19.10.04, 15:21
Błagam, zróbcie coś z tym bannerem (o skrzynkach pocztowych), bo szlag mnie trafia! Te wijące się w tle linie z alfą strasznie spowalniają pracę procesora, a dodam, że nie jest to atari 800...

Pozdro
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka