Dodaj do ulubionych

Pytanie...

24.09.05, 22:27
Czesc dziewczyny.Mam do Was pytanie, moze ktoras z Was moze mi pomoc?
Otoz jak dziala luteina?Dla mnie lekarz przepisal ja na wywolanie miesiaczki.A
najbardziej interesuje mnie, to ze np. jesli w 10 dniu cylu pecherzyk mial
wielkosc 12 mm i od tego dnia zaczelam przyjmowac luteine, jak ona zadzialala
na pecherzyk?Czy luteina powoduje, ze pecherzyk dalej wzrasta, peka i mozliwa
jest ciaza, czy po prostu pecherzyk sie wchlania i wystepuje sztuczne krwawienie?
Czy mozliwa jest ciaza w moim przypadku?Dzisiaj jest juz 10 dni po
przyjmowaniu luteiny a miesiaczki ani widu ani slychu, fakt, ze pobolewaja
mnie lekko piersi i czasem cos ciagnie mnie w podbrzuszu...a wczoraj mialam
straszna biegunke...test robilam, wyszedl negatywny.
Obserwuj wątek
    • ewa.analityk1 Re: Pytanie... 25.09.05, 01:53
      takie przyjmowanie jak opisałaś mogło namieszać w cyklu i spowodować cykl
      bezowulacyjny stąd szopki jak się nic nie pojawi to do lekarza za 3-4 dni na
      wywołanie
      • wiktoria33 Re: Pytanie... 25.09.05, 12:31
        raczej owulacji nie bylo bo luteina zahamowala wzrost pecherzyka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka