spiacakrolewna24 09.07.08, 23:35 Witam. Czy ktoś mi może coś powiedzieć o inwestycji BUDOTEX-u na Strońskiej? PILNE!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.07.08, 19:20 Porazka. Cena z kosmosu, widok z okna na rozwalona szope albo brudnozolty ohydny blok. Do tego halas dochodzacy od ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
spiacakrolewna24 Re: Budotex 11.07.08, 21:20 Wiem jaka jest okolica bo niedaleko mieszkam. Chodzi mi raczej o umowę jaką proponują. Szukałam informacji na innych forach, ale tych raczej jest bardzo niewiele. Dziwne trochę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.08, 20:15 Jedz na Czekoladowa i popros o umowe, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
spiacakrolewna24 Re: Budotex 13.07.08, 19:17 Umowę to ja posiadam. Nawet ją skonsultowałam z 2 prawnikami. Niestety opinie były bardzo negatywne. Wiem, że ktoś podpisał już z nimi umowy, dlatego bardzo chętnie bym poznała opinię tych ludzi. Może udało się im wynegocjować inne warunki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jefferson Farfan Re: Budotex IP: *.lanet.net.pl 13.07.08, 20:47 He he he, to może jednak poszukaj chaty na rynku wtórnym, bo z tego co widzę, to Twoi prawnicy są bardzo skrupulatni i z pewnością przyczepiliby się do każdego dewelopera :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spiacakrolewna24 Re: Budotex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.07.08, 12:13 Nie jestem taka lekkomyślna jak Ty! :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Budotex IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.07.08, 12:20 Nie rozumiem Twego problemu. Skoro wiesz, ktore zapisy w umowach sa niekorzystne, to sprobuj je z deweloperem negocjowac. Nawet jesli umowa zawiera klauzule niedozwolone, to te zapisy sa niewazne z mocy prawa. I po co sie pchasz do tego budotexu, malo jest innych deweloperow, ktorzy wrecz bija sie o klienta ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jefferson Farfan Re: Budotex IP: *.crowley.pl 14.07.08, 13:29 Jeśli ja jestem lekkomyślny, to Ty jesteś paranoiczką :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spiacakrolewna24 Re: Budotex IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.07.08, 18:29 Sprawdź co oznacza to słowo. Ja jestem po prostu rozsądna. Nie chcę umoczyć pieniędzy. Za dużo osób widziałam, które teraz nie mogą się wygrzebać z trefnych umów. Odpowiedz Link Zgłoś
fezuj Re: Budotex 15.07.08, 19:11 Nie rozumiem problemu trefnej umowy. Masz prawo ja rozwiazac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Del Re: Budotex IP: 62.29.160.* 19.07.08, 12:30 proponuję podpisać umowę w formie aktu notarialnego, dzięki którym pozbędziesz się problemu klauzul niedozwolonych, do zapisu których notariusz nie może dopuścić Odpowiedz Link Zgłoś