jeepwdyzlu
11.03.11, 09:40
wczoraj tankowałem
45 litrów po 5,05
plus gazetki, sezamki, kawka
ok - gdybym zatankował na Neste - 1 litr 4,90
15 groszy razy 45 litrów - 7 zł mniej
Ale - BP mam po drodze z pracy do domu
Do Neste musiałbym specjalnie jechać (ładnych parę kilometrów, z 7 skrzyżowań, jakieś światła, przebudowa...nie
I nie kupiłbym nic - co jak raz dla mnie jest wadą..
W sumie - różnica jest za małą, żeby mnie skłonić do zmian nawyków..
Czyli na budżetowych stacjach jest za drogo?
Czy ja jestem nadzwyczajnie rozrzutny?
Żeby było jasne - tankuję na Neste. Jeśli obok przejeżdzam i mam mało benzyny....
Ale żeby specjalnie jechać...
Nie
a Wy?
jeep
PS.wiem, że jak raz w Neste mają benzynę bardzo dobrej jakości, albo z Niemiec, albo z Orlenu... Więc nie sugeruję wcale, że taniej znaczy gorzej