Dodaj do ulubionych

Corte Verona

IP: 217.158.191.* 12.03.08, 16:27
Witam ,
Interesują nas wszystkie informacje dot. inwestycji "Corte Verona "
i dewelopera. Jeżeli ktoś może nam pomóc, bedziemy bardzo wdzieczni.
Może na forum jest również ktoś kto juz kupił mieszkanie albo
planuje jego zakup.

Obserwuj wątek
    • Gość: xper7 Re: Corte Verona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 15:16
      Bardzo niesolidny deweloper.
      Rondo Verona będzie miało opóźnienie conajmniej 6 miesięcy. Sam jestem niestety
      klientem :(
      Miałem wizytę w niewykończonym jeszcze lokalu i zobaczyłem tragedię. Wszystko
      przemoknięte, płyty regipsowe rozpadły się pod wpływem stojącej na podłodze
      wody. Zaczyna się robić grzyb na ścianach, zapach moczu. Deweloper ma to głęboko
      w dupie, praktycznie nie odpowiada na żadne zgłoszenia i unika kontaktów. W tym
      momencie nie ma praktycznie żadnej ochrony, ponieważ podpisywane umowy dotyczą
      przeniesienia własności, a to co się tam dzieje to sprawa dewelopera.
      Mam też pewną informację, że ta sama sytuacja dotyczy innej inwestycji we
      Wrocławiu na Chopina.

W razie pytań można się ze mną kontatkować na janek@clubbing.wroc.pl
      • Gość: pmj Re: Corte Verona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.08, 15:28
        Jezeli jest ktos z osób niezadowolonych z dewelopera, który buduje
        CORTE Verona, i ma ochotę kupić inne mieszkanie to mam do sprzedania
        niedaleko tej inwestycji na Ul. Solskiego kawalerke (32m2) oraz trzy
        pokojowe (68m2), w budynku z 2003 roku, małe osiedle (jeden
        budynek, 28 mieszkan). Mieszkania urządzone-bezpośrednio.
        Mam też do sprzedania 2-pokoje (52m2) ale już w innej okolicy
        (oltaszyn/partynice)- także bezpośrednio i dla odmiany w standardzie
        deweloperskim ( mam wyznaczony odbiór na początku kwietnia.
        Wiecej info na pmj@interia.pl
        • jedrek8b1 Re: Corte Verona 26.03.08, 18:17
          Witam ponownie.
          Dzięki za info, a mówiąc rzetelny miałem na myśli, że nie zniknią z
          kasą, albo będą cyrki z wykupem gruntu itd. - no tak mi wyglądało.
          Dziękuję jeszcze raz - zobaczę co mi szef powie na moją ofertę kupna
          i będę sie wtedy zastanawiał.
      • Gość: box Re: Corte Verona IP: *.psychz.net 29.05.12, 15:48
        Nie do końca.. na Concerto fakt faktem zawalił wykonawca w efekcie czego dachy z jednolitej płyty przeciekały. Ale o dziwo Verona położyła dachy jeszcze raz poprawnie. Także tragedii nie było – dodatkowo bardzo dobrze i szybko zareagowali.
        • jedrek8b1 Re: Corte Verona 30.03.08, 20:33
          Czy nieobowiazkowe wykupowanie garazy sprawiło, ze ceny sa
          atrakcyjne? Smiem powatpiewac.
          Ponawiam pytanie:
          co sadzicie o wykonczeniu mieszkania w płycie karton-gips?
          • xper7 Re: Corte Verona 31.03.08, 10:56
            Jeśli są dobrze zrobione, to jest ok. Wadą jest to, że nie można powiesić na
            nich ciężkiej szafki.
            W przypadku wykonawstwa Verona Building, czego sam doświadczyłem w asyście
            eksperta budowlanego wszystkie płyty GK zostały spieprzone. Już nie chodzi o to,
            że zostały przeżarte wilgocią, ale o to, że kładli je amatorzy, wszystko krzywo,
            duże szpary między płytami. Ponadto jedna warstwa powinna być przesunięta wobec
            drugiej, aby nie pojawiały się pęknięcia. Sam sobie dopowiedz jak oni to zrobili.

Nie wiem dlaczego się zastanawiasz nad tym deweloperem, ale to już twoja kasa...
            • Gość: gość płyta GK IP: *.centertel.pl 07.04.08, 13:14
              jak już nie wiadomo na czym zaoszczędzić przy budowie to robisię
              ściany działowe z GK. Ciekawe czy wkładają chociaż wełnę do środka i
              czy instalacje są w osłonach. Póżniej ludzie się dziwią że wszystko
              i wszystkich słychać a jak ma być inaczej jak robi
              się "przepierzenia" a nie ściany działowe i wszystko za 7-8 tys. za
              m2 !!!!!!!!!!!!!!
                • jedrek8b1 zmieńmy płytę K-G !!!! 17.04.08, 18:33
                  Witam ponownie wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na
                  VERONIE!!!
                  Proponuję próbę negocjacji z developerem zmiany ścianek działowych z
                  kartonowych na standartowe ceglane lub z silikatu.
                  Jak wszyscy wiemy jest to o niebo lepsze rozwiązanie. Nie będzie
                  pęknieć i szafkę można jakąś normalną powiesić, nie tylko obrazki :)
                  A co spróbujmy! W jedności i ilości siła!
                  Piszcie jakie efekty - pozdrawiam!
              • f.r.a.n.c Re: płyta GK 28.12.09, 14:49
                Gość portalu: gość napisał(a):

> jak już nie wiadomo na czym zaoszczędzić przy budowie to robisię
                > ściany działowe z GK. Ciekawe czy wkładają chociaż wełnę do środka
                i
                > czy instalacje są w osłonach. Póżniej ludzie się dziwią że
                wszystko
                > i wszystkich słychać a jak ma być inaczej jak robi
                > się "przepierzenia" a nie ściany działowe i wszystko za 7-8 tys.
                za
                > m2 !!!!!!!!!!!!!!

Jedyny plus jest taki, że będzie można nawiązać swobodną rozmowę
                pomiędzy pokojami bez konieczności podnoszenia głosu ;-)

A na poważnie to zasmucił, mnie fakt, że w Polsce już zaczynają
                wprowadzać lipną technologię którą znam z USA i GB. Jedno co będzie
                mogło bezpiecznie wisieć na ścianie to grzyb. Zapomnijcie o plazmie
                czy stylowym obrazie.
                • Gość: ModernMind Re: płyta GK IP: *.ip-142-4-212.net 28.09.12, 14:59
                  W stanach można postawić dom w tydzień jak się uprzesz – owszem, nie przeżyje on nawet średniego huraganu, a po 30 latach nadaje się tylko do rozjechania czołgiem... niemniej stawia się je szybko i co ważniejsze dużo taniej niż u nas.
                  W naszych czasach ludzie nie żyją (i pracują) przez całe życie w tym samym miejscu. Nie rozumiem zasadności murowanych twierdz, które z wiekiem i tak wcześniej czy później zaczną niszczeć. Lepiej byłoby stawiać szybkie i tanie budynki. Jeśli za głupią ściankę gipsową w pokoju mam zapłacić taniej to chętnie to zrobię.
              • Gość: YellowFriday Re: płyta GK IP: *.vectro.com 28.09.12, 13:39
                Nie za 7-8 tylko za 5,5 tys. zresztą i tak im zostało tylko jedno mieszkanie, a reklamują się hasłem „Corte Verona już od 5200” więc cena dotyczy pewnie tego ostatniego mieszkania. Szkoda tylko, że to 92 metrowe mieszkanie. Jak deweloper ma ostatnią „sztukę” to na pewno poszedłby na ugode w wielu kwestiach tylko po to żeby zamknąć sprzedaż...
            • Gość: nie nie nie nie kupuję w gipso verona IP: *.core.lanet.net.pl 08.11.11, 22:08
              pewnie lepsze. dla karaluchów, prusaków, pająków, i innego robactwa, które pomiędzy płytami ma Karaiby :). Porozmawiaj z kimś kto demontował takie ściany po kilku latach użytkowania. i nie łudź się, że w nowym budynku będzie inaczej. Robactwo też tam trafi, tyle, że zajmie to więcej czasu. Nie kupujcie mieszkań od chciwego dewelopera, co nawet chciał oszczędzać na ścinach wewnętrznych. 3/4 z postów na tym wątku piszą pracownicy marketingu naganiając na kupno. w końcu to ich praca. mają pełno niesprzedanych mieszkań. czekajcie. w 2012 m2 będzie po 4500 zł. powodzenia chciwy deweloperze
    • Gość: maksymilian Re: Corte Verona IP: *.um.wroc.pl 20.05.08, 12:48
      mieszkam koło tej inwestycji na grabiszyńskiej/inzynierskiej i
      i.......na plakatach to wygląda o wiele lepiej -), w budynku stała
      ostatnio woda, na zewnątrz nie widać takiej ładnej brukownej cegły,
      tylko jakieś płytki, nie zapowiada się dobrze, ale mieć a nie
      mieć , poza tym marny widok, i jakoś bez przestrzeni
    • tkaczew Re: Corte Verona 03.09.09, 09:10
      Witam posiadam mieszkania na Corte Verona od 46m do 65m. Umiejscowione
      w ciekawych miejscach (wybierane dawno temu). Cena oscyluje do 5990
      brutto. Umowa przedwstępna nie zobowiązuje do zakupu miejsc
      parkingowych (spory wydatek). Możliwość dowolnej aranżacji instalacji
      elektrycznej prawie w cenie. Zapraszam Paweł Tkaczew 693304128
      pawel@energia.net.pl
    • Gość: zbyszek77 Re: Corte Verona IP: 79.110.194.* 14.10.09, 15:43
      Dzień Dobry wszystkim,
      czy ktos moze sie podzielić informacja jakie ceny obecnie można wynegocjowac i
      czy sie w ogole oplaca. Slyszale ze grunt nie jest na wlasnosc tylko
      uzytkowanie. To duży minus.
      Inna sprawa to jakość wykonczenia. Słyszeliśmy od kolegi kolegi kolegi;-) który
      pracował na corte verona że bardzo niska jakosc wykonczenia wszystko poprostu na
      odwal jadą. To chyba nie nowość jak na wrocławskich deweloperów bo zawsze ktos
      bedzie niezadowolony, ale gosc ponoc odradzał kupno. Czy ktos może to potwierdzic?
      Rozkłady też najtanszym kosztem, slepe aneksy - nie wiem po co oni to
      projektują. Sama bryła budynku i okolica atrakcyjna.
      Jak ktoś ma jakieś info to prosze sie podzielic.
        • Gość: arni Re: Corte Verona IP: *.wroclaw.vectranet.pl 15.10.09, 18:48
          nie wierze w taką cene, mi na dniach otwartych zaspiewali ok 6 tyś. i oczywiście
          trzeba sie spieszyc bo tylko 8 mieszkan zostało;-)
          smiech na sali;-)
          a co do jakosci wykonczenia to sie zgadzam tez slyszalem co sie działo na rondo
          verona - - "...inny poziom budowania...;-)"
          • anyx27 Re: Corte Verona 15.10.09, 20:06
            Gość portalu: arni napisał(a):

> nie wierze w taką cene, mi na dniach otwartych zaspiewali ok 6 tyś. i oczywiści
            > e
            > trzeba sie spieszyc bo tylko 8 mieszkan zostało;-)
            > smiech na sali;-)
            > a co do jakosci wykonczenia to sie zgadzam tez slyszalem co sie działo na rondo
            > verona - - "...inny poziom budowania...;-)"

to uwierz, bo mi taka zaproponowali i o maly wlos nie podpisalam umowy. na
            szczescie szybko zmądrzałam ;)
            • Gość: Ma Re: Corte Verona IP: *.europe.hp.net 16.10.09, 09:09
              dlaczego szybko zmądrzałeś? Co jest takiego nie tak w tym projekcie,
              że mimo niskiej ceny się nie zdecydowałeś? Ja rozważam kupno
              mieszkania w corte i naprawdę nie wiem, co myśleć po tych postach?
              Proszę, podaj konkretene przyczyny, zebym się mogła jakoś do tego
              odnieść.Dzięki
              • Gość: MHM Re: Corte Verona IP: *.zim.wroc.pl 29.12.09, 09:33
                Mieszkam blisko tej budowy (jakieś 50m). Obserwuje od początku jak idą postępy.
                Tez szukam mieszkania, ale Verone skreśliłem już dawno. Teraz zaczyna wyglądać
                coraz ładniej, ale wiem co sie kryje pod tymi "cegłami" co je teraz widać na
                zewnątrz. Np. mieszkając w jednym z narożnych mieszkań na 1p od strony
                Inzynierskiej ciągle bym sie zastanawiał kiedy sąsiad z 2p wpadnie (dosłownie) z
                niezapowiedziana wizyta. Czemu ? Narożnik balkonu (podłoga) jest oderwana od
                ściany, a budowlańcy "naprawili" to łącząc podłogę balkonu ze ścianą kątownikiem.
                • Gość: Lila Re: Corte Verona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 12:24
                  Jeśli ktoś chce to znajdzie powód aby doczepić się do każdego dewelopera i budowanych przez niego inwestycji... Ja jestem dopiero na etapie rozglądania się za mieszkaniem i biorę pod uwagę różne inwestycje i różnych deweloperów. I wiecie co? Nie znalazłam firmy o której by się pisało same dobre rzeczy... Dlatego też nie za bardzo się przejmuję tymi wszystkimi wpisami na forach. Najlepiej zaciągnąć języka u źrodła, porozmawiać ze sprzedawcami, postudiować plany mieszkań i budynków, popytać w sąsiedztwie... Jak dla mnie po takich wstępnych dziąłaniach Verona wypada na plus. I dlatego być może już niebawem stanę się ich klientką...
                  • Gość: Quik Re: Corte Verona IP: *.linuxpl.com 28.02.11, 16:48
                    Zgadzam się z Tobą Lila w 100%!
                    jak posłucha się i poczyta w internecie tego wszystkiego o deweloperach to naprawdę trudno byłoby zaufać jakiemukolwiek z nich... Ale jak porozmawia się osobiście z ich przedstawicielami, poogląda mieszkania, sprawdzi, popyta sąsiadów to okazuje się większość tych rzeczy wypisywanych w internecie to brednie! Tez jestem właśnie na etapie poszukiwania mieszkania (koniecznie z rynku pierwotnego) i jedną z opcji jest mieszkanie właśnie w Corte Verona.. Bo projekt mi sie podoba, lokalizacja mi odpowiada a poza tym sprzedawca wzbudził moje zaufanie, mimo że czytam w około te wszystkie narzekania na ich temat...
    • Gość: Pablo Re: Corte Verona IP: *.centertel.pl 01.12.09, 19:33
      Witam wszystkich właścicieli z Corte Verona,

dzowniłem dzisiaj do developera i powiedziano mi, że wczoraj tj. 30.11.2009 rozesłano listy do lokatorów o zbliżającym się terminie oddania mieszkań. Poinformowano mnie również, że około 10 stycznia będzie oddan moje mieszkanie - klatka A1.

W związku z tym mam pytanko - czy jest możę jakaś strona - forum - mieszkańców? Może ktoś kto się na tym zna mógłby założyć takie forum?

Pozdrawiam
    • Gość: pablord@wp.pl Re: Corte Verona IP: *.centertel.pl 06.12.09, 19:21
      A czy podane są jakieś konkretne terminy? Mnie poinformowano, że budynek będzie gotowy w 100% dopiero w maju. Rozumiem, że po odebraniu mieszkania w styczniu, bede mial prawo je wyremontowac i zamieszkać już np. w marcu czy tak? Jedyny problem jaki bedzie to np. z ksega wieczysta i np. z brakiem obowiazku placenia czynszu?

Ponawiam pytanie o forum mieszkancow? Znalazl ktos jakies? (Podaję też swojego maila w przypadku gdyby ktos chcial info na priv)

Pozdro
    • Gość: pablord@wp.pl Re: Corte Verona IP: *.centertel.pl 07.12.09, 20:56
      Może dylatacje są może ich nie ma... Nie znam się na tym ani trochę, ale myślę, że jak powstanie wspólnota to będzie spokojnie mogła wynająć rzeczoznawcę, aby wydał opinie i nastepnie negocjować z deweloperem. Nie ma się co martwić na zapas, no chyba że chce się wszystkich zniechęcić i obniżyć cenę to w takim przypadku to zrozumiałe :) pozdro

• Gość: Kupujący Re: Protokół odbioru IP: *.centertel.pl 08.12.09, 10:21
      Witam,

poprosiłem corte verona o protokół odbioru i oto jaki tam znalazłem fragment

"Nabywca ( Strona zobowiązana do kupna ) poprzez podpisanie niniejszego protokołu oświadcza, iż prace wykonane zostały z poszanowaniem wzajemnych ustaleń i wymogów jak również, iż nie stwierdza jakichkolwiek wad i usterek, za wyjątkiem określonych i wymienionych w powyższej kolumnie pierwszej, oraz akceptuje zaproponowane działania naprawcze"

czy to jest prawnie możliwe? Co z wadami ukrytymi? Przecież oprócz znalezionych przeze mnie wad podczas odbioru mogą się pojawić jeszcze inne podczas użytkowania lokalu np. podczas pierwszych 2-3 miesiecy... Kiedy oni zamierzają proponować naprawdę? Osoba z biura sprzedaży będzie oceniać co budowalańcy wymyślą na wskazane przeze mnie usterki? Ciekawe.... Piszcie co sądzicie.
    • Gość: Zaniepokojony Problemy dewelopera?! IP: 69.162.71.* 09.12.09, 19:33
      Witam,

Parę dni temu podpisałem umowę przedwstępną na mieszkanie w Corte Verona. Wiem o
      problemie z księgą wieczystą, ale z zebranych informacji wynikało, że nie jest
      poważny (ale nie jestem prawnikiem i nie potrafię ich zweryfikować). Na dniach
      muszę wpłacić pierwszą, wcale pokaźną, ratę. Zacząłem rozglądać się za kredytem
      na ciąg dalszy i w ramach tego dziś odwiedziłem oddział Nordei. Pan doradca
      zaczął przygotowywać ofertę, wszystko szło miło, dopóki nie powiedziałem nazwy
      dewelopera: Verona Building. I oto co usłyszałem:

\"Ja oczywiście nie mogę nic sugerować, ale czy zdaje Pan sobie sprawę z
      problemów tego dewelopera? Mają tak zabagnioną sytuację z księgą wieczystą, że
      większość banków niechętnie udziela kredytów na ich mieszkania. W tej chwili
      rynek jest spokojniejszy, generalnie nie mamy problemów z żadnym z deweloperów
      działających we Wrocławiu, poza jedną Veroną. Bo mogą minąć lata nim sprawa tej
      księgi się wyjaśni. I wcale nie koniecznie musi się wyjaśnić po myśli
      dewelopera. Skarb Państwa może zmienić zdanie i jednak zaprzestać współpracy z
      tą firmą... A zdaje Pan sobie sprawę co to oznacza dla lokatorów?!\"

Cóż, po osobie która ma interes w sprzedaży mi kredytu takiej tyrady się nie
      spodziewałem. Podziękowałem i dość blady wyszedłem na miękkich nogach
          • Gość: aga Re: Problemy dewelopera?! IP: 69.162.71.* 01.01.10, 22:51
            Fakt, ktoś kto kupuje mieszkanie powinien mniej-więcej orientować się w prawie
            własności...

KW jest dowodem osobistym nieruchomości: definiuje ją, określa właściciela i
            wszystkie ograniczenia jego praw (roszczenia, hipotekę, dzierżawę wieczystą itp.).

I teraz, o ile rozumiem, dla działki na której zbudowano Corte Verona istnieją
            dwie, czy nawet więcej, KW. Nie wiem skąd to się wzięło, pewnie jakaś pamiątka
            po minionym ustroju.

Jedna księga to ta znana: tam deweloper jest wpisany jako właściciel/dzierżawca,
            tam kupujący mieszkania wpisują swoje roszczenia itp. I nagle pojawia się druga
            (lub więcej) KW, w której, jak rozumiem, nie ma nic (tzn pewnie jest dawny
            właściciel
        • Gość: me Re: Corte Verona IP: *.internetunion.pl 11.02.10, 00:23
          bzdury opowiada "wyga budowlany" i to straszne (chyba, że był wygą jakieś 40 lat
          temu). Czasy się zmieniają. Nie ma co ukrywać, że developerzy nie dają
          wszystkiego w najwyższym standardzie tylko jadą po kosztach. Verona nie należy
          do jedynych. Jednak co do okien to się nie zgodzę. Mieszkanie siłą rzeczy przy
          dużych przeszkleniach nie będzie sauną, ale temp. bedzie trzymać. Co do ścian,
          odebrałam swoje M2 z totalnymi krzywiznami. Jaki morał?... i tak będę większość
          przerabiać. Ludzie dajcie spokój. Grunt, żeby sie sytuacja z KW wyjaśniła.
          Reszta to bajka...
          • Gość: kupca Re: Corte Verona IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.03.10, 23:58
            Dokładnie, to czy sciany są nie równe czy nie ma kątów, ma znaczenie,podczas
            odbioru proponuje wykupić usługę od Inspektora Budowlanego. Najistotniejsza jest
            kewstia KW, w tym momencie każdy kto zagłębił temat wie, że są dwie księgi
            wieczyste. W latach 80-tych skarb panstwa byl wlascicielem calej działki nr 3 i
            zalozona byla dla niej KW. Pozniej wydzielone zostaly mniejsze dzialki, w tym
            nasza, nr 3/10. Dla dzialek tych, normalnym tokiem, wydzielono KW. I tak to sie
            krecilo az do niedawna, kiedy to na jaw wyszlo ze kochany SP zapomnial
            zlikwidowac KW-matke dla dzialki nr 3 Razz Takim oto sposobem nasza dzialeczka
            posiada 2 KW, co jest chyba troche nielegalne. Nagle sad okregowy sobie o tym
            przypomnial i powiadomili Verone. Verona powiadomila SP, ktory, zareagowal nad
            wyraz szybko i juz wczoraj (!) zlozyl sprostowanie do sadu o likwidacje KW dla
            dzialki 3.
            Jęsli chodzi o ściany z KG, to dzwoniłem do osoby odpiedzialnej za projekt.
            Sciany działowe są postawione z 2 płyt KG następnie idzie stelarz 5cm wypełniony
            izolacją, KG, delatacja, znowu izolacja w stlarzu i 2x KG. Będąc w mieszkaniu w
            raz z moim kuzynem sprawdzaliśmy izolacje dzwięku. Wynik był pozytywny. Nie wiem
            jak z montażem cięzkich części umeblowania (szafki, półki, telewizor). Czy taka
            konstrukcja utrzyma taki ciężar, jaka jest maksymlana wartość obciążenia na
            płyte. Czy ktoś się orientuja?
            • twoja-podroz Dostawca internetu 15.03.10, 21:56
              Słuchajcie jest problem. Okazuje się, że z dostawców mamy TPSA i... Generację! A ja
              nie chcę mieć ani z jednymi ani z drugimi nic wspólnego!! Wiem, że to może nie czas
              na taki temat, ale dla mnie to cholernie ważne, potrzebuję dobrego netu, bo używam
              go do pracy. Ktoś chętny na zbiorową borutę??:) A tak poważnei to jeśli ktoś będzie
              zainteresowany szukaniem jakiegoś dostawcy, niech da znać. Ja zapuszczam macki w
              firmach, które znam. Pozdrawiam wszystkich!

P.S. Słabo rozreklamowane to forum, a ludzi widzę sporo:p. Druga rzecz: może warto
              założyć jakieś nowe, uporządkowane? Pozdrawiam raz jeszcze!
                • Gość: Ciekawy Re: Dostawca internetu IP: *.wroclaw.mm.pl 21.03.10, 19:43
                  mieszkania są tragiczne. Tak naprawdę to wielkie kawalerki, nawet większe
                  metraże. Aneks kuchenny? jaki aneks? na prostej ścianie bedzie kuchnia,
                  eksponowana na całe mieszkanie. Balkony OK, ale co? od środka, od studni? wrzask
                  dzieciaków zniechęci do otwierania okien. Od ulicy? Smierdząca i tłoczna
                  Grabiszyńska. I te korytarzowe balkony, z których można wejsc i zajrzeć na
                  balkony mieszkańców.
                  Kto wymyślił taki poroniony projekt?
                  • Gość: xyz Re: Dostawca internetu IP: 78.8.136.* 13.04.10, 00:07
                    chciałbym wrzucić 3 grosze swojej historii. o tym jak obsługa w biurze corte
                    verona i traktowanie klienta dają wiele do życzenia.

niedawno zainteresowałem się jednym z mieszkań. Ponieważ chce kupić duży pakiet
                    - mieszkanie dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorska chciałem zwyczajowo
                    negocjować cenę. Oczywiście powiedziano mi, że jak najbardziej mam przekazać im
                    swoją propozycję. Zapytałem pani w biurze czy czas negocjacji zarezerwuje mi
                    mieszkanie którym jestem zainteresowany. Odpowiedziała ze tak będzie, w momencie
                    otrzymania ode mnie maila z ofertą cenowa.
                    Zaraz po świętach wysłałem więc mailem ofertę cenową. kolejnego dnia zadzwoniła
                    do mnie pani z biura sprzedaży że wszystko jest w porządku w mojej ofercie,
                    przekaże ją dalej i prosi o przygotowanie harmonogramu wpłat.
                    Po 2 dniach od wysłania mojej oferty otrzymałem zdawkowego maila z informacją że
                    mieszkanie, które negocjowałem zostało sprzedane komuś innemu.
                    Wiem, że to lepsze dla firmy sprzedać mieszkanie bez negocjacji - uważam jednak
                    że wyjątkowo nieuczciwie i niepoważnie potraktowano moją propozycję zakupu jakby
                    nie było sporego pakietu.
                    Po moim oburzonym mailu padło jakieś przepraszam zdawkowe oraz opcja innego
                    mieszkania - wyżej i drożej. No cóż - chciałem choć otrzymać na nie ofertę i
                    otrzymałem - uwzględniono w niej mieszkanie i jeden garaż (o cenie nie wspominam
                    bo nijak się ma do tego co rzekomo mialem rezerwowane). Gdzie drugi garaż? gdzie
                    komórka? przecież żeby zrozumieć że klient chce 4 elementy nie trzeba nawet
                    studiów kończyć!!!!
                    Przykra sprawa że w momencie obietnicy o rezerwacji mieszkania zwyczajnie mnie
                    okłamano co mniemam przekłada się na całą firmę.
                    Cała ta sytuacja, jej przebieg i reakcje pracowników corte verona jest niestety
                    mało zadowalające - jak ja coś spiepr...ę w mojej pracy to ostro się nabiegam
                    żeby klient jednak był zadowolony i wrócił do mnie albo polecił....dlatego
                    staram się nniczego nie spiep...ać.
                    Niestety polityka corte verona nie ma zamiaru dbać o klienta i stąd ten post.
                    Zadbali by - to by ich może i ktoś pochwalił. a tak - no cóż wyjdzie żę wrócę do
                    negocjacji z developerem z którym negocjacje zakończyłem mając rzekomo
                    rezerwowane mieszkanie w corte verona...
                    pozdrawiam i bądźcie ostrożni
                    • Gość: exzainteresowana Re: Dostawca internetu IP: *.europe.hp.net 21.04.10, 15:02
                      Zgadzam się z przedmówcą dotyczącą nieprofesjonalnej obsługi Pań
                      sprzedających. Kiedy sie tam pojawiłam, to Panie ze swoich
                      pomieszczeń krzyczały między sobą, która ma sie mną zająć- "ja teraz
                      nie mam czasu", "ja czekam na telefon". Dalszy ciąg był równie
                      nieprzyjemny, spławiający i absolutnie z brakiem jakiegokolwiek
                      zainteresowania. Poczułam się bardzo poniżona. Znalazłam ostatecznie
                      mieszkanie u innego develpera, ale niesmak po Corte Verona pozostał.
                      • Gość: mieszkaniec Re: Dostawca internetu IP: 194.146.219.* 16.08.10, 20:30
                        Witam,

niestety moge tylko potwierdzic co pisze przedmowca. Obsluga i pomoc z biura
                        technicznego jest bardzo dobra, zero uwag.
                        Ale jezeli chodzi o biuro sprzedarzy, to dostaje ono ode mnie zero punktow.
                        - polityka informacyjna klienta nie istnieje (zmiana sprzedawcow = dane
                        kontaktowe, powiadomienie o terminach, informacje ogolne jak n.p. termin oddania
                        budowy)
                        - sprzedawcy sa niekompetentni i nie potrafia udzielic najprostszych informacji
                        - od kazdego sprzedawcy (poznalem juz 6 roznych) otrzymuje sie inna odpowiedz
                        - klient = krol? nie jezeli zaplacilo sie juz za mieszkanie

Mam nadzieje ze jakas osoba z zarzadu Verona przeczyta ten post i zwroci sie do
                        mnie, bardzo chetnie udziele jakichkolwiek informacji i udziele maly wyklad na
                        temat obslugi klienta.
                        Pozdrawiam wszystkich mieszkancow osiedla Corte.