Dodaj do ulubionych

Uzbekistan-horyzonty

08.02.13, 22:19
Czy ktos byl w Uzbekistanie z klubem Horyzonty ewntualnie wybiera sie w tym roku?
Obserwuj wątek
      • mironka66 Re: Uzbekistan-horyzonty 09.02.13, 12:50
        Widze ze wycieczka z Almaturem cieszy sie duza popularnoscia ,bo termin z weekendem majowym jest juz wykupiony. Programy oba biura maja raczej podobne tylko zwiedzanie w druga strone. Ceny trudno porownac bo Horyzonty maja tylko sniadanie w programie. Rozumiem ze rosyjski trzeba sobie przypomniec:). Jak nocleg w jurcie? Lecieliscie z Aeroflotem?ogolne wrazenia ? :)cos co warto ,zwiedzic zobaczyc ,zjesc itp o czm nie wspomina sie w programie?
    • Gość: Gość Re: Uzbekistan-horyzonty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 15:57
      Byłam z Horyzontami. Uzbekistan wspaniały, cudne zabytki sztuki islamskiej. Rosyjski warto sobie przypomnieć, żeby pogadać z miejscowymi - sympatyczni i życzliwi. Program miał swoje mankamenty (wyprawa w góry pierwsza w ocenie ogółu niezbyt udana, druga okazała sie być dość ekstremalna, za to widoki piękne). Pilot miał swój urok i dużą wiedzę, ale trzeba się było o nią upominać (przy głównych zabytkach byli miejscowi przewodnicy) i z natury samotnik, nie bardzo myślał o integrowaniu grupy. Transport i hotele OK. Wyżywienie we własnym zakresie, bardzo dobre lub dobre, za małe pieniądze. Jak na kraj azjatycki - czysto, można było jeść na ulicznych straganach. Bezpiecznie, można włóczyć się nocą po uliczkach Chiwy bez lęku. Piękny step nad Ajdarkułem, swobodne stada koni, wiatr we włosach... A po drodze zwiedzanie pieknego Kijowa, naprawdę wyładniał i robi wrażenie. Polecam!
    • Gość: podróżnik Re: Uzbekistan-horyzonty IP: 91.221.145.* 26.03.13, 17:31
      Ja wybieram się w tym roku do Uzbekistanu, ale raczej na własną rękę. Wydaje mi sie ze spokojnie mozna zorganizowac ten wyjazd samemu i nie płacić ekstra. Kupuje lot z Warszawy do taszkientu air baltic, no a potem Buchara, samarkanda, kotlina Fergańska i jezioro Aralskie. Planuje być tam przez dwa tygodnie. Zastanów się, czy warto w ogole jechac z biurem.
      • mironka66 Re: Uzbekistan-horyzonty 27.03.13, 22:10
        Tak wyszlo ze wyruszam w zupelnie inna czesc kuli ziemskiej. Grupa sie nie zbierala a ja musialam podjec jakas decyzje bo terminu urlopu nie moglam juz zmienic. Nie wiem czy udalo im sie skopletowac grupe czy tez nie. Podrozowanie na wlasna reke jest oczywiscie duzo tansze i ciekawsze. Ja niestety nie mam zadnego towarzystwa ,a podrozowac zupelnie samemu jest dosc smutne ma i plynna znajomosc jezykow obcych nie jest moja mocna strona.
        Do Uzbekistanu pewnie sie wybiore ale pewnie dopiero w nastepnym roku.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka