IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 23:31
piękne miasto!!! wspaniała atmosfera!! POLECAM.. na kolejnych miejscach u mnie
Kopenhaga i Wrocław ;-)
Obserwuj wątek
    • dobrypan Racibórz 04.08.06, 23:32
      fluid
      • Gość: fluid Re: Racibórz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.06, 22:25
        ;-)
        • Gość: mk Re: Racibórz IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.06, 09:18
          jak racibórz to warto z rowerem - przejechać - cały czas w lesie - w Cysterskim
          Parku Krajobrazowym do Rud, Rybnika albo Żor.
    • Gość: olo Re: Racibórz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 11:33
      Taaaaa, a daleko w tyle Wiedeń :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka