Dodaj do ulubionych

Polska unplugged

21.07.22, 17:34

Tak sie sklada, ze gniazdko jest wazniejsze od wtyczki o czym wie kazda namietnie kochajaca sie para wink

I podobnie z pradem. Kiedy go nie ma to zadne pieniadze nie pomoga.

Problem w tym, ze nie ma juz pradu, gazu, wegla, ropy, cukru, drozdzy, mydla i powidla
a sa wciaz na to na to PODOBNO pieniadze.

Wybuchowa sytuacja, nie ?

www.money.pl/gospodarka/nagle-wylaczenia-21-elektrowni-jestesmy-na-granicy-blackoutu-6792788842912608a.html?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbmoney&utm_term=post&utm_content=money&fbclid=IwAR256rd3IrPi0c5OioxJMfgWqZJjkUCgG1u5pnIV6xG2d_vHtgjWi3agIzo

businessinsider.com.pl/biznes/sytuacja-na-bloku-w-jaworznie-jest-bardzo-trudna-wegla-brak-w-calej-polsce/stlhyfd
Obserwuj wątek
    • pigeon_shit_dust Re: Polska unplugged 21.07.22, 18:05
      lastboyscout napisał:

>
      > Tak sie sklada, ze gniazdko jest wazniejsze od wtyczki o czym wie kazda namietn
      > ie kochajaca sie para wink

Nie ma wyngla, bo wyaleli za granice.
      JSW rozdaje bonusy za dobra robote, 19 000 zlotych. Zato, ze nie kopia juz wyngla.
      Jedna Pani tu pisala, ze niczego im w Polsce nie brakuje, pamietasz to? Wlasnie mniam, mnia, swieze owoce sobie kupila i zajda......Jak ja pisalem, ze mleka nie moge dostac do kawy.
      Oni i tak sa w dobrej sytuacji, nie maja na ogol klimatyzacji. Jak u nas wylacza prund to co ja zrobie? na bardzo wysokim pietrze, k..a mac, mieszkam i od slonecznej strony smile
      • lastboyscout Re: Polska unplugged 21.07.22, 18:22
        Jak u nas wylacza prund to co ja zrobie? na bardzo wysokim pietrze, k..a mac, mieszkam i od slonecznej strony

Tylko zimny Sopot ! smile

No tak ale co w zimie ? He?

Ja wlasnie dokupilem paneli slonecznych, baterii (nie drozeja !) bo jak wiesz, ze nie ufam rzadowi, nie chce placic za przesyl, posrednictwo, obsluge, i pierdylion podatkow CZYLI :

CENTRALNOSC MUSI ISTNIEC TYLKO W NAS SAMYCH a wszelkie komitety, aparaty i ich narzedzia MUSZA pracowac dla nas za pieniadze, ktore im placimy (nie mylic z podatkami).
        OstatniTakiHarcerzyk

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka