Dodaj do ulubionych

wakacje 2013- domki nad morzem

15.11.12, 13:29
witam :)
czy macie jakieś srawdzone adresy nad naszym morzem gdzie mozna fajnie odpocząć? Interesują mnie głównie domki w cenie do 300zł, miejscowość na razie obojętna.Najchętniej w jakiejś mniej znanej miejscowości, bo jadę z dzieckiem 3 letnim ;)
Ewentualnie może być porządna kwatera z pokojem 3 osobowym, ale z ogrodem, żeby dziecię się mogło wybiegać.
W ramach rekompensaty mogę podać namiary na fajne miejsca w okolicach Polańczyka/ nad Soliną :) też wakacje z dzieckiem.
Obserwuj wątek
    • dreamywind Re: wakacje 2013- domki nad morzem 03.01.13, 20:16
      Serdecznie polecam Willę Arletta niedaleko Jastrzębiej Góry, niestety działa tylko w sezonie letnim, ale warto zobaczyć, może zaplanować już wakacje w 2013 roku : ).
      Wspaniałe warunki dla dzieci, super plac zabaw, duże podwórko, wiata do grillowania. Pokoje czyste, zadbane, dobrze wyposażone. Cicha, spokojna okolica, nieznaczne oddalenie od centrum pozwala na aktywny wypoczynek wśród śpiewu ptaków, przy pięknych zachodach słońca, świeżym powietrzu. Miła, rodzinna atmosfera. Cena też atrakcyjna :)
      www.willaarletta.koti.pl
      www.facebook.com/WillaArletta
    • Gość: gość Re: wakacje 2013- domki nad morzem IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 14:22
      Szczerze polecam zarówno domki "Pod Muzami",jak sama miejscowość Rewal.Domki są nowoczesne,czyste,w spokojnej okolicy ,zaledwie 3 minuty do plaży,w pełni wyposażone,a na terenie jest plac zabaw i miejsce do grillowania.Rewal jest miejscowością czystą,zadbaną z szeroką plażą.Każdy znajdzie coś dla siebie,zarówno spokój,jak i klimatyczne knajpki,kluby ,albo dobre restauracje. Szczególy na www.pod-muzami.pl
        • ewelina_wn Re: wakacje 2013- domki nad morzem 18.01.13, 22:52
          Jeśli chodzi o plażę w Rewalu to jest ona "napiaszczana" (refulacja). Dobrym przykładem jest Trzęsacz gdzie morze podmyło kościół. Teraz woda jest daleko.
          Jeśli chodzi o noclegi w Rewalu to tu jest kilka sprawdzonych ofert
        • robert3511 Re: wakacje 2013- domki nad morzem 22.02.13, 08:23
          W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.
        • nikjar Re: wakacje 2013- SZUKAM 11.06.13, 17:27
          Witam szukam od poczatku sierpnia na 10-14dni(w zależności od ceny) noclegu nad morzem dla 2os dorosłych i 10 let. dziecka.
          Oczywiście taniego!!! :)

Zależy mi by było blisko do morza,najlepiej oczywiście domek letniskowy jeśli jednak pokój to koniecznie z balkonem i łazienka.

Bardzo chetnie centrum Ustki,Pobierowo,Miedzywodzie, ale nie koniecznie:)

Bardzo prosze o namiary na cos fajnego lub propozyjce,pozdrawiam:)
          • ale-xa Re: wakacje 2013- SZUKAM 11.06.13, 20:10
            nikjar napisał(a):
            Dzien dobry!
            Mam do odstapienia domek na dzialce rekreacyjnej na wyspie Wolin,okolice Międzywodzia w odleglosci 1,5 od plazy ,do ktorej prowadzi sciezka rowerowa.Polozony nad Zalewem kamieńskim.Domek polozony na dzialce 500 m2 do wylacznej dyspozycji.Piętrowy ,kompletnie wyposazony z aneksem kuchennym,kuchenką,mikrofalowką,lodowką.Oczywiscie lazienka z kabiną prysznicową.Rowniez kominek:)
            Balkon,taras ,mozliwosc griilowania i trzymania auta.
            Cena za 3 osoby 150 zl za noc.
            Blizsze informacje oraz zdjecia na maila.
            ale-xa@gazeta.pl
            pozdrawiam

> Witam szukam od poczatku sierpnia na 10-14dni(w zależności od ceny) noclegu nad
            > morzem dla 2os dorosłych i 10 let. dziecka.
            > Oczywiście taniego!!! :)
            >
            > Zależy mi by było blisko do morza,najlepiej oczywiście domek letniskowy jeśli j
            > ednak pokój to koniecznie z balkonem i łazienka.
            >
            > Bardzo chetnie centrum Ustki,Pobierowo,Miedzywodzie, ale nie koniecznie:)
            >
            > Bardzo prosze o namiary na cos fajnego lub propozyjce,pozdrawiam:)
    • domkinadmorzembalfala Re: wakacje 2013- domki nad morzem 21.01.13, 16:29
      Witam,
      Od czerwca ruszam z własną działalnością w branży turystycznej w małej miejscowości nadmorskiej Ostrowo - Balfala domki nad morzem. Balfala to, na chwilę obecną, 4 parterowe domy wykonane z najwyższej jakości drewna . Budynki zaprojektowane zostały tak, aby każdy z nich posiadał niezależne wejście z zadaszonym tarasem oraz niezależną strefę wypoczynku w ogrodzie. Każdy domek posiada 2 sypialnie, pokój dzienny, jadalnię połączoną z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Jednorazowo gościć może maksymalnie 6 osób. Z myślą o osobach niepełnosprawnych przewidzieliśmy udogodnienia, które pozwolą im cieszyć się wczasami w naszym ośrodku. Na chwile obecną domki wykańczane są wewnątrz - podejrzeć można nas na fejsbuku pod hasłem Balfala domki nad morzem. Od kwietnia mogę przyjmować rezerwacje, wtedy też będę miała stronkę www. Balfala.pl. na której można będzie się zapoznać z pełną ofertą. Chce aby moje domki zaspokoiły gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Nastawiam się jednak głównie na rodziny z dziećmi, planuję także udogodnienia dla osób o niepełnej sprawności. Sama jestem mamą 3 dzieci, więc aby uatrakcyjnić dzieciom pobyt planuję na życzenie gości udostępnić zabawki renomowanych firm, książeczki i całe wyposażenie niezbedne dla dzieci, typu krzesełka odo karmienia, wanienka itp. Planowane ceny za domek
      • 29-06 do 26-08 290 zł. 4 osoby + 30 zł. każda następna
      • 26-08 do 31-08 180 zł. 4 osoby + 30 zł. każda następna.
      • 01-09 do 31-09 140 zł. 4 osoby + 30 zł. każda następna.
      Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zarezerwowania wczasów w naszych domkach nad morzem Balfala w kwietniu :)
    • jacekmielno Re: wakacje 2013- domki nad morzem 27.01.13, 13:14
      Ostatnio odwiedziłem hotel spa Jantar w Niechorzu. Jeden z obiektów spa nad Bałtykiem. Komfortowe pokoje, fajny kryty basen i sporo usług odnowy biologicznej. Po sezonie cisza tu i spokój, mało ludzi i morze zaraz za ogrodzeniem. Co ważne ceny również po sezonie nie zabijają wiec warto skorzystać. Jantara znalazłem na portalu www.wakacje.nad.morzem.net - polecam, warto odwiedzić Niechorze.
    • jacekmielno Re: wakacje 2013- domki nad morzem 01.02.13, 23:20
      Dla wszystkich wybierających się na wakacje nad morzem w tym roku, polecam skorzystanie z katalogu ofert turystycznych, który znajdziecie pod adresem www.wakacje.nad.morzem.net . Bardzo duży wybór ofert noclegowych z całego wybrzeża Bałtyku od Świnoujścia po Władysławowo. Szybki dostęp do każdego obiektu z linkiem do strony internetowej. Dla każdego i na każdą kieszeń
    • jacekmielno Re: wakacje 2013- domki nad morzem 01.02.13, 23:23
      Dla wszystkich wybierających się na wakacje nad morzem w tym roku, polecam skorzystanie z katalogu ofert turystycznych, który znajdziecie pod adresem www.wakacje.nad.morzem.net . Bardzo duży wybór ofert noclegowych z całego wybrzeża Bałtyku od Świnoujścia po Władysławowo. Szybki dostęp do każdego obiektu z linkiem do strony internetowej. Dla każdego i na każdą kieszeń
    • kuneggunda Re: wakacje 2013- domki nad morzem 15.02.13, 10:45
      Jeżeli będziesz w okolicach Władysławowa, to proponuję zapisać się na kurs kitesurfingowy. Oczywiście jeśli jesteś zwolenniczką aktywnego odpoczynku. Ja rok temu skorzystałam z okazji i zapisałam się i to była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam w życiu. Super adrenalina, która sprawia Ci ogromną radość z uprawiania tego sportu. W tym roku też mam zamiar zapisać się na kurs tylko tym razem może na Półwyspie Helskim.
    • sielawek Re: wakacje 2013- domki nad morzem 30.03.13, 08:32
      zapraszam do gdyni.ładny duży zielony teren ,teren prywatny ogrodzony dużo miejsca dla dzieci ,plac zabaw ,basen dla dzieci .cisza spokuj idealne warunki do wypoczynku,blisko do morza jak i do centrum gdyni.mamy do wynajecia domki holenderskie jak i pokoje zapraszamy.tel.721055060-781938572
      • ale-xa Re: wakacje 2013- domki nad morzem 22.04.13, 18:42
        Mam domek nad morzem w okolicach Miedzywodzia na wyspie Wolin.Chętnie wynajmę w okresie maj,czerwiec ,lipiec lub sierpien.Polozony na terenie rekreacyjnym 500m do wlasnej dyspozycji.
        Bezplatne parkowanie samochodu ,ogrod.Tanio!
        Zainteresowanym wyslę więcej informacji oraz zdjęcie.
        ale-xa@gazeta.pl
    • villabanita Re: wakacje 2013- domki nad morzem 01.04.13, 12:32
      newyork32 napisał(a):

> witam :)
      > czy macie jakieś srawdzone adresy nad naszym morzem gdzie mozna fajnie odpocząć
      > ? Interesują mnie głównie domki w cenie do 300zł, miejscowość na razie obojętna
      > .Najchętniej w jakiejś mniej znanej miejscowości, bo jadę z dzieckiem 3 letnim
      > ;)
      > Ewentualnie może być porządna kwatera z pokojem 3 osobowym, ale z ogrodem, żeby
      > dziecię się mogło wybiegać.
      > W ramach rekompensaty mogę podać namiary na fajne miejsca w okolicach Polańczyk
      > a/ nad Soliną :) też wakacje z dzieckiem.

Witam,
      pensjonat Villa Banita w Ustce od tego roku ma w swojej ofercie domek turystyczny (4 osobowy) jednopokojowy w całkiem przystępnej cenie 180 złotych całość/doba.
      Co do reszty kwater, to pensjonat ten dysponuje pokojami trzyosobowymi, dwupokojowym studio, samodzielnym mieszkaniem. Wszystkie obiekty z prywatnymi łazienkami, telewizorami, bezprzewodowym internetem w cenie pokoju. Więcej informacji na stronie: noclegi Ustka, gdzie również są galerie zdjęć. Lokalizacja jest z dala od zgiełku na bardzo spokojnym Osiedlu Poetów, w otoczeniu lasów sosnowych, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. Posesja jest ogrodzona. Pozdrawiam serdecznie :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka