Gość: Marta
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.02.05, 10:00
Monika Olejnik dzisiejszą audycję w Radiu Zet rozpoczęła od wyrażenia troski
o papieża. Zdziwiło mnie jej stwierdzenie, że "o zdrowie papieża modlą się
wierzący, modlą się niewierzący". Zastanawiam się, do kogo modlą się
niewierzący, bo przecież nie do Boga, skoro, wg nich, nie istnieje. Kult,
jakim jest papież otaczany w Polsce, prowadzi do absurdu...