Gość: asik IP: *.as.kn.pl 12.01.08, 12:58 Czy ktoś rezerwował mieszkania na tym osiedlu? Wg mnie cena za m2 jest dość wygórowana. Jakie wrażenia odnośnie współpracy i solidności dewelopera mają mieszkańcy I etapu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: I etap Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.centertel.pl 12.01.08, 18:33 Co do doświadczeń to prosze poczytać wątek wcześniejszy.Osobiście odradzam stanowczo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jam info TV IP: 195.160.253.* 30.03.08, 10:46 Witam Byłem kilka dni temu na budowie k6- praca idzie pełna parą, Wbrew temu co mówili w TV- no chyba że problem dotyczył tylko bloku od 1 maja. Prosze o info jaki jest całkowity koszt notarialny. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: info TV IP: *.wroclaw.mm.pl 02.04.08, 19:27 Witam! Mam zamair w nastepnym tygodniu podpisać umowe przedwstepną czy może już ktoś takową umowe zawieroał na budowane mieszkania w K6??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jam Re: info TV IP: 195.160.253.* 05.04.08, 07:21 cześc ja będę podpisywał we wtorek- koszt podpisania umowy pzedwstępenj to około 1700 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: 212.106.6.* 12.03.08, 17:01 a po ile sprzedawane są mieszkania? zastanawiam sie nad kupnem 40- 50m2. Jeszcze nie kontaktowałem sie z Krukiem, najpierw sie chce przejechac do Kątów Wr. i zobaczyc te bloki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jam Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.telsat.wroc.pl 13.03.08, 17:34 cześć W Kruku cena matra to 4400. byłem na osiedlu widiałem wygląda przzywoicie. Co do Kruka to z cego co sie dowiadywałem to dostepne sa tylko kawalerki. ale możesz zapisać się na listę rezerwową, ja tak zrobiłem. Powiem dla czego tam. znalazłem ofertę sprzedazy na allegro, umowilem sie z gosiciem i obejzalem mieszkanie- facet chce 5200 za metr. mieszkanie wyglada przyzwoicie. czytalem posty na starym forum osiedla, ale zajzalem tez na inne fora deweloperow nie odbiegaja iloscia negatywnych opini. cena w porowaniu do wroclawia wypada kozystnie. dojazd do wrocka- sprawdzilem przystanek autobusowy 100m od osiedla pkp 300m takze nie jest zle. pociag jedzie do wrocka okolo 20 minut. droga z olaszyna do dworca autobusem zajmuje tyle samo minut. no zobaczymy na razie jestem na liscie rezerwowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.dream.net.pl 13.03.08, 21:41 Witam Jako już mieszkaniec Osiedla Wiedeńskiego mogę powiedzieć tak: - developer jak każdy inny. Czasem dobrze czasem źle. Na pewno byłoby łatwiej gdyby Kruk nie pośredniczył , czasem wychodzi niezły bałagan. Zbyt dużo osób, brak informacji itp. - K1 ma duże problemy z powodu nie solidnego wykonania. W K6 jest dużo lepeij ale i tu zdarzają się wpadki. Jak wszędzie. - budowa nowych bloków idzie na tyle szybko, że są dużo przed planem (wiadomość z pierwszej ręki)i bloki pną się szalenie w górę. - dojazd jest ok aczkolwiek jadąc na 8 do pracy trzeba się liczyć z korkami przy wjeździe do wrocka (Avicenny jaki i Bielany)Jadąc na 7 dojazd zajmuje 30 min (okolice Hotelu Wrocław). Pociąg czasem ma 10 min spóźnienie, busów sporo ale jak to auta tez stoją w korkach. - poza tym miło i calkiem spokojnie No ale jak nad każdą decyzją i tu należy się spokojnie zastanowić. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: 195.160.253.* 15.03.08, 09:37 witam Wiecie jaki jest termin oddania mieszkanń do użytku? Odpowiedz Link Zgłoś