pitermaly 08.05.04, 15:42 Kto może mi sprowadzić lub polecić kogoś dobrego od sprowadzania aut - szukam Passata TDI 95-95 kombi itd. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Joasia Re: Szukam AUTA IP: *.dip.t-dialin.net 08.05.04, 15:50 Sprawdz co najmniej ceny w D zeby Ci ktos za sprowadzenie nie policzyl wiecej niz samo auto kosztuje www.mobile.de/SIDgkT1NEYIV1qrrdyVSkg.DQ-t-vaNexlCsAsK%F3P~BmSB10LsearchPublicJ1084027630A1LsearchPublicCCarS-t-vpLtt~BmPA1B20A0/cgi- bin/searchPublic.pl?_form=search&sr_make=25200&sr_model=Passat&sr_priceFrom=- 2&sr_priceTo=-2&sr_category=3&sr_powerRange=- 2&sr_registrationDateFrom=1995&sr_registrationDateTo=1995&sr_mileageFrom=- 2&sr_mileageTo=-2&sr_engineType=2&sr_doorCount=-2&sr_color=-2&sr_country=- 2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&sr_damaged=0&sr_daysOldTo=- 2&sr_sortOrder=0&doSearch.x=30&doSearch.y=8 Link Zgłoś
pitermaly Re: Szukam AUTA 08.05.04, 15:53 A może znasz kogos dobrego kto się takimi autami zajmuje-może z belgii bo słyszałem,że są tanie Link Zgłoś
joasia1 Re: Szukam AUTA 08.05.04, 16:10 Niestety nie znam nikogo. Ceny w Belgi sprawdz na www.autoscout24.com Link Zgłoś
pitermaly Re: Szukam AUTA 08.05.04, 16:01 Szukam Passata TDI 95-96 kombi najlepiej 110 Ps,proszę o kontakt piotrusm@interia.pl lub sms605762345.Dzięki Link Zgłoś
Gość: Borek Re: Szukam AUTA IP: *.g.pppool.de 09.05.04, 10:32 Moze byc? VW Passat TDI EUR 6.990 Daten: 210.000 km, 81 kW (110 PS), EZ: 08/96, TÜV: 07/05, AU: 07/05, blau-metallic, 4/5 Türen, Diesel, Besonderheiten: ABS, Klimaanlage, Zentralverriegelung, el. Wegfahrsperre, Lederausstattung, Leichtmetallfelgen, Navigationssystem, Schiebedach, el. Fensterheber Beschreibung: Diesel, Metallic, Leder, KLIMATRONIC, Schiebedach, Schiebe- Hebedach- Glas, Navi, Telefon,2x el. Fensterh. ,Wegfsp. ,Zentralverr. ,Armlehne, Nebell. ,ABS, Bordcom. /Reiser. ,Sitzhzg. v., Sportsitze, Alu- Felgen,4-türig, Lederausstaattung(Lederschwarz), , ZV mit FB, Radio- Cassete, , Radio- Cassete, , Sportlenkrad, Link Zgłoś
Gość: Lukash ! Re: Szukam AUTA IP: 213.17.230.* 09.05.04, 23:25 VW Passat TDI > EUR 6.990 > > > Daten: > 210.000 km, 81 kW (110 PS), EZ: 08/96, TÜV: 07/05, AU: 07/05, blau-metallic, > 4/5 Türen, Diesel, Fest preis to 7 tys euro czyli 33,4 tysiące zł. Doliczmy przywiezienie tablice ubezpieczenie, akcyzę a jej będzie od cholery i wychodzi nam ponad 40 tys zł za auto z 96 roku, które ja przywiozłem za 23 po lekkim wypasku z francji. Nieźle to już w Polsce można kupić taniej niż za 40 tys. Pozdrawiam a i ten mówj miał 4 razy el szyby nie 2, też miał Nawigację, nie miał alum za to koła z kołpakami i radio z cd Jvc a nie kaseta. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Odin Re: Szukam AUTA ... IP: *.telia.com 09.05.04, 08:56 ... , nie przejmuj sie,usiadz i pomysl gdzie go zaparkowales ,mnie sie tez to czasami zdaza,zwlaszcza w okolicach swiat gdy parkingi pelne i stres ogromny. Pzdr. ________________________________________________________________________________ Link Zgłoś
Gość: piter Re: Szukam AUTA ... IP: *.TKK.net.pl / *.tkk.net.pl 09.05.04, 17:49 Ale ja go nie zgubiłem,ccę po rostu zlecić komuś sprowadzenie.Może kogoś znasz??? Link Zgłoś
Gość: Odin Re: Szukam AUTA ... > Piter IP: *.telia.com 09.05.04, 18:34 Najwyzsza accyze i VAT na auta ma Dania,producenci aut zanizaja ceny na swoje produkty,po odliczeniu accyzy i VAT-u Dania ma najtansze auta,-dotyczy tylko aut nowych.My z pld. Szwecji kupujemy nawet SAAB i VOLVO w Dani-ok.30% taniej netto. ________________________________________________________________________________ Link Zgłoś