Dodaj do ulubionych

inwestgrup

IP: *.opera-mini.net 10.08.13, 16:41
Co sądzicie o domkach szeregowych w mędłowie oraz bliźniakach w nadolicach. Wyglądają fajnie jedynie co mnie martwi to gdzie zaparkować 2 samochody.
Może odezwa się jacyś mieszkańcy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka