasją 08.08.04, 17:08
      Agnieszko wszystko wskazuje na to że jesteś ofirarą dialera. Zapewne usunięcie
      tego skrótu z pulpitu przez umieszczenie go w koszu nie wystarczy. Dlatego
      przede wszystkim musiść na komputerze znelźć źródło danego pliku i dopiero
      skasować.
      Z walką z dialerem polecam zainstalować takie programy jak:
      - Spybot
      - Ad-aware (Lavasoft)
      które takie programy usuwają ;). Znajdziesz je w sieci lub na płytkach
      dołączonych do czasopism komputerowych jk np. "Niezbędnik Komputer Świat"
    • Gość: genialny_z_wyboru Re: Niedziela z pasją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.04, 20:26
      CHCIAŁO SIĘ POOGLĄDAĆ STRONKI NIE DLA DZIECI, A TERAZ PONOSI SIĘ TEGO
      KONSEKWENCJE. SAM MIAŁEM Z TYM PROBLEM, ALE DA SIĘ TO USUNĄĆ. POZDRAWIAM
      • Gość: genialna_z_wyboru Re: Niedziela z pasją IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 19:28
        Twoja wypowiedź, przeczy Twojej genialności:)
        • Gość: genialny_z_wyboru Re: Niedziela z pasją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.04, 22:43
          A twoja jeszcze bardzie zaprzecza genialności, bo ja w przeciwueństwie do
          ciebie miałem coś do przekazania.
          • Gość: genialna_z_wyboru Re: Niedziela z pasją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 14:04
            Ponownie powątpiewam w Twoj geniusz...genialny zawsze dostrzeze jakas
            wartosciowa tresc:)
            • Gość: genialnazwyboru I Re: Niedziela z pasją IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 15:25
              Nie klonować mnie ! GROZI ZAGŁADĄ LUDZKOŚCI !!!!

              • Gość: Alek Re: Niedziela z pasją IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.04, 12:14
                Genialna z Wybory(jakby to się nie pisało) ty masz jakieś faszystowskie zapędy,
                kiedyś, nawyzywałaś kogoś od Mengele, teraz zagłada, to naprawdę nie jest
                śmieszne. Możesz się zalogować i nikt Cię nie "skopiuje".
    • Gość: Tom Re: Niedziela z pasją IP: 80.51.255.* 29.08.04, 11:26
      Cciałbym kupić i zainstalować skype. Mam słaby komputer, Celeron 333Mz. Czy
      jest to możliwe?
    • Gość: słuchaczka Program kulinarny IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 28.09.04, 18:44
      W nocy do snu słuchamy powtórek . Marcinie twoje programy należą do moich
      ulubionych. Heheh lubimy słuchac o szynce. Pozdrawiamy!!!Tak trzymać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka