Dodaj do ulubionych

obwieszczam koniec klubowej pilki w Polsce...

16.09.05, 09:38
to co sie stalo wczoraj to koniec.. Wisla poplynela i nie bedzie to tak
wybaczone jak porazka z Panathinaikosem.. bo Guimares bylo do przepchniecia..
bylo.. w marzeniach o lepszym futbolu.. gdyby nie noga to sam bym wyskoczyl
na boisko i strzelil kilka bramek :)))) zostaje kibicowanie Koroneczce.. jest
na dnie, ale sie odbije i koniec sezonu to pierwsza 6 :))) jestem tego
pewien :))
Obserwuj wątek
    • pikus Re: obwieszczam koniec klubowej pilki w Polsce... 16.09.05, 12:17
      veilchen_ck napisał:

      > to co sie stalo wczoraj to koniec.. Wisla poplynela i nie bedzie to tak
      > wybaczone jak porazka z Panathinaikosem.. bo Guimares bylo do przepchniecia..
      > bylo.. w marzeniach o lepszym futbolu.. gdyby nie noga to sam bym wyskoczyl
      > na boisko i strzelil kilka bramek :)))) zostaje kibicowanie Koroneczce.. jest
      > na dnie, ale sie odbije i koniec sezonu to pierwsza 6 :))) jestem tego
      > pewien :))

      Ja odnotowalem kto zostal liderem ligi II, i calkiem sie ucieszylem.
      Wukaes, Wukaes. Wszystko to jednak dzieje sie w czasach gdy reprezentacja
      nawet jak bardzo nie bedzie chciala zagrac na Mundialu, pardon,
      Weltmeisterschaft, to moga ja tam wyekspediowac Holendrzy, Finowie,
      Macedonczycy, Austriacy, Szwedzi, Wegrzy, Islandczycy, a nawet
      Ormianie dzieki zwyciestwu w meczu na szczycie z Andora (Armenia nie nalezy do
      grupy GUAM, do ktorej nalezy Azerbejdzan, tak wiec jest prorosyjska, i z
      politycznych wzgledow nie liczylbym na nia za bardzo :-) No i Anglicy tez nas
      wyekspediowac moga, tak. Jak beda jeszcze mniej chciec.

      Pikus
      • zabi_odbiornik Re: obwieszczam koniec klubowej pilki w Polsce... 16.09.05, 14:38
        te, pipis, a ten viechku..cus, to kto to, ku.., jest?
    • wichrowe_wzgorza veilu 16.09.05, 13:39
      Dla mnie osobiście ów koniec polskiej ligi nastapił bardzo dawno temu. Podziwiam
      Ciebie za wytrwałość.
      pozdrawiam:)
      • veilchen_ck Re: veilu 16.09.05, 13:48
        :))))))) futbol to jedyny temat, w ktorym jestem niepoprawnym optymista.. tak
        jest za kazdym razem, gdy jade na mecz.. :))) tak bylo, gdy jechalem na
        wembley, na rasunde.. nie mielismy reprezentacji, tylko 11 grajkow a ja i tak
        wierzylem w zwyciestwo.. a transparent "cala Anglia lzy ociera.. Polska -
        Szwecja 2:0 (dwa do zera:)))) )" do tej pory wzbudza dreszcze emocji.. tak
        niewiele wtedy brakowalo.. a teraz jest jeszcze blizej..
        wichrowe...: ja nie trace wiary... chociaz 3:0 Wisly mnie podlamalo :(
        • wichrowe_wzgorza Re: veilu 16.09.05, 14:26
          Veil, alez nie mowie, że masz tę wiarę tracić, skądże. Dlatego napisałam
          podziwiam, gdyż mi tej wiary zabrakło i choć zawsze będę kibicować naszym, to
          jednak z dystansem. Kiedyś w piłce było więcej piękna, mniej kasy i show.
          Przyznasz mi rację?
          Teraz mój syn ekscytuje się wyczynami 10 biegających za piłką i 1 broniącego,
          niech... :)
          • w.starym.kinie Re: veilu 16.09.05, 14:54
            Szit, fak, szit
            Ale chocby i 10:0 przegrywali, kibicowac im bede, bo Wiselka w moim sercu jest:)
            To trudna milosc, ale piekna na swoj sposob.
            A przyszle wakacje oczywiscie w Niemczech spedze i bynajmniej nie dlatego, ze
            lubie ten kraj...
            Polskaaaa, bialo - czerwoni!!!:-)
            cosmita_wciaz_wierzacy:-)
            • veilchen_ck Re: veilu 16.09.05, 16:20
              i o to chodzi.. ja rezygnuje z wyjazdu w zimie z firma na narty w alpy, zeby
              tylko w czerwcu dostac dluzszy urlop.. :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka