Dodaj do ulubionych

OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy

21.10.21, 22:10
Ruszyła przedsprzedaż. Póki co niezłe miejscówki i w dobrych cenach, przynajmniej dla posiadaczy konta/karty w Citi.

Show niesamowity, więcej nie ma co pisać, ci co lubią wiedzą ;)

Obserwuj wątek
    • marekggg Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 21.10.21, 22:47
      to show to sie zmienia... ja wiem, coldplay moze byc.
      kiedys bylem w brukseli na koncercie simply red. gosciu wtedy juz kolo 50 lat i zrobil zajebisty koncert z paroma muzykami. i to zadne wielkie show. ale on umie spiewac, to inna sprawa.

i nie, nie wybieram sie. jakos koncerty plenerowe - to jest cos zupelnie bez sensu.

nic nie widac, muza z glosnikow - ja wiem - moze juz za stary jestem.
      • carnivore69 Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 11:22
        vogon.jeltz napisał:

> Coldplay... to ci festyniarze, co kiedyś (w sumie jeszcze nawet nie tak dawno t
        > emu) grali fajne gitarowe kawałki, a teraz nagrywają jakieś guano z koreańskimi
        > boysbandami?

Od tego eksperymentu z Beyonce jakoś przekonanie do nich straciłem (nie, to że kiedykolwiek byłem superfanem, ale parę płyt fajnych mieli). Tak od razu pomyślałem też o R.E.M., ale wychodzi na to, że ci kolektywnie przynajmniej instrumentów nie zamierzają póki co wyciągać.

Pzdr.
          • carnivore69 Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 12:08
            > Brrr... Moja nienawiść od pierwszego usłyszenia. W sumie nie wiem czemu, ale ja
            > koś tak mam, że czuję do tego zespołu potężną awersję.

Widziałem ich jakieś wieki temu na żywo (też nie będąc superfanem, ale ogólnie ich lubiąc). Pomijając samą twórczość (która może się podobać albo nie), chłopaki na czele ze Stipem sprawiali wrażenie sympatycznych, wyluzowanych i ogólnie mieli dobry (i niegwazdorski) kontakt z publiką.

Zgodzę się (częściowo) z negatywnym pierwszym wrażeniem - moje było takie sobie. Poznałem ich przez MTV, gdzie serwowano non-stop Losing My Religion i Shiny Happy People i dopiero po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że jest to całkiem poważny zespół rockowy.

Pzdr.
            • marekggg Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 12:48
              takie same uwagi... ja to lubie zespoly z lat 1985-1992 jak Duran Duran, Frankie goes to Hollywood, Depeche Mode, Simple Minds, Pet Shop Boys itp itd, lisat dluga, moja playlista w komorce to kilka tysiecy utworow. ale rowniez pare nowszych.
              no ale ja to clowiek starszej daty, wiec bardzo lubie tez takie rzeczy posluchac jak Ewe Bem.
    • ari Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 12:26
      Byłem w 2017 na Narodowym. Sam koncert przyjemny i fajny, powiedzmy 7/10. Dobry zespół na koncerty stadionowe.
      Natomiast akustyka Narodowego niestety zabiera połowę przyjemności. Już teraz głęboko współczuję ludziom, którzy pójdą tam na Rammstein ;)
      • carnivore69 Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 13:14
        ari napisał:

> Natomiast akustyka Narodowego niestety zabiera połowę przyjemności. Już teraz g
        > łęboko współczuję ludziom, którzy pójdą tam na Rammstein ;)

Na współczesnym Narodowym nie byłem. Ale akustyka na Stadionie Dziesięciolecia na koncercie zorganizowanym przez Kotańskiego ("Niech świat się do nich uśmiechnie") z Uriah Heep w roli głównej oraz prawie całą czołówka ówczesnych polskich zespołów rockowych nie była z tego co pamiętam elementem, nad którym ktokolwiek by się wtedy zastanawiał ;-)

Pzdr.
        • ari Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 15:35
          carnivore69 napisał:

> Na współczesnym Narodowym nie byłem. Ale akustyka na Stadionie Dziesięciolecia
          > na koncercie zorganizowanym przez Kotańskiego ("Niech świat się do nich uśmiech
          > nie") z Uriah Heep w roli głównej oraz prawie całą czołówka ówczesnych polskich
          > zespołów rockowych nie była z tego co pamiętam elementem, nad którym ktokolwie
          > k by się wtedy zastanawiał ;-)
          >
          > Pzdr.

No tak, Jarocin też raczej nie był zjazdem audiofili ;) Ale trochę się jednak zmieniło i przy Narodowym ktoś grubo dał ciała. Obecnie stadiony projektuje się z myślą zarówno o meczach jak i koncertach i inne stadiony budowane na Euro2012 (w Gdańsku czy Wrocławiu) nie mają tak badziewnej opinii jak Narodowy.
          • carnivore69 Re: OT Coldplay 8/7/2022 Stadion Narodowy 22.10.21, 16:18

> No tak, Jarocin też raczej nie był zjazdem audiofili ;)

OK :-)

Ale trochę się jednak z
            > mieniło i przy Narodowym ktoś grubo dał ciała. Obecnie stadiony projektuje się
            > z myślą zarówno o meczach jak i koncertach i inne stadiony budowane na Euro2012
            > (w Gdańsku czy Wrocławiu) nie mają tak badziewnej opinii jak Narodowy.

Może nad Narodowym systematycznie więcej wieje ;-) (bo np. w korytarzu Wisły jest czy coś)? Bo wtedy dźwięk może siadać równo (choć teoretycznie też do przewidzenia przez projektantów).

Pzdr.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka