Gość: henryk
IP: *.dialog.net.pl
11.06.07, 22:13
Drodzy forumowicze, zapewne cześć z Was nabyła mieszkania we Wroclawiu.
W jakiej dzielnicy Wam sie dobrze mieszka, a w jakiej nie? Nie patrzcie na
ceny... po prostu argumenty za i przeciw... oceny moga być oczywiscie
subiektywne :)
Pomozcie w podjeciu decyzji