Dodaj do ulubionych

PATIO Mieszczańska Format Deweloper

28.09.14, 21:04
Zdecydowaliśmy się odwiedzić forum, ponieważ mamy już dość ciągłego zwodzenia nas przez pana prezesa Format Deweloper. Zakupiliśmy mieszkanie w jego najnowszej inwestycji Patio mieszczańska i to był ogromny błąd. Nie polecamy współpracy z tym deweloperem bo szkoda Waszych nerwów. Ciągłe obietnice, z których nic nie wynika. Niedotrzymane terminy, błędy budowlane i wykończeniowe zero szacunku do klientów. Już nawet jego pracownicy wprost przyznają, że mają dość jego niesłowności, bo potem muszą świecić za niego oczami przed zawiedzionymi klientami.. Wszystko zrobione po łebkach a najgorsze są ciągłe kłamstwa. Powoli tracimy nadzieję, że kiedykolwiek ukończą te inwestycję, a co gorsza słyszeliśmy od mieszkańców poprzedniej budowy osiedla Campanila, że to nie koniec problemów, bo oni nadal nie doczekali się aktów własności. Dlatego szczerze nie polecamy!!!
Obserwuj wątek
  • formatdeweloper Re: PATIO Mieszczańska Format Deweloper 15.01.15, 14:58
   Witam, bardzo zaniepokoił nas powyższy wpis, gdyż nie dotarły do nas rzadne sygnały, by ktoś z klientów inwestycji Patio Mieszczańska był niezadowolony, także zapraszamy do biura sprzedaży by wyjaśnić tę sprawę, gdyż żadne reklamacje do nas nie wpłynęły.
   Jeśli chodzi o inwestycję Campanila bardzo prosimy o wpisywanie tylko rzetelnych i potwierdzonych informacji, gdyż inwestycja ta była etapowana,a ostatni budynek uzyskał możliwość podpisywania aktów własności w sierpniu 2014r.
  • mieszkaniecpatio Re: PATIO Mieszczańska Format Deweloper 13.09.19, 15:33
   Niestety nie polecam dewelopera. Bardzo tragiczne wykonanie, słaba jakość użytych materiałów. Nieskończona ilość usterek w tym cieknące dachy, sufity, woda leje się dosłownie z żarówek, grzyb, pleśń, wilgoć na ścianach, źle wypoziomowane, złe osadzenie rynien, fatalne kafle tarasowe jak i ogrodowe, próchniejące drewno, niedziałające oświetlenie, fontanny,bramy, furtki. Generalnie czego się nie dotknąć tragedia. Jednak nie to jest najgorsze. Bardzo chamskie podejście do klienta, ignorowanie sprawy, przeciąganie w nieskończoność terminów, niewywiązywanie się z zaplanowanych terminów napraw, obarczanie klienta winą. Kompletny brak szacunku. Z całego serca nikomu nie życzę mieć co kolwiek wspólnego z tym deweloperem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka