IP: *.siemens.pl 09.04.03, 14:39
przeczytałam post o Makrokosmosie i postanowiłam podzielić się swoim
rozczarowaniem Panem S. i jego Gangami NY.
Wczoraj dokonałam bardzo złego (a decydują tu aspekty finansowe)wyboru i nie
poszłam na Makrokosmos.
Na Gangach ledwo wysiedziałam (byłam w środku rzędu, poza tym nie lubię
ostentacyjnie wychodzić w trakcie seansu).
Ten film jest moim największym dotychczas rozczarowaniem kinomaniak, chyba
przestanę chodzić "na reżyserów", bo po panu S spodziewałam się czegoś
więcej...
PS
Zaznaczam, że nie cierpię Lea Karpia i idąc brałam pod uwagę, że mnie nie
zachwyci. Jedynym, podkreślam: Jedynym pozytywnym elementem tego filmu był
Daniel L. w roli rzeźnika

ciekawa jestem co sądzicie

pozdrawiam
v.
Obserwuj wątek
    • Gość: olek_ Re: Chała NY IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 15:48
      Lepiej posłuchaj marcusa millera.
      :)
      • poo Re: Chała NY 10.04.03, 07:17
        albo wydaj kasę na bilet do Krakowa :)
        poozdrawiam
        M.
        p.s.byłam we W. (cały jeden dzień) ale nie udało mi sie skontaktowac z Tobą:(
        • Gość: via Re: Chała NY IP: *.siemens.pl 10.04.03, 11:55
          ???
          jak to?
          kiedy?
          następnym razem jak nie dasz znać, to będziesz @:)))
          ja póki co do k. nie mam kiedy się wybrać, PRAAACA mnie pochłania, a D. już na
          dobre zdaje sie przeniósł do w. :))
          pooooozdrawiam i ściskam cię

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka