Gość: olo IP: *.opera-mini.net 10.08.13, 16:41 Co sądzicie o domkach szeregowych w mędłowie oraz bliźniakach w nadolicach. Wyglądają fajnie jedynie co mnie martwi to gdzie zaparkować 2 samochody. Może odezwa się jacyś mieszkańcy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj