Gość: Agnieszka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.07.04, 21:22
Mam problem, na pulpicie mojego komputera zainstalował się skrót do jednej ze
stron internetowych. Pomimo umieszczenia go w koszu,a nastepnie usunięcia
stamtąd, po każdorazowym uruchomieniu komputera pojawia sie znowu. W jaki
sposób mogę się tego pozbyć??