Dodaj do ulubionych

Osiedle Wiedeńskie-II ETAP

IP: *.as.kn.pl 12.01.08, 12:58
Czy ktoś rezerwował mieszkania na tym osiedlu? Wg mnie cena za m2
jest dość
wygórowana. Jakie wrażenia odnośnie współpracy i solidności
dewelopera mają
mieszkańcy I etapu?
Obserwuj wątek
    • Gość: I etap Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.centertel.pl 12.01.08, 18:33
      Co do doświadczeń to prosze poczytać wątek wcześniejszy.Osobiście
      odradzam stanowczo!
      • Gość: jam info TV IP: 195.160.253.* 30.03.08, 10:46
        Witam
        Byłem kilka dni temu na budowie k6- praca idzie pełna parą, Wbrew
        temu co mówili w TV- no chyba że problem dotyczył tylko bloku od 1
        maja.
        Prosze o info jaki jest całkowity koszt notarialny.
        pozdrawiam
        • Gość: Marcin Re: info TV IP: *.wroclaw.mm.pl 02.04.08, 19:27
          Witam!
          Mam zamair w nastepnym tygodniu podpisać umowe przedwstepną czy może
          już ktoś takową umowe zawieroał na budowane mieszkania w K6???
          • Gość: jam Re: info TV IP: 195.160.253.* 05.04.08, 07:21
            cześc
            ja będę podpisywał we wtorek- koszt podpisania umowy pzedwstępenj
            to około 1700 zł.
    • Gość: aga Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: 212.106.6.* 12.03.08, 17:01
      a po ile sprzedawane są mieszkania? zastanawiam sie nad kupnem 40-
      50m2. Jeszcze nie kontaktowałem sie z Krukiem, najpierw sie chce
      przejechac do Kątów Wr. i zobaczyc te bloki.
      • Gość: jam Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.telsat.wroc.pl 13.03.08, 17:34
        cześć
        W Kruku cena matra to 4400. byłem na osiedlu widiałem wygląda
        przzywoicie. Co do Kruka to z cego co sie dowiadywałem to dostepne
        sa tylko kawalerki. ale możesz zapisać się na listę rezerwową, ja
        tak zrobiłem.
        Powiem dla czego tam. znalazłem ofertę sprzedazy na allegro,
        umowilem sie z gosiciem i obejzalem mieszkanie- facet chce 5200 za
        metr. mieszkanie wyglada przyzwoicie. czytalem posty na starym forum
        osiedla, ale zajzalem tez na inne fora deweloperow nie odbiegaja
        iloscia negatywnych opini. cena w porowaniu do wroclawia wypada
        kozystnie. dojazd do wrocka- sprawdzilem przystanek autobusowy 100m
        od osiedla pkp 300m takze nie jest zle. pociag jedzie do wrocka
        okolo 20 minut.
        droga z olaszyna do dworca autobusem zajmuje tyle samo minut.
        no zobaczymy na razie jestem na liscie rezerwowej
    • Gość: gość Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: *.dream.net.pl 13.03.08, 21:41
      Witam
      Jako już mieszkaniec Osiedla Wiedeńskiego mogę powiedzieć tak:
      - developer jak każdy inny. Czasem dobrze czasem źle. Na pewno byłoby łatwiej
      gdyby Kruk nie pośredniczył , czasem wychodzi niezły bałagan. Zbyt dużo osób,
      brak informacji itp.
      - K1 ma duże problemy z powodu nie solidnego wykonania. W K6 jest dużo lepeij
      ale i tu zdarzają się wpadki. Jak wszędzie.
      - budowa nowych bloków idzie na tyle szybko, że są dużo przed planem (wiadomość
      z pierwszej ręki)i bloki pną się szalenie w górę.
      - dojazd jest ok aczkolwiek jadąc na 8 do pracy trzeba się liczyć z korkami przy
      wjeździe do wrocka (Avicenny jaki i Bielany)Jadąc na 7 dojazd zajmuje 30 min
      (okolice Hotelu Wrocław). Pociąg czasem ma 10 min spóźnienie, busów sporo ale
      jak to auta tez stoją w korkach.
      - poza tym miło i calkiem spokojnie
      No ale jak nad każdą decyzją i tu należy się spokojnie zastanowić.
      Pozdrawiam
      • Gość: ja Re: Osiedle Wiedeńskie-II ETAP IP: 195.160.253.* 15.03.08, 09:37
        witam
        Wiecie jaki jest termin oddania mieszkanń do użytku?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka