Dodaj do ulubionych

Biuro Podróży Tęcza

18.07.06, 12:46
Witam na wakacje wyieram się z Biutrem Podróży TĘCZA, czy był ktos z tym
biurem, lub wie cos na temat oranizacji wyjazdu przez nich , prosze o wpisy
Obserwuj wątek
      • edytas7 Re: Biuro Podróży Tęcza 21.07.06, 08:30
        szukałam, ale za wilele nie ma na temat tego biura, słyszałam,że fajne i
        polecane, chciałam się dowiedzieć więcej, ale nie ma odzewu, jeżeli chodzi o
        ten transport to co z nim nie tak??
        • Gość: ha_ania Re: Biuro Podróży Tęcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 18:27
          Ja byłam z Tęczą w Stomio w zeszłym roku i wszystko było ok. Przejazd w
          porządku, bo szybko i sprawnie, ok. 27 - 30 godzin jechaliśmy. W obie strony
          tak samo szybko + postój na strefie bezcłowej w drodze powrotnej. Pani Pilotka
          w autobusie bardzo miła, kierowcy też sympatyczni więc z podróżą nie było
          najmniejszych problemów.
          Rezydentka była w tym samym hotelu więc praktycznie kontakt cały czas z nią
          był możliwy.
          Także jak dla mnie, za tą cenę było jak najbardziej w porządku.
                • nie_ja Re: Biuro Podróży Tęcza 24.07.06, 12:46
                  Witam
                  Autobusy wynajmowane z innych biur, nienajnowsze mogą co najwyżej obsługować
                  trase np Warszawa - Zakopane a nie prawie 30 godzinną podróż.Po prostu są
                  niewygodnie. Podróż trwa niecałe 30 godzin, postoje co 4 godziny. Co do oferty
                  biura podróży to nie mam zastrzeżeń.To o czym przeczytałem w katalogu i za co
                  zapłaciłem całkowicie pokrywało się z rzeczywistością. Cena pobytu nie była
                  duża więc nie było luksusów ale miejsce pobytu (hotel i okolica) byla OK. W
                  hotelu czysto, miła obsługa i pani i pan rezydent też OK.
                  Nie wiem gdzie jedziesz, więc pisze tylko ogólnie.

PZDR
                  J.N.
                    • benex111 Re: Biuro Podróży Tęcza 25.07.06, 15:33
                      Witam, jeżdżę z biurem Tęcza od kilku lat. Byłem w Austrii, Czechach, Chorwacji
                      a w zeszłym roku w Stomio (Grecja) na pobytowo objazdowej. W tym roku we
                      wrześniu jadę do Stomio na wypoczynek. Powiem tak: jak do tej pory zawsze bez
                      zastrzeżeń, bardzo fajni piloci, uprzejmi kierowcy, oferta uczciwa zgodna z
                      opisem. Za takie pieniążki nie oczekuję luksusów. Zawsze hotele czyste i
                      schludne. Z tymi autokarami to bywa różnie, do Norwegii ponoć zawsze te
                      najnowsze a i tak ludzie marudzą, że ciasne ! W Tęczy do tej pory normalne
                      autokary z działającą klimatyzacją i fajnymi kierowcami (oby tak dalej)
                      Pozdrawiam i życzę miłego pobytu !!!
                          • edytas7 Re: Biuro Podróży Tęcza 27.07.06, 08:25
                            dzięki za info, może napisałbys cos na temat oranizacji podrózy, gdzie były
                            postoje, ile kasy na dobry obiadek w słowacji, i inne cenne informacje , które
                            mogą się przydać, z góry dziękuję ;o)
                            • nie_ja Re: Biuro Podróży Tęcza 27.07.06, 20:41
                              Neo Pori to niewielka mieścina zbudowana dla turystów, takie "wczasowisko",
                              byłem tam tylko 1 raz. Szerokie ulice i same domy wczasowe.
                              Co do podróży to są postoje co około 4 godziny, na Słowacji (przy restauracji),
                              na Węgrzech (na autostradzie), w Serbii (na autostradzie), w Republice
                              Macedońskiej (na autostradzie). Czasami postój jest przy toaletach a czasami
                              przy restauracji lub hotelu. Niestety w Serbii i RM można płacić tylko "ich"
                              walutą.
                              Na Słowacji obiad nie powinien kosztować więcej niż 10-15 zł dla 1 os.,
                              oczywiście w zależności kto co lubi i ile. Można płacić złotówkami.
                            • edytas7 Re: Biuro Podróży Tęcza 28.08.06, 08:32
                              Własnie wróciłam z Nei Pori z Tęczą jestem BARDZO ZADOWOLONA, biuro godne
                              polecenia, za niską cenę można wypocząć w dobrych warunkach, podróż przebiegła
                              bez zastrzeżeń,bardzo fajni kierowcy- bezpiecznie prowadzący autobusy i miłe
                              panie pilotki, będę polecała to BIURO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE WYPOWIEDZI,
                              POZDRAWIAM SERDECZNIE
    • waltereucken Re: Biuro Podróży Tęcza 04.08.06, 12:22
      Biuro Tęcza to nieporozumienie. Dużo świata zwiedziłam i mam porównanie.
      W lipcu była na wycieczce w Paryżu - po niej npisała reklamację.
      Fragmenty poniżej:
      Zgodnie z ofertą noclegi w Paryżu powinny były mieć miejsce w hotelu (biuro nie
      podaje w katalogu jego standardu!?). Tymczasem klienci zostali zakwaterowani
      w „noclegowni dla czarnoskórych emigrantów” – miejsca tego na pewno nie można
      nazwać hotelem, ani przyznać mu dwóch gwiazdek (jak widniało na szyldzie). Owa
      noclegownia pełna był matek z malutkimi dzieci, które płakały po nocach
      uniemożliwiając wypoczynek innym gościom. Budynek nie posiadał sprawnej windy,
      a klienci mieszkali na wysokich piętrach (4, 5 i 6). Za skandaliczną uważam
      konieczność taszczenia bagażu na 4 piętro, na którym mieszkałam !!!

Zawarte w ofercie katalogowej biura usługi pilota (opieka i zwiedzanie miasta)
      były dalekie od profesjonalizmu, a niektóre zdarzenia wręcz oburzające:

a) Pilot był zakwaterowany w innym hotelu niż turyści, a mimo to odmówił
      podania numeru swojego telefonu. W praktyce po godz. 18.00-19.00 każdego dnia
      grupa była pozostawiona sama sobie – nie posiadał choćby numeru polisy
      ubezpieczeniowej. A gdyby coś się stało??? To po co płacimy za unezpieczenie?

b) W dn. 05.06.2006 pilot zaoferował klientom kolację płatną 11 EUR (w
      jadłodajni (słowo restauracj brzmi w tym przypadmu zbt dumnie!) nieopodal
      miejsca noclegu) i zebrał pieniądze. Dopiero po 2 godzinach od tego momentu
      poinformował grupę, że Luwr, który będzie ona zwiedzać jest otwarty w tym dniu
      do późnych godzin nocnych, a więc można się odłączyć i wrócić na własną rękę.
      Kolejność podawania informacji winna być odwrotna!!!

c) W dn. 06.06.2006 grupa zwiedzała cmentarz Pere Lachaise. Plan zwiedzanego
      obiektu pilot rozdał po fakcie!!! Następnie udaliśmy się do Wersalu. Zwiedzanie
      miało się rozpocząć od spaceru po ogrodach. Tymczasem o godz. 11.35 wysiedliśmy
      z autokaru i przez 1,5 godziny szli przez pola i pastwiska okalające park w
      Wersalu. Do ogrodów weszliśmy ok. godz. 13.00, o 13.35 grupie udało się ustawić
      w kolejce po bilety do wnętrz, a o 14.00 turyści mogli rozpocząć zwiedzanie
      komnat. Na godz. 15.00 został ustalony odjazd autokaru.
      Brak przymiotnika na określenie powyższego sposobu pracy pilota! To skandal,
      aby turystom z Polski pokazywać najpierw świnie i kury (atrakcja tzw. wioski
      Marii Antoniny), a na zwiedzanie muzeum (wstęp za jedyne 13,50 EUR!!!!)
      zostawić niecałą godzinę!!!

To tylko największe kiksy!!!

Jak ktoś w d... był i g.. widział, niech jedzie z Tęczą. Ja odradzam!!!
    • Gość: Isia Re: Biuro Podróży Tęcza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.06, 18:25
      Byłam z Tęczą w Petersburgu, Rydze i Talinie i nie narzekam, choć zwiedziłam
      już około 30 krajów na 4 kontynentach i dużo widziałam. Opisany pilot na
      wycieczce do Paryża był raczej pojednyczą wpadką, bo moje przyjaciółki dużo z
      tym biurem jeżdżą i bardzo chwalą zarówno przemyślany program jak i
      kompetentnych pilotów. Z wycieczki byłam bardzo zadowolona, a pilotka, której
      daliśmy na początku do zrozumiienia, że oczekujemy więcej, natychmiast
      zareagowała i w sumie zrobiła więcej, niż była zobowiązana.
      Wycieczki są skalkulowane na kieszeń mniej zamożnych, więc nie ma co oczekiwać
      wysokich standardów (skromnie, ale czysto). A pilotowi zawsze warto zwrócić
      uwagę, że robi zbyt mało, choć to jego praca. W sumie POLECAM!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka