Dodaj do ulubionych

Poddaj sie testowi..

31.05.06, 09:12
Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania,
ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne.
Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi!
Zastanów się.
odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności.
Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj!
Odpowiedź powinna byc spontaniczna, ale szczera! ...Znajdujesz sie w samym
centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy
wody.... Jesteś fotoreporterem w samym środku tej przerażającej katastrofy.
Próbujesz zrobic jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest
niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem...
Potęga natury w całym jej okrucieństwie ... porywa wszystko na jej rodze.
Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę... który walczy rozpaczliwie,
wyglada jakoś znajomo... I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński!
Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie
możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia!
Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera!
Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w
Polsce...

A teraz pytanie:





NA MACIE CZY NA BŁYSZCZĄCYM???
Obserwuj wątek
    • kammik Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 09:34
      Ciężko by było dostać Pulitzera za zdjęcie, bo to nagroda literacko -
      dziennikarska, w dodatku przyznawana tylko twórcom amerykańskim.
      Tak, wiem, nie mam za grosz poczucia humoru.
      • usmieszek_bez_noska Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 10:29
        kammik napisała:

        > Ciężko by było dostać Pulitzera za zdjęcie, bo to nagroda literacko -
        > dziennikarska, w dodatku przyznawana tylko twórcom amerykańskim.
        > Tak, wiem, nie mam za grosz poczucia humoru.


        poważnie?:)


        www.fotopolis.pl/index.php?n=4210
        • kammik Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 11:24
          A to mea culpa :) Pozostaje kwestia narodowościowa.
          • usmieszek_bez_noska Re: Poddaj sie testowi.. 01.06.06, 23:54
            :)
            z tą narodowością to też różnie bywa
            sam Joseph Pulitzer był pochodzenia węgierskiego:)

      • agnosti Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 10:32

    • igor300 Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 16:07
      Kolejny, jak zwykle żenująco beznadziejny, post Rudej7734 - określający
      jej "zalety" intelektualne. Tylko tym razem, wyjątkowo, bez błędów
      ortograficznych, bo skopiowane, hehe.
      I żeby było jasne, nie jestem fanem braci Kaczyńskich :)

      • zosia.samoosia Re: Poddaj sie testowi.. 31.05.06, 17:18
        a jestes oslem? ;))
      • agutek7734 Ktoś musi pisać żenujące posty... 01.06.06, 14:16
        ...oprócz ciebie - inaczej czułbyś się bardzo osamotniony ;)
        Doceniam także wysiłki w śledzeniu moich wypowiedzi ;)
      • usmieszek_bez_noska Re: Poddaj sie testowi.. 01.06.06, 23:57

        bywają ludzie, którym nie smakują odgrzewane kotlety i stare dowcipy
        ale to nie powód, żeby wstawiać tu takie jak to nazwała ellebellee
        - "sympatyczne komcie"?
        dobrze, że wyjaśniła co to oznacza
        bo już uśmieszkowi prawie się uśmieszek wykrzywił!

      • mija261 Re: Poddaj sie testowi.. 10.04.07, 12:46
        igorku nie mosisz byc ich fanem bo to roznie bywa i umnie ale to jest
        czlowiek.I moglbys tak patrzec jak czlowiek sie topi...Traci Zycie takie jakie
        sie ma.
    • afrrrodyta Re: Poddaj sie testowi.. 01.06.06, 13:28
      zdjęcie robi się na karcie( ewent. na kliszy),
      następnie ratuje się delikwenta,
      a kwestie papieru rozwiązuje w momencie wywoływania...

      zdałam?
      • kastor_xyz Re: jestem pod wrażeniem 24.04.07, 23:14
        Afro:)).. zaimponowałaś mi,błyskotliwe spostrzeżenie, musisz być czujna.. żeby
        ukrywać tak inteligencje:))
    • elle.bellee Re: Poddaj sie testowi.. 01.06.06, 17:30
      po pierwsze Pulitzera nie dostaje się za zdjęcia, taki szczegół:>

      po drugie, zdanie :"odpowiedź powinna byc spontaniczna , ale szczera" jest
      pozbawione sensu poprzez uzycie niewłasciwego spójnika sugerującego, że
      spontaniczność to przeciwieństwo szczerości ( "ale"łaczy zdania współrzędnie
      złozone przeciwstawne), podczas gdy jest wręcz przeciwnie, to co spontaniczne,
      jest szczere.
      :D
      • annuszka elle.belle-inny szczegół 01.06.06, 18:24
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=178&w=42764009&a=42769525
        elle.bellee napisała:

        > po pierwsze Pulitzera nie dostaje się za zdjęcia, taki szczegół:>
        • elle.bellee Re: elle.belle-inny szczegół 01.06.06, 20:52
          hmm
          no tak
          nie czytam komciów nade mna, najwyżej pod sobą:>
          • mietowe_loczki Re: elle.belle-inny szczegół 01.06.06, 21:51
            elle.bellee napisała:

            > komciów

            Za pozwoleniem, czego?
            • turms.niesmiertelny Re: elle.belle-inny szczegół 01.06.06, 22:55
              "komciów", jak powyżej,
              to chyba jest edżi, trendi i kul
              :)
            • elle.bellee Re: elle.belle-inny szczegół 01.06.06, 23:13
              komentarzy:>
    • usmieszek_bez_noska Re: Poddaj sie testowi.. 02.06.06, 00:01
      wątek pomaszerował dziwnymi drogami
      nie potrafimy ostatnio patrzeć z przymrużeniem oka i się uśmiechać

      pogody i uśmiechu życzę zatem wszystkim!:)
      • annuszka :) 02.06.06, 00:20
        Zawsze się uśmiecham na widok słowa "komcie"

        Pozdr:)
        • usmieszek_bez_noska :) 02.06.06, 00:33
          wzajemnie annuszko:)

          mam nadzieję, że w drugim podejściu zdamy ten test - na uśmiech:)
    • mija261 Re: Poddaj sie testowi.. 10.04.07, 12:39
      jezeli chodzi o czlowieka to niewazne ze to jest prezydent czy nie ale ratuje
      go jak tylko uda mi sie!!!a zdjecie pozniej sobie zrobie jak bym go uratowala
      bo to by byl dopiero Pulitzer!!!
    • shanez Re: Poddaj sie testowi.. 11.04.07, 03:26
      większej bzdury dawno nie czytałam, jeśli byłabym w samym srodku tego bajzlu to
      pewnie zanim bym pomyslała o czym kolwiek zostałabym zmyta przez tę falę i nikt
      by nie zobaczył więcej mnie,mojego aparatu,niesamowitej ciężarówki,którą
      zaszczycił swoim siedzieniem pan prezydent i samego niesamowitego pana
      prezydenta,mojej własnej osoby pewnie było by mi żal ,ale naszego przywódcy
      narodu nie za bardzo
    • doc_holiday Re: Poddaj sie testowi.. 17.04.07, 23:21
      teraz pozostaje tylko wykombinować, w jaki sposób umieścić "miłościwie nam
      panującego" pana K. w samochodzie i skąd u licha wytrzasnąć taki kataklizm?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka