Dodaj do ulubionych

Najgorszy deweloper

IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.07, 22:36
Witam
A może zrobić ranking najgorszych?(może to uchroni niektórych?)
Może już się taki ranking pojawił, jednak nie znalazłem.
Dla mnie pierwsze miejsce zajmuje "Geo Mieszkanie i Dom" z siedzibą na
ul.Krzywoustego. Odebrałem właśnie drugie mieszkanie. Mają świetnie rozwinięty
marketing, kiedy przychodzi potencjalny klient. W moim przypadku po odebraniu
mieszkania pojawiły się jak zwykle usterki.
Na pismo z wyszczególnionymi usterkami skierowane do dyrektora( chyba pracował
w cyrku) nie odpowiedzieli od 3 tygodni. Nie można się umówić z nim na
spotkanie. Kilka usterek z listy usunęli. Nie mogę doprosić się wymiany
plastikowych okien (pocięte nożem ramy , jakieś inicjały na nich. Zwodzą
teraz, zwodzili przy poprzednim. Więc uważajcie, zanim podpiszecie z nimi umowę.
PS. Pozdrowienia dla pani Diany( mistrzyni marketingu)!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: PRL Re: Najgorszy deweloper IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.12.07, 08:17
      We Wrobisie klient taraktowany jest jak za PRLU. Panie nie wiele
      wiedzą i nie wykazują zbytnio chęci pomóc a o prezes nie wspomnę.
      Naprawdę wspólczuje ludziom którzy mieli jakieś bezpośrednie z nią
      doswiadczenia. Samo podejście do klienta jest już obrażające jego
      godność i ma pokazac jak jest ważna i jaką łaskę robi, że wyjdzie z
      pokoju i choćby się przywita.
    • Gość: X Geo Mieszkanie i Dom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.08, 13:55
      GEO MIESZKANIE I DOM to zdecydowanie jeden z gorszych deweloperów we
      Wrocu. Jeden z budynków oddają już ponad 3 lata - obecnie spierają
      się z nadzorem budowlanym w mieście - ciekawe kto te przepychanki
      przetrzyma. Najgorzej że cierpią na tym przyszli lokatorzy -
      "przyszli" bo chociaż umowa była podpisana w 2005 r. to aktów
      notarilanych nie ma i pewnie nie będzie w tym roku. Na dodatek
      totalnie olewają jakiekolwiek formy uzyskania odpowiedzi dlaczego
      ciągle na ma podpisania aktów - no bo jakieś zdawkowe informacje, z
      resztą zmieniane co jaiś czas trudno uznać za wiarygodne
      • marekiannaprzybylscy Re: Geo Mieszkanie i Dom 09.09.08, 21:25
        jezeli ktos chce kupic lokalizacje przy Rymarskiej we Wroclawiu lub
        nowa przy Dyrekcyjej to prosze zastanowcie sie bo ja kupilem przy
        Rymarskiej i nie jest tak jak mialo byc....mozecie zadzwonic i
        dowiedziec sie wszystkiego 504 280 073. Marek Przybylski 09/09/2008
      • Gość: znana nielicznym Re: Geo Mieszkanie i Dom IP: 79.110.192.* 25.09.08, 01:52
        Malo kto wie z osob ktore maja problem z Geo - czego dotyczy problem ul.
        Krzywoustego. Problem moze sie okazac nie do rozwiazania, z uwagi na to ze
        ponosi koszty. Problem wynikl nie z nadzoru budowlanego jak pisze geo na swoich
        stronach nternetowych ale z chciwosci developera. Z takiej chciwosci, ze nie
        zaprojektowal odpowienich urzadzen, ktore drogo kosztuja. Odpowiedzialnosc za to
        ponosi pewnie projektant - bo kto inny? Bo jesli by ponosil odpowiedzialnosc
        jakis urzednik to dawno by problem byl rozwiazany. Sadze ze problem ten potrwa
        jeszcze jakis czas i nie sadze aby doszlo do podpisania aktow notarialnych.
        Gdybym mial takie mieszkanie wyzbylbym sie go predzej niz ktokolwiek mysli. Co
        mi po mieszkaniu ktore nie jest moja wlasnoscia, a zaplacilem za nie sporo
        pieniedzy????? Na miejscu nabywcow nie wierzylbym wyjasnieniom developera. Jest
        to jeden z wiekszych kanalow w miescie. Moze nawet wystawic geo do wiatru. czas
        pokaze..... Nie dziwi mnie postawa geo na stronach internetowych, mozna to
        zrozumiec, ze ktos probuje sie bronic, a ile czekaja nabywcy na podpisanie aktow
        notarialnych???????
    • mary.nara Re: Najgorszy deweloper 23.04.08, 15:08
      Diana P...-ska, kochaniutka, najmilszy człowiek pod słoncem!!!
      A tak na serio - tak chamskiej baby to ze swieca szukac! Czy ona
      jest kochanka dyrektora, bo takiego chamskiego traktowania jak od
      niej to nie doswiadczyłam w zadnym biurze deweloperskim, a
      rozmawiałam z kilkudziesięcioma roznymi chyba. Diana odstrasza
      klientow, zle ich traktuje, niemilo, jest obcesowa, a np.na pytanie
      o plany wobec ogrodkow dzialkowych prychneła i powiedziała, że "ona
      wie, ze tam nic nie wybuduja, bo sie orientuje w tych sprawach, bo
      sie nimi interesuje, a nie..." i tu spojrzala wymownie na mnie
      jakbym miała wielkie zielone uszy. W Geo najbardziej podobała mi sie
      lokalizacja (Krzywoustego), ale Diana była nie do przejscia.
          • Gość: zawiedziona Re: Najgorszy deweloper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.08, 16:17
            Do listy najgorszych z cala pewnoscia dodaje Profit Development, nie
            mozna sie z nimi dogadac na absolutnie zaden temat. Odradzam
            serdecznie kontakt z nimi, bo tez maja tam takich, co objecuja zlote
            gory,a jak przyjdzie co do czego, to klient jest traktowany jak
            frajer i zreszta tak sie czuje. Poza tym zupelnie sie nie orjentuja
            w sprawach swoich klientow,a maja tam sztab ludzi od tego pod dumna
            nazwa biuro obslugi klienta. Do osob decyzyjnych nie ma zadnego
            dostepu, a wszelkie sprawy zalatwia sie wlasnie poprzez bande ludzi,
            ktorych ulubionym powiedzeniem jest "nie wiem".
            • Gość: Mika Re: Najgorszy deweloper IP: *.gprs.plus.pl 20.06.08, 22:11
              Nie mogę się z Tobą zgodzić. Kupiłam mieszkanie w Profit
              Development. To moje drugie gniazdko, stąd mam porównanie i jak na
              razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona na plus obsługą w
              Proficie.
              Dodatkowo jak czytam opinie na tym formum o innych developerach i
              problemach z nimi to Profit wypada naprawdę super.
                  • Gość: epika Re: Najgorszy deweloper IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.08, 17:24
                    Nie myślcie, że Profit Development to najgorsza firma deweloperska
                    we Wrocławiu. Na pewno sa gorsze. Jestem klientem tej firmy. Kupiłem
                    mieszkanie na osiedlu Arkadia w Bielanach Wrocławskich. Wcale nie
                    jest tak źle. To nic, że na usunięcie usterki, czy choćby na
                    jakąkolwiek reakcję na nią czeka się wieki. Trzeba wybaczyć też
                    szanownemu zarządowi firmy, że klientów, którzy mają jakiś problem
                    traktują jak debili i ich polityka sprowadza się tylko na spychanie
                    winy na swoich podwykonawców. Pamiętajcie drodzy Państwo, że firma
                    Profit Development "buduje dla najbardziej wymagających klientów" a
                    ich mieszkania i domy są "nowoczesne, bezpieczne i komfortowe". Oni
                    po prostu "budują najlepiej" :)
    • Gość: mariner Re: Najgorszy deweloper IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.10, 17:39
      Witam,
      z doświadczenia wiem, że nie należy ufać następującym deweloperom:
      Ell Dommo Sp. z o.o. (Wrocław), KRS 0000226958; Domeco Sp. z o.o.
      (Mirków), KRS 0000270546 Informacje o numerze KRS są zaczerpnięte z
      portalu: ktokogo.pl, na którym możecie posprawdzać właścicieli firm
      deweloperskich i nie tylko.
      A dlaczego wymienione zostały akurat te firmy? Dlatego, że ludzie do
      dziś nie mogą się wprowadzić do swoich domów mimo, iż mieli to zrobić
      już dwa lata temu, pieniądze zapłacone, a domu nie ma. Sami mieliśmy
      z nimi do czynienia i wiem jedno...dużo słów i obietnic - mało
      czynów. Właściciele zakładają następne firmy deweloperskie, które
      mają na celu tylko i wyłącznie wyłudzenie od ludzi pieniędzy, a nie
      wybudowanie domów...a już na pewno nie w przyrzeczonym terminie, oto
      te spółki: Mesavista Development Sp. z o.o. (Mirków), KRS 0000306049;
      Ab Konstelacja Sp. z o.o. (Wrocław), KRS 0000277369; Ab Kamienica Sp.
      z o.o. (Mirków), KRS 0000280133; Ab Dynamica Sp. z o.o. (Mirków), KRS
      0000281209.
      Oprócz swojego doświadczenia posiłkowaliśmy się takimi portalami jak:
      ktokogo.pl; krs online; krd - krajowy rejestr długów. Wszystkich,
      którzy mają wątpliwości co do swojego dewelopera zapraszam na te
      stronki.
      • maizluk Re: Najgorszy deweloper 11.03.10, 00:09
        Ludzie , wystrzegajcie się "firmy " ELL DOMMO , jak rownież
        DOMECO , KONSTELACJA i wszystkich gdzie "działają " PAWEŁ KOSUŃ ,
        TOMASZ WAWSZCZAK i ich wspólnicy. ZWYKLI NACIĄGACZE I OSZUŚCI !!!!!
        Podpisują nawet umowy przedwstępne notarialne dla uwiarygodnienia
        swoich kłamstw , JEDNAK NIGDY ICH NIE DOTRZYMUJĄ !!!!!Kary umowne ,
        które są w akcie to czysta fikcja , natomiast PRAWDĄ JEST ICH BRAK
        PRZENIESIEŃ WŁASNOŚCI oraz pożal się BOŻE WYKONANE ROBOTY !Biorą od
        ludzi pieniądze na "domy ",stawiają za cudze pieniądze i każą siebie
        nazywac DEVELOPEREM !!??? FUSZERKI TO U NICH STANDARD !
        Ci co o nich piszą pozytywnie , to nikt inny tylko ONI SAMI ! ZWYKLI
        OSZUŚCI I NIC WIĘCEJ !!!
        Popytajcie w Kiełczowie , Kiełczówku , Wilczycach !
        Popytajcie w Długolęce , Mirkowie !
        Zainteresujcie się ich sprawami sądowymi , czego dotyczą !
        JESZCZE LEKTURA " WYBORCZEJ " !
        UWAGA NA OSZUSTÓW W/W !!!!!
      • Gość: oszukana Re: Najgorszy deweloper IP: *.neting.pl 11.03.10, 07:30
        Są różni oszuści , ale ci z Ell Dommo i " firm matek,
        córek " ,przebijają wszystkich ! Oszuści bez klasy , którym słoma z
        butów wystaje ! Wszystkich i wszystko mają za nic . Oszukują nie
        tylko klientów , ale i podwykonawców !W KONCU TRAFIĄ NA SWOICH , CO
        SPUSZCZĄ IM MANTO !
    • ashiko79 Re: Najgorszy deweloper 29.12.10, 00:18
      Świetny temat!!!
      ja odradzam MKM-investment a teraz De-jot sp. z o.o sp. komandytową, oraz inne nowo tworzone w pośpiechu firmy Piotra Klajna, Marka Klajna - ot taki rodzinny interes... wszędzie tam gdzie pojawia się to nazwisko jako współwłaściciel, wlaściciel, prokurent... będę omijal szerokim łukiem - bardzo szerokim - z normą przestrzenie okienne,
      zamontowali niezgodne z projektem drzwi itd itd...
      • Gość: mieszkaniec Re: Najgorszy deweloper IP: *.opera-mini.net 11.11.11, 08:47
        mkm wyczyscil juz spolke. Pogrozil swoim klientom i naciagnal na wymiane drzwi. Gdy ci drzwi wymienili, zarzadal postawienia smietnikow, naprawy domofonow na wlasny koszt itp. Na sam koniec rozmow dodal ze mamy zakonczyc wszystkie postępowania sadowe i egzekucje komornicze oraz zrezygnowac z wszelkich roszczen. Po ukazaniu sie artykulu nt naszej sytuacji, przeslali odp do naszego prawnika w ktorym napisali ze osoba Damiana Wozniaka, w dniu 10.11.2011 zostala notarialnie upowazniona przez prezesa spolki, sciganego listem gonczym, do reprezentowania spolki. Natomiast Marek i Piotr Klajn - byli prezesi, zarazem wlasciciele przestali byc prokurentami zlodziejskiej spolki. Sam poziom pisma odzwierciedla poziom kultury pana Wozniaka ktory podpisal sie pod gburnym pismem.
    • Gość: pako Re: Najgorszy deweloper IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.11, 22:54
      Witam,
      Widzę, że i ten wątek się rozwija więc tu również dorzucę swojego dewelopera... jestem właścicielem jednego z domów od Inwest-Dom z Wrocławia / Sycowa.
      Na temat dewelopera Inwest-Dom, mam wyrobioną opinię, głównie za sprawą samego właściciela firmy P. Karola W. O moich zmaganiach można poczytać na stronie którą założyłem w wyniku "trwającej" i niezakończonej jeszcze współpracy z firmą Inwest-Dom, gdzie deweloper jak dotąd nie wywiązał się ze swoich zobowiązań (ma z tym ogromny problem) co utwierdza mnie w przekonaniu, że firmie daleko do jakichkolwiek standardów. Tak więc zapraszam do króciutkiej lektury ku przestrodze: Kameralne Osiedle Zacisze
    • Gość: bushey Re: Najgorszy deweloper IP: *.as13285.net 05.02.13, 21:36
      Ja mam swojego faworyta i jest to...."MOJ DOM", fatalna obsluga klienta po odbiorze mieszkania. Zmienili zamki w moim mieszkaniu bez poinformowania mnie i niezle sie zdziwilam jak chcialam do niego wposcic ekipe remontowa. Potem jeszcze zmienili kody do klatek, bez poinformowania wlascicieli. a najzabawniejsze jest to ze jakim magicznym cudem moje maile nagle przestaly do mich dochodzic (a dochodzily wszystkie przed zaplata). Na telefony tez nie odpowiadaja, chyba ze sie dzwoni z ukrytego numeru. Fatalnie. o usterkach nie wspomnie. NIE KUPUJCIE OD NICH MIESZKAN. nigdy jeszcze nie spotkalam sie z tak fatalna obsluga klienta po zaplacie. w obuwniczym bedziecie lepiej obsluzeni.
    • Gość: uwaga Re: Najgorszy deweloper IP: 213.77.0.* 16.04.13, 11:25
      Proszę uważajcie na hiszpańskiego dewelopera inwestującego we Wrocławiu. Jeden z budynków znajduje się w Leśnicy. Zapraszam na strony: porterowroclawopinie.wordpress.com/ oraz porterowroclawgagarinalesnica.wordpress.com/ które opisują nasze problemy. Prosimy o przekazanie informacji gdzie się tylko da. Zachęcamy także do polubienia profilu na facebooku www.facebook.com/Antyportero Dziekujemy
    • klientcityvilla Re: Najgorszy deweloper 21.07.15, 10:01
      Zdecydowanie nie poleca spółki CityVilla.
      Mieszkam w kolejnej zrealizowanej inwestycji tego dewelopera i mogę powiedzieć jedno: są to niepoważni ludzie.
      Zacznijmy od usterek - nie są naprawiane w prawidłowy sposób, raczej byle jak i bez wiedzy wspólnoty. W przypadku usterek w lokalach jest cisza. Koło naszej nieruchomości rozpoczęła się kolejna budowa CV i już sam sposób realizacji budzi duże zastrzeżenia.
      Druga sprawa to podejście osób zarządzających CV - zorganizowaliśmy już kilka spotkań na które były zaproszone te osoby i nie pojawiły się ani razu. Ostatnio zamiast nich przyszedł w ich imieniu niedecyzyjny (często to podkreślał na spotkaniu) inwestor. Wykonawca Stach również nie raczył się pojawić.
      Więcej można zobaczyć na Grochowie, zamierzamy również rozwiesić na balkonach zdjęcia usterek więc będzie co oglądać.
    • julia222234 Re: Najgorszy deweloper 25.02.16, 17:26
      Nie polecam dewelopera Red development, kupiliśmy mieszkanie we Wrocławiu w Nowej Papierni, byli bardzo mili i pomocni przed otrzymaniem kasy, a jak już dostaną to mają wszystko gdzieś. U nas był problem z garażem podziemnym, a mianowicie schodzimy któregoś dnia do garażu, a tam zamurowane drzwi. Deweloper tłumaczy że zmieniły się przepisy i straż nie odebrała, więc teraz zamiast wygodnego wejścia do windy żona z małym dzieckiem musi schodzić naokoło, gdzie brakuje wydzielonego ciągu pieszego, a przejście jest bardzo niebezpieczne, więc boję się że po prostu któregoś dnia rozjedzie je samochód. Od 4 miesięcy prowadzimy batalię z deweloperem, chodzi nam wyłącznie o zapewnienie terminu kiedy drzwi się pojawią na co deweloper wzywa nas listownie do podpisania niekorzystnego i niezgodnego z aktem przedwstępnym aktu własności pod groźbą odstąpienia od umowy, co znaczy że musielibyśmy zwrócić mieszkanie, w które zainwestowaliśmy kupę pieniędzy w stanie w jakim je otrzymaliśmy. Niestety, póki co, nie zanosi się na polubowne rozwiązanie sprawy. Jeśli nie chcecie po drodze nieprzyjemności, to poszukajcie czegoś innego, a teraz obok nas sprzedają jakieś nowe mieszkania ULTRA NOVA więc radzę uważać. Z tego co wiem to sąsiedzi też mają sporo problemów, a to z jakością użytych materiałów, a to z brakiem dostępu do śmietnika i ogólnymi usterkami których jest naprawdę dużo.
      • skylocum Re: Najgorszy deweloper 03.03.16, 14:30
        Lepiej uniknąć nieprzyjemności jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie konkretnego lokum. Bez doświadczenia w temacie, wiedzy na temat budownictwa i prawa jest to jednak bardzo trudne.

------------------------
        skylocum.pl
    • stefan81 Re: Najgorszy deweloper 04.11.18, 15:14
      Ostrzegam przed deweloperem Witoldem.M. firma Buwamat. Człowiek skrajnie nieodpowiedzialny-przyklady-po założeniu ogrzewania podłogowego nie było przeprowadzenia działania oraz czyszczenia układu mimo że to sugerowałem. Koszt 400 zł za naprawę pieca bo syf był w instalacji. Dom wymurowany byle jak. Sciany mają odchyłki w cm. Wiele popoprawiałem na swój koszt ale wszystkiego się nie da. Podbitke robili na pewno jacyś przypadkowe lumpy pierwszy raz-wykonanie jak w jakiejś szopie. Po pół roku od kupna zauważyłem brak zakończenia komina jaki jest w pozostałych domach o wartości ok.50 zł i odmówiono mi założenia bo już zapłaciłem przecież. Dronem miałem nad domem latać przed zakupem? Drzwi wejściowe za wysoko osadzone, nie mogę znaleźć progu o takiej wysokości aby to naprawić. Dużo by jeszcze pisać. Oszczędności widać na każdym kroku nawet w ilości nitów którymi jest przytwierdzona blacha za kilka groszy sztuka. Nie znam się na budowlance, więc postanowiłem kupić nowy dom od człowieka który wszystkiego dopilnuje i to był błąd. .Nie polecam, wiele krzywdy mnie spotkało przez tego dewelopera i będę spłacać swój zakup wiele lat bo zawierzyłem człowiekowi dla którego się liczy tylko jego zysk.
    • johnmil Re: Najgorszy deweloper 08.03.19, 08:12
      nie wiem czy najgorszy ale Fale Deweloper . Problem z kątami i wykończeniem w środku . Dłuuuugi czas budowy - kary to kary , ale uwaga na zapisy i kombinowanie z własnym odbiorem technicznym. Okaże się zaraz , że nie możecie karami postraszyć. Uwaga na zapisy w akcie notarialnym , bo możecie być skazani na wieczną budowę.
    • krystyna.boberowska Re: Najgorszy deweloper 29.08.20, 19:49
      OSTRZEGAM przed Biesiadka Development Sp. z o.o., zarządzana przez Pawła Kalata, oszusta nr 1 we Wrocławiu.
      Ten człowiek nie ma żadnego pojęcia o budowaniu, za to czuje się jak ryba w wodzie w oszukiwaniu jak się tylko da. Nie bez powodu na Pawła Kalata Sąd nałożył karę w postaci 10 letniego zakazu prowadzenia działalności, który to zakaz Paweł Kalata omija tworząc nowe spółki, w których na prezesa lokuje tzw. słupa, kolejno Paweł Kalata oszukuje nieświadomych klientów, a później znika.
      Paweł Kalata jest poszukiwany we Wrocławiu przez setni oszukanych klientów. Wystarczy poczytać w internecie albo w Monitorze Sądowym.
      OSTRZEGAM przed Biesiadka Development Sp. z o.o., a szczególnie przed oszustem Pawłem Kalata.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka