Dodaj do ulubionych

poprosze o dowcip

16.12.03, 22:15
Proszę Państwa
Jestem z tego pokolenia '70, które na nic sie nie zalapalo. Chodzilam na
studia i jednoczesnie pracowalam, zawieralam znajomosci i wykorzystywalam
kazda okazje, a teraz zarabiam pesje robotnicza za dlugie godziny spedzne od
rana do zmroku w miejscu pracy. Jestem w tych 30 proc. ludzi z tej generacji,
ktorzy sie nie zalapali na nic. Przyjelam ze to po prostu taki niefart. Na
przyklad rodzisz sie w niekorzystnych warunkach ekonomiczno-geograficznych i
to jest po prostu taki pech.

W zwiazku z tym mam taka prosbe, napiszcie mi prosze cos wesolego, moze
dowcip jaki, bo zlapalm wlasnie okropnego dola. (Tylko prosze o powstrzymanie
sie od zlotych mysli ze sama sobie na to zasluzylam, bo to by bylo wyjatkowo
niesprawiedliwe - jak juz napisalam wyzej przez ostatnie 10-15 lat wszelkim
moim dzialaniem kierowala taka mysl ze jak na cos zapracuje to bede potem
miala, od wskazowek co mam robic, bo dotad zle wszystko robilam i spieprzylam
i od wyglaszania "prawd" ogolnych)
[I z gory prosze w szczegolnosci niektore osoby, ktore tępią na forum głupich
(czy też nie-mądrych) i troli o litosc i wyrozumialosc - jak juz napisalam
nie kazdy ma w zyciu farta.]



Obserwuj wątek
    • peter.steele Re: poprosze o dowcip 16.12.03, 22:28
      Pierwotne wynalazki a sprawa płci


      Mężczyzna odkrył broń, wynalazł polowanie.
      Kobieta odkryła polowanie, wynalazła futra.

      Mężczyzna odkrył kolory, wynalazł malowanie.
      Kobieta odkryła malarstwo, wynalazła makijaż.

      Mężczyzna odkrył mowę, wynalazł konwersację.
      Kobieta odkryła konwersację, wynalazła plotkę.

      Mężczyzna odkrył rolnictwo, wynalazł jedzenie.
      Kobieta odkryła jedzenie, wynalazła dietę .

      Mężczyzna odkrył przyjaźń, wynalazł miłość.
      Kobieta odkryła miłość, wynalazła małżeństwo.

      Mężczyzna odkrył kobietę, wynalazł seks.
      Kobieta odkryła seks, wynalazła ból głowy.

      Mężczyzna odkrył handel, wynalazł pieniądze.
      Kobieta odkryła pieniądze, i to zrujnowało mężczyznę...
      • sugar_cube Re: poprosze o dowcip 16.12.03, 23:13
        heh, no tak troche tak sie spodziewalam ze bedzie kopanie lezacego,
        ale prosze bardzo peter stele, zapraszam! jesli sprawia ci to przyjemnosc to
        zachecam do kolejnych kopów, śmiało, mężczyzno!
      • saha_ra Re: poprosze o dowcip 16.12.03, 23:48
        peter, piękny tekst z bardzo niepięknym przesłaniem. mężczyzna szlachetny i
        wrażliwy odkrywca kontra kobieta próżna i niemądra, wypaczająca piękne
        wynalazki, sprawczyni wszystkiego zła na świecie. cudowne!
        ps. feministki przeszły zapalenie mięśnia sercowego.
        ps 2. wrażliwe kobiety zapłakały
        ps 3. mądre kobiety odeszły
        • oldpiernik Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 07:54
          sprostowanie
          punkt srugi i trzeci to czysta teoria :P

          męskoszowinistycznywpiernicznik
    • dziadek_jacek Re: poprosze o dowcip 16.12.03, 22:42
      OK, stary ale jary:)

      Pytanie: jak powstal jezyk czeski?
      Odpowiedz: szly pijane dwa: ruski i polak.A za nimi szedl podsluchujac czech:).

      j.
      • hippy_pottamus Re: poprosze o dowcip 16.12.03, 23:55
        ekhm, nowych to tez nie znam ;-)

        przychodzi koleżanka do blondynki; siadają w salonie, rozmawiają, blondynka sie
        chwali:
        meblami, dziecmi, nowym samochodem,... wreszcie z nieklamana dumą mówi do
        koleżanki: wiesz, a mój mąż jest syfilitykiem.

        na to z sąsiedniego pokoju dobiega zrezygnowany męski głos:



        ...filatelistą kochanie, filatelistą...

        P.S.
        sugar, skąd ja to znam... co piszesz, heh
        hipek
    • saha_ra Re: poprosze o dowcip - obudź się!!! 16.12.03, 23:39
      słuchaj, ale o co chodzi w tym stwierdzeniu "pokolenie, które na nic się nie
      załapało"? Uważasz, że niczego nie osiągnęłaś i wszelkie szanse przeszły
      obok ? -czyli, że to, co masz (wykształcenie i praca), to nic? ciekawe
      podejście. no to ja chyba tez mam NIC, tylko że ja się z tego NICA cholernie
      cieszę. Myślę, że po prostu nie możesz pogodzić się z faktem że beztroskie i
      super rozrywkowe czasy studenckie minęły, a teraz trzeba siedzieć na tyłku,
      żeby wyrobić swoją pensję.
      Ps. podobno Polak czuje się lepiej tylko wtedy, gdy wie, że innym jest dużo
      gorej. to może poczytasz sobie historie o bezrobotnych, chorych, bitych,
      więzionych itd. to chyba lepiej przemówi do ciebie niż jakikolwiek dowcip. Może
      otrzeźwi cię!
      • sugar_cube Re: poprosze o dowcip - obudź się!!! 17.12.03, 08:41
        Dziekuje za pouczenie.
      • sugar_cube obudź się!!! 18.12.03, 09:01
        droga saharo
        oto wyjasnienie którego się domagałaś: starsi ode mnie o 5-10 lat koledzy i
        kolezanki załapali się po pierwsze na martyrologie, po drugie - kiedy przyszlo
        co do czego mieli juz porobione dyplomy i wtedy obsadzili wszystkie mozliwe do
        obsadzenia stanowiska; młodsi koledzy i kolezanki zalapali sie na dorastanie w
        warunkach pookraglostolowych

        jest to zreszta temat juz dosc oklepany w różnych gazetach (zdaje sie ze jest
        na tapecie od jakiegos roku); po dalsze wyjasnienia odsylam wiec do czytelni i
        do prasy... a może wystarczy po prostu otworzyć oczy i rozejrzeć się dookoła...
        Powodzenia!
        • saha_ra Re: obudź się!!! 18.12.03, 22:12
          no to mnie rozzłościłaś sugar! że co, że ja nie czytam gazet??? że nie wiem co
          to generacja NIC? nie denerwuj mnie, okey! Ja tylko chcę żebyś tu wyjaśniła
          dlaczego jest Ci tak bardzo beznadziejnie, skoro masz to o czym marzą miliony w
          tym kraju.
          ps. nie każdy może zostać dyrektorem i może to dobrze.
          • sugar_cube Re: obudź się!!! 19.12.03, 09:55
            Saharo, wiec ciesze sie ze Cie zdenerwowalam. Owszem, można się cieszyć, że ma
            się pół szklanki pełnej a nie pół szklanki pustej [ja sie ciesze ze "ten
            kraj" "odzyskal" "wolnosc" i jeszczez wielu innych rzeczy - żeby nie było
            zadnych niedomówień!;-)], ale mimo wszystko w tej psychologicznej sztuczce
            poprawiania sobie nastroju jest cos niedobrego i zdradliwego: kto sie cieszy z
            tego co ma, nie ma zadnego powodu ani zadnego uzasadnienia, żeby cos zmieniac,
            udoskonalac, wynajdywac, i ogolnie posuwac się do przodu a jak nie posuwanie
            się to się cofanie!!! ;-)

            konczac te rozwazania pozwole sobie ponownie przytoczyc slowa piosenki, ktore
            zreszta padly niedawno "Jest super jest super wiec o co ci chodzi?"



            A może ja mam kryzys wieku średniego? znaczy się eee, taki przedwczesny czy co?
            przedwczesna dojrzałość?
            ;-)
            • hippy_pottamus Re: obudź się!!! 19.12.03, 10:39
              e tam przedwczesna kubiku ;-) mysle, ze w sam raz, a poza tym pewnikiem to po prostu przedswiateczna chandra i tyle :)
              usciskaj sie mocno pod choinka, a jako postanowienie noworoczne sprobuj zostac zdunem albo jeszcze lepiej kominiarzem ;-), bo oni przynoszą
              szczescie :))
              pozdrawiam slonecznie i bialo :)
              hipek_przedswiateczny
            • saha_ra Re: obudź się!!! 25.12.03, 16:00
              eeee, sugarcube wieczna malkontentka...
    • sena Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 01:41
      własnie sobie przypomniałam dowcip sugarku, jest stary ale chyba fajny...i nie
      martw się rzeczywiscie czasy są trudne, ale nastroje na szczescie się zmieniaja

      Babcia wypełnia PITa w urzędzie wypełnia, wypełnia, wreszcie wypełniła i
      oddaje urzędnikowi a urzędnik:
      - Ale jeszcze musi się pani tu podpisać.
      - A jak się mam podpisać?
      - No, normalnie tak, jak się pani podpisuje na liście.
      Babcia napisała:

      "Całuję Was mocno - Babcia Alina"

      se słonecznym pozdrowieniem
      senka
    • sugar_cube Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 08:44
      Dzekuje Wam kochani za dowcipy.

      Rozumiem ze dyskretnie sugerujecie mi, ze jako kobieta, blondynka, jestem po
      prostu z natury zla i glupia i mi sie nalezy. Dziekuje za te uwage. Wezme ja
      sobie pod uwagę.

      Za kazanie tez dziekuje.
      • nonstop dowcip 17.12.03, 08:57
        qbik, wszystko będzie dobrze a nawet jeszcze lepiej :)
        - prezydentem RP zostanie Jolanta K.
        - prezydentem USA Hillary C.
        - premierem RP Renata B. (od owsa)
        - Agnieszka Graff dostanie Nobla z literatury
        - Kinga Dunin - ministrem kultury (i sztuki)
        - Maciej Giertych - kamedułą
        - Jerzy Pilch wyda tomik sonetów miłosnych
        etc etc etc

        (lista jeszcze jest otwarta...)
        • pwrzes Re: dowcip 17.12.03, 10:19
          non, to nie jest smieszne, takie wydarzenia sa tragiczne :P

          Mors
    • she1961_lodz z netu- ale smieszne 17.12.03, 08:47
      Kobiecy system punktowania (facetow)

      Na swiecie istnieje tylko jedna zasada - musisz uszczesliwiac
      kobiety!!!
      - Zrob cos, co ona lubi a nabijesz za to punkty
      - Zrob cos, czego ona nie lubi a stracisz punkty
      - Zrob cos, co ona lubi i oczekuje tego od ciebie - a nie dostaniesz za
      to zadnych punktow

      SORRY - ale taka jest niestety prawda!

      Zacznijmy od podzialki systemu punktowego - wyglada to nastepujaco:

      1) Proste obowiazki
      Scielisz lozko +1
      Scielisz lozko ale zapominasz ulozyc na nim ozdobnych poduszeczek 0
      Po prostu rzucasz koldre na pogniecione przescieradlo -1
      Idziesz jej kupic extra cienkie podpaski ze skrzydelkami +5
      Robisz to samo w burze sniezna +8
      Wracasz z tych zakupow ale z piwem -5
      Wracasz z wyprawy po podpaski z piwem ale bez podpasek -25
      Nocami sprawdzasz szelesty ktore wydaja sie jej podejrzane 0
      ... nie znajdujac niczego 0
      Jezeli cos znajdziesz +5
      Zabijasz to kijem do golfa +10
      Gdy to byl jej kot -40

      2) Zobowiazania socjalne
      Przez cale party zostajesz u jej boku 0
      Zostajesz chwile u jej boku a potem idziesz do
      - kolegi -1
      - kolega nazywa sie Agnieszka -4
      - Agnieszka jest tancerka -6
      - z powiekszanym biustem -18

      Na jej urodziny zabierasz ja na niezle jedzenie 0
      Nie jest to bar szybkiej obslugi +1
      Jest to bar szybkiej obslugi -2
      Jest to knajpa z ekranem do transmisji sportowych -3
      Ta sama knajpa z transmisjami "live" -10
      ... a ty pomalowales twarz w barwy klubowe -50

      Wychodzisz z kumplem -5
      Twoj kumpel jest szczesliwie zonaty -4
      ... jest kawalerem -7
      Jezdzi sportowym samochodem -10
      ... i to wloskim ... -25

      Idziesz z nia do kina 0
      Na film ktory jej sie podoba +1
      Na film ktorego ty nienawidzisz +5
      Na film ktory tobie sie podoba -2
      Na film w ktorym cyborgi pozeraja ludzi -9
      ... wczesniej ja oklamujesz i mowisz ze bedzie to film o milosci -15

      3) Twoj wyglad
      Rosnie ci widoczny brzuch -10
      To samo - ale trenujesz by sie go pozbyc +8
      To samo ale ty przerzucasz sie tylko na szelki -25
      ... i nosisz koszule typu Hawaje -35
      Mowisz "nic nie szkodzi" bo ona ma podobny -800

      4) Pytania klopotliwe
      Ona: Czy jestem za gruba?
      Zwlekasz z odpowiedzia -10
      Pytasz: Gdzie? -35
      Kazda inna odpowiedz: -20

      5) Komunikacja
      Sluchasz jej 0
      ... i probujesz wygladac na skoncentrowanego -10
      ... ponad 30 minut +5
      Ponad 30 minut podczas transmisji meczu w telewizji +12
      Robisz to samo nie spogladajac ani razu na ekran +100
      Robisz to samo ale ona odkrywa ze zasnales -200

      Krotki wglad w barometr szczescia (punktacja):
      (Uwaga: punkty dodatnie przepadaja po 2 dniach, punkty ujemne w ogole
      nie traca waznosci)

      -1000 (minus tysiac) - juz nie bedziesz mial stosunkow
      -100 (minus 100) - to bedzie kosztowalo
      0 do +10 Stala migrena
      +11 do +15 Musisz isc z nia potanczyc
      +16 do +20 Masz pozwolenie isc z nia potanczyc
      +21 do +50 Seks powraca w sfere mozliwa do wyobrazenia
      +51 do +80 SEKS (wzglednie to, za co ona go uwaza)
      +81 i wiecej Stosunki sie koncza! Bo z takim cieniasem ona nie bedzie
      szczesliwa





    • l3pp4 Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 10:29
      Mam 2, które mię się ostatnio spodobały:

      1.
      Przychodzi kobita z mężem do restauracji, siadają do stolika, podchodzi kelner
      i zapytuje:
      - Czego pani sobie życzy?
      - Krwisty befsztyk, frytki i butelkę wina.
      - A warzywo? - Dopytuje kelner.
      - Jemu to samo.

      2.
      Dzień po wizycie u lekarza, pacjentka rewizytuje pana doktora, bo zapomniała
      diagnozy i pyta:
      - Jak to było panie doktorze? Rudy lis..., srebrny lis..., biały lis....?
      - Syfilis proszę Pani.
      • pikus Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 11:00
        Swiateczny:

        Dlaczego dla Marii i Jozefa nie znaleziono miejsca w gospodzie?

        Bo przybyli do Betlejem w samo Boze Narodzenie.



        Pikus
      • she1961_lodz Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 12:40
        l3pp4 napisał:

        > Przychodzi kobita z mężem do...

        ...kawiarni. Wchodza do szatni, szatniarz pyta: "Na jeden numerek?"
        "Nie, na kawę" - odpowiada ona.
        • _aaa_ Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 13:04
          yyyy...kolega z prawej zasugerował dowcip następujący:
          czym sie różni kodeks karny od katechizmu kościoła katolickiego?
          w skrócie jednym KA

          dziekuję:)
          • mr.jedi Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 15:25
            Dlaczego slonce przyciemnia skóre, a rozjasnia wlosy?
            Dlaczego kobiety nie moga umalowac oczu z zamknietymi ustami?
            Dlaczego nie ma takich tytulów w gazetach "Wrózka wygrala w totka"?
            Dlaczego, zeby skonczyc prace w Windowsach trzeba nacisnac na "Start"?
            Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a plyn do mycia naczyn z
            prawdziwej cytryny?
            Dlaczego czlowiek, który inwestuje wasze pieniadze, nazywa sie lamacz (broker)?
            Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów ze smakiem myszy?
            Dlaczego Noe nie zabil tych 2 komarów?
            Po co sterylizowana jest igla przy wykonaniu kary smierci przez zastrzyk?
            Dlaczego samoloty nie sa robione z tego samego materialu, co czarne skrzynki?
            Skoro do teflonu sie nic nie przykleja, to jak przyklejono teflon do patelni?
            Dlaczego kamikadze nakladaja kaski?
            Jaki jest synonim slowa "synonim"?
            Skoro Superman jest taki madry, to dlaczego zaklada majtki na spodnie?
            Dlaczego w lodowce jest swiatlo a w zamrazalniku nie?
            Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej czesci garderoby, dlaczego wiec jezeli
            wychodzi spod prysznica to jest zakryty recznikiem??
            • saha_ra Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 22:46
              wiesz co, mr. Jedi
              powiem to wprost i nie będę owijać w bawełnę!
              ja naprawdę Cię lubię!
              saha
              • mr.jedi Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 23:02
                o rany, to mam sie czuc zaszczycony...? :-))
                dzięki w każdym bądź razie (chociaż dalej nie wiem za co :-)))
    • kreon1 Re: poprosze o dowcip 17.12.03, 23:31
      Nie będzie o blondynkach ale o zwierzątkach.

      Wjezdża żaba na wózku inwalidzkim do francuskiej restauracji patrzy sie na
      gości i głosno pyta " I co k! smakuje wam!!?

      Facet zaklinowal sie przejeżdżając ciezarówką pod mostem . Przyjeżdża policjant
      i pyta " co zaklinował sie pan?
      - Nie kurcze , wiozłem most i mi benzyny brakło

      a mieć doła 900m pod ziemia to dopiero przeżycie( ja miałem kiedyś:))))
      pozdrawiam wszystkich zdołowanych

      okropnym handrom mówimy stanowcze nie!!!:)
      • oldpiernik Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 08:23
        ... dlatego przed ołtarzem nie należy mówić tak...

        :PPP

        kreonie, to nie do ciebie, przepraszam ;)
        • toulaa Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 10:51
          .....że co, old????


          Pozdrowienia dla sugar- t. z pokolenia '70 ( szkoda, że październik, nie
          grudzień, lepiej by brzmiało), co co dzień dziękuje Panu za wolną Polskę ( no,
          choć z SLD:((), ale naprawdę, i ma w.......stanowiska i dyplomy, co je starsi
          zgarnęli( szkoda, że damy nie mogą powiedzieć gdzie).
          • kriek Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 11:12
            nie masz dupy? ojojoj, przydaje sie, bez konca cos trzeba w niej miec zeby nie
            zwariowac. (nastoletnich czytelnikow prosi sie o powsciagniecie wyobrazni)
          • maggy Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 11:25
            no gdzie zgarneli toulaa, gdzie?? bo mnie te drugie to sie jeszcze gdzies walaja pod szafa ale te pierwsze... szkoda gadac, hehe
            hipek_co_podobno_wszystko_zgarnal [tylko czemu przez te skleroze nie pamieta, cholera, gdzie?]
            m.
            • toulaa Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 12:31
              margitu, no ja naprawdę nie wiem, gdzie...może gdybym wiedziała, to by się
              jakieś szabląodbijanie zorganizowało?:)))

              więc lepiej sobie przypomnij:)))
              • hippy_pottamus Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 16:27
                ekhm, jak szabląodbijanie ma być to może lepiej sobie nie przypominać?? ;-)))
                hipek_przezorny
        • kreon1 Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 16:47
          oldpiernik napisał:

          > ... dlatego przed ołtarzem nie należy mówić tak...
          >
          > :PPP
          >
          > kreonie, to nie do ciebie, przepraszam ;)
          >

          oświeć mnie old bo nie łapie o co chodzi??:)
    • kreon1 Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 16:41
      A ja z dyplomów mam tylko dyplom ministranta:)))
      Kwasek też nie ma dyplomu a siedzi juz druga kadencję( burak jeden)
      wszelkim dyplomom mówimy stanowcze nie!!!:)
      Dyplom sryplom:)))
      pozdrawiam wszystkich bezdyplomowców i jedną dyplomówkę:))))( dyplomatkę?:)
    • kreon1 Re: poprosze o dowcip 18.12.03, 21:30
      Proszę tabletki na pazerność
      Ile?
      dużo!! dużo!!! dużo!!!!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka