rybekx1 26.03.06, 15:15 Czy ktoś miał HSG w CZMP w Łodzi?Czy tam stosują znieczulenie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gg24 Re: hsg w CZMP 26.03.06, 19:04 Kiedyś nie stosowali żadnego znieczulenia. Dawali jakieś leki przeciwbólowe na 1/2 godz. przed. Nie miałam tam HSG, ale byłam na sali z innymi dziewczynami, które miały ten zabieg. Potem mówiły, że nie było najgorzej. Ja zdecydowałam się się na zabieg w prywatnej klinice, nie byłam zadowolona. Jeżeli miałabym to zrobić jeszcze raz, zdecydowałabym się na CZMP. Odpowiedz Link Zgłoś