Gość: Paweł Klima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 23:31 piękne miasto!!! wspaniała atmosfera!! POLECAM.. na kolejnych miejscach u mnie Kopenhaga i Wrocław ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk Re: Racibórz IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.06, 09:18 jak racibórz to warto z rowerem - przejechać - cały czas w lesie - w Cysterskim Parku Krajobrazowym do Rud, Rybnika albo Żor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Racibórz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 11:33 Taaaaa, a daleko w tyle Wiedeń :) Odpowiedz Link Zgłoś