Gość: jola IP: 213.25.149.* 15.07.05, 10:30 witam czy ktoś był z Itaką w Kawali, hotel Lucy lub Tosca Beach? Prosiłabym o informację na temat hoteli i Samej Kavali, dziękuję Jola Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj