Dodaj do ulubionych

Global Vaccination Passport.

22.11.22, 13:34
LBS nie poejdzie juz na wyspy Bergamuta opalac jaj. Nie zobaczy kota w butach sad
Kadi nie przyleci do USA na zakupy ani na audyt.
Kolezkan z pracy, ktora nigdy sie nie szczepi na nic nie przejmuje sie, bo stwierdzila ze lewica jest o wiele za glupia zeby to po pierwsze wprowadzac a po drugie wyegzekwowac.

www.nbcrightnow.com/national/biden-world-leaders-sign-declaration-to-adopt-vaccine-passports-for-international-travel/article_d7f09e5a-d641-52ca-9dfa-71664541de13.html
troche sie boje ze nie zdarze spierdolic z tego piekla zanim to wprowadza.
Tylko Dorota ma radoche ze jej sie broda trzesie z radosci. Hura. mamy totalna kontrole nad dupa kazdego.

Z ciekawostek lokalnych:
W Nowym Jorku oddizs rozdjaka licencje. Na legalna sprzedaz rekreacyjnego "ziola".
Opowiadali o tym, wielka pompa, bo tylko 5 na cale miasto na razie.
Kto moze aplikowac? Kazdy, pod warunkiem ze BYL KARANY ZA NARKOTYKI.
Sluchalem tego ze 6 razy, mowie, ladnie im sie pojebalo...ale nie, dobrze slysze... KARANY musi byc kandydat smile
W sumie racja, kto ma lepsze kwalifikacje ?

Tak nam te lewe pochujaly juz do konca.
Obserwuj wątek
    • lastboyscout Re: Global Vaccination Passport. 22.11.22, 14:21
      No widzisz do czego doprowadzaja twoje demokratyczne wybory pozytecznych idiotow? sad

Do oceny twojej normalnosci przez komisje odnowionej, demokratrycznej:

Kwestia tylko pozostaje za kogo robisz w tym domu wariatow. Za wodza czy Mc Murphy'ego ...

P.S. Czyz podobienstwo naszego babola rozowego do faszystowskiej oddzialowej Formana nie jest zdumiewajace?!
      • pigeon_shit_dust Re: Global Vaccination Passport. 22.11.22, 14:40
        lastboyscout napisał:

> No widzisz do czego doprowadzaja twoje demokratyczne wybory pozytecznych idioto
        > w? sad

No chyba nie myslisz, ze ja w swoim zyciu kiedys zaglosowalem na jakiegokolwiek demokrate ??
        • lastboyscout Re: Global Vaccination Passport. 22.11.22, 15:05
          Glosowales w "demokratycznych" wyborach.

To JAK WOKOL WIDAC to wystarczy sad sad sad

(obejrzyj, ze zrozumieniem, pierwsze wideo, tam Forman mowi jak dzialaja "wybory")
    • dorota_333 Re: Global Vaccination Passport. 22.11.22, 15:07
      Kontrola nad "d..ą każdego" serdecznie mało mnie interesuje.

Chodzi o to, żeby niezaszczepione ciołki nie rozwlekały zarazy na inne kraje. Ja mam trzy dawki i jestem spokojna.
      • pigeon_shit_dust Re: Global Vaccination Passport. 22.11.22, 15:29
        dorota_333 napisała:

> a mam trzy dawki i jestem spokojna.

To dobrze. Nie bedziesz sie juz dlugo meczyc na tym padole.
    • pigeon_shit_dust Szklanka zimnej wody ( na razie) 22.11.22, 15:45
      Na puste a rozgrzane lby lewactwa.

Officials in Brussels say that will be up to individual countries. The idea is that travelers will flash a QR code on their phones so it can be scanned at, say, an airport or train station, using an official verification app that checks with national databases, via an E.U. technical “gateway.”

Czyli Kadi flaszuje Samsunga. Ze szczepiony jest na legalu. ALe ze "szczepionka" gowno daje, a juz na pewno nie chroni przed roznowszeniem zarazy, to Kadi leci i zaraza kogo popadnie. Dobsz.

The World Health Organization doesn’t recommend vaccination proof as a requirement for international travel, citing unequal distribution of vaccines, even as it consults on interim guidance for developing a “Smart Vaccination Certificate.”
      Aha.
    • pigeon_shit_dust Ile wrte to klucie ? 22.11.22, 19:54
      finance.yahoo.com/entertainment/ice-cube-confirms-lost-9-183247712.html
      “I turned down a movie because I didn’t want to get the motherfucking jab,” Cube said, confirming the Oct. 2021 reports. “I turned down $9 million. I didn’t want get the jab. Fuck that jab. Fuck ya’ll for trying to make me get it. I don’t know how Hollywood feels about me right now.”
    • pigeon_shit_dust Karzel Fauci na emeryturze. 23.11.22, 13:27
      Jeszcze krasnal wymachiwal lapkami i odgrazal sie narodowi.
      Chuj mu w dupe i krzyz na droge.
    • dorota_333 Kadiego męczy, że się zaszczepił? 23.11.22, 15:40
      ...o ile się szczepił w ogóle, bo nie pamiętam. No, przebolej to jakoś, żyjesz dzięki temu.

Ból najlepiej wykołysać, można muzyką smile (najlepiej kołyszą towarzysze kubańscy, koniecznie z napisami):

• pigeon_shit_dust Re: Kadiego męczy, że się zaszczepił? 23.11.22, 15:59
        dorota_333 napisała:

> ...o ile się szczepił w ogóle, bo nie pamiętam. No, przebolej to jakoś, żyjesz
        > dzięki temu.
        >

Szczepilem sie ale po kowidzie ( pierwszym). Mialem katar i utrate wechu. Potem sie zaszepilem i omicron mnie prawie zabil. Glownie ze zmeczenia, bo temperatury nie mialem.

> Ból najlepiej wykołysać, można muzyką smile (najlepiej kołyszą towarzysze kubańscy
        > , koniecznie z napisami):

Najbardziej komiczne sa te teksty, gdzie szczepionkowi rzucaja sie na nieszczepionych przeciwnikow opcja: "Jestes egoista , jak sie nie szczepisz dla siebie to szczep sie dla innych zeby choroby nie roznosic".
        Mniej wiecej rok po ustaleniu przez swiat ten nasz i jego naukowcow, ze "szcze[pionka" nie chroni przed Covidem. Ani przed niczym innym.
        Po boosterze mialem serie 45-60 minutowych, intensywnych krwotokow z nosa, tym razem mnie nie zabili, i nie zabija bo mnie juz nikt, nigdy, nuiczym szczepil nie bedzie.
        • dorota_333 Re: Kadiego męczy, że się zaszczepił? 23.11.22, 16:10
          Nie mam pojęcia, KTO ustalił że szczepionka nie chroni przed covidem. Według mojej wiedzy ustalenia naukowe są takie, że jak najbardziej chroni.

Ale to jest głębszy problem narastania antynaukowych postaw, generalnie na świecie. Są też tam czynni inni szatani; ruchy antyszczepionkowe - o czym kilka razy pisaliśmy - są inspirowane i finansowane z Rosji.

Moje prywatne doświadczenia (nieważne, dowód anegdotyczny) są takie, że - prawdopodobnie - przeszłam i deltę i omicrona, ale bardzo łagodnie. Bez żadnych następstw długoterminowych, to jest najważniejsze.

Ja mam powody, żeby wierzyć w naukę.
          • pigeon_shit_dust Moze w Polsce chroni. 23.11.22, 17:02
            dorota_333 napisała:

> Nie mam pojęcia, KTO ustalił że szczepionka nie chroni przed covidem. Według mo
            > jej wiedzy ustalenia naukowe są takie, że jak najbardziej chroni.

No to widocznie w Polsce chroni.
            Bo w USA asolutnie nie chroni.
            A moze chroni wg politykow? Bo wg medykow nie chroni.

The COVID-19 vaccine does not prevent a person from contracting SARS-CoV-2, the virus that causes the disease. However, it does help protect against serious illness, hospitalization, and death. It also helps reduce the spread of SARS-CoV-2.
            The COVID-19 vaccine does not prevent COVID-19. A person who is fully vaccinated can still contract the SARS-CoV-2 virus, which causes COVID-19, and may go on to develop the disease.

www.medicalnewstoday.com/articles/does-the-vaccine-prevent-you-from-getting-covid

Vote all democrats out. Our lives depend upon it.
            • lastboyscout Re: Moze w Polsce chroni. 23.11.22, 17:43
              Nie mam pojęcia, KTO ustalił że szczepionka nie chroni przed covidem.
              Według mojej wiedzy ustalenia naukowe są takie, że jak najbardziej chroni.

The COVID-19 vaccine does not prevent a person from contracting SARS-CoV-2, the virus that causes the disease. However, it does help protect against serious illness, hospitalization, and death. It also helps reduce the spread of SARS-CoV-2.

To ty, durna zawzieta. babo, jakis foliarz czy plaskoziemca jestes a nie zaden liberal czy faszysta! smile

Nauka, praktyka (chocby ludzie na tym forum) mowi inaczej wiec nauka i praktyka sie myli
              bo babol rozowy wie lepiej ! smile

Za sam absolutne wyzyny glupoty i brak podstaw logiki powinni cie zbanowac na tym forum ! smile
              (plus za szczyty chamstwa i agresji ...)

Swoja droga to doprawdy anegdotyczne wstawic na uspokojenie zaklutych na smierc szczepieniami pioseneczke z kraju, ktory ma za nic Swiatowa Organizacje Zdrowia, Fauciego, FUJzerowa szczepionke
              ale ktory zakul wszystkich swoich , lacznie z dziecmi, swoim, nielegalnym swinstwem
              i ROWNIEZ gooowno mu z tego wyszlo wink
              • pigeon_shit_dust Zaszczepilem sie PRAWDZIWA szepionka 23.11.22, 17:55
                Na polpasiec.
                Okazuje sie, ze PRAWDZIWA sczepionka dziala nieraz na wirusa, na ktorego nie jest wycelowana swym dzialaniem:

Individuals who received at least one dose of the Shingrix vaccine were 16 percent less likely to be diagnosed with COVID-19. Shingles vaccine recipients were also 32 percent less likely to be hospitalized during the trial period.

Jesli chodzi o polpasiec to Shingrix ma skutecznosc w granicach 90% +.
                W zapobieganiu, a nie "zmniejszaniu objawow" jak pseudoszczepionka na Covid.
            • dorota_333 Aha, już rozumiem, wyraziłam sie nieprecyzyjnie 23.11.22, 20:14
              ...i stąd spór. Używam pewnego skrótu myślowego pisząc, że szczepionki chronią przed Covid. Oczywiście nie zapobiegają zakażeniu, ale chronią przed ciężkim przebiegiem. I - przynajmniej szczepionka Pfizera - była testowana na zapobieganie ciężkiemu przebiegowi choroby a nie na prewencję rozprzestrzeniania się.

To właśnie jest w Twoim cytacie: "does not prevent a person from contracting SARS-CoV-2", ale "it does help protect against serious illness, hospitalization, and death".

Nie wiem, co w takim razie oznacza: "It also helps reduce the spread of SARS-CoV-2". Może jednak zapobiega zakażeniu w przypadku gdy miano wirusa jest niskie? Nie wiem.

Przypominam, jak szybko opracowano szczepionki i jak szybko je wprowadzono do masowego użytku. Spełniły wymagania, choć nie zapobiegły rozprzestrzenianiu się epidemii. Wymagać tego można by od szczepionki, która powstaje przez wiele lat, tutaj nie było czasu.

Z mojego punktu widzenia szczepionka Pfizera w trzech dawkach sprawiła się świetnie. Nie tylko pozwoliła mi przechorować Covid w dwóch wariantach (prawdopodobnie, nigdy nie miałam robionych testów, piszę na podstawie objawów) bardzo lekko.

Także jest istotne, że nie zakaziłam domowników - może na tym polega "reduce the spread": po zaszczepieniu choruje się tak lekko, że nie zakaża się kolejnych osób. Prawdopodobnie tak.
          • sevenseas Re: Kadiego męczy, że się zaszczepił? 23.11.22, 18:40
            Można być głupim, można być nieuczciwym ale najgorzej to maja głupi i nieuczciwi. Ona nie wie kto, ona nic nie wie. Za to wie ze działa. Działa, działa i to jak.

www.washingtonpost.com/politics/2022/11/23/vaccinated-people-now-make-up-majority-covid-deaths/
    • pigeon_shit_dust Awantura na pozegnanie :) 23.11.22, 18:45
      www.msn.com/en-us/news/technology/i-m-done-chaos-erupts-in-white-house-briefing-room-after-reporter-shouts-at-fauci/ar-AA14qtiF?ocid=winp1taskbar&cvid=ea04028fe99e4df295b4fb9a3b22943d
      • lastboyscout Re: Awantura na pozegnanie :) 23.11.22, 22:58
        Aha, już rozumiem, wyraziłam sie nieprecyzyjnie

Wyjasnialem juz kiedys na czym polega blad/durnota utozsamiania.

Jestesmy odmienni od siebie wiec oceniamy rzeczywistosc subiektywnie.
        Nie mozna inaczej, skoro nie mozna wiedziec co naprawde mysli, jakie podejmuje decyzje ktos inny od nas.

Tak wiec dobry czwiek pojmuje swiat i ludzi jako dobrych, zlodziej pojmuje ludzi jako zlodziei, kurwa jako kurwy, klamca jako klamcow poniewaz to jest rzeczywistosc w jakiej zyja i w jaka wierza.

Idiota sadzi wiec, ze wszyscy inni sa idiotami wiec poziom jego klamstwa wynika z poziomu jego zidiocenia ale przede wszystkim wiary idioty, ze skoro inni sa idiotami jak sam idiota to mozna im wmowic najwieksze idiotyzmy jako wyjasnienie wlasnych idiotyzmow.

Blad.

Dobra strona tego mechanizmu jest nie tylko fakt, ze ludzie madrzy widza jak myli sie idiota, jak sie pograza, kompromituje ale majac taki kontrast moga czuc sie szczesliwi.

Odwrotnie wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka