Dodaj do ulubionych

Do moderatora

29.06.22, 12:15
Kim jest qqbek, skoro takie wpisy, jak cytowany poniżej uchodzą mu na sucho? Natomiast niewinni ludzie są banowani.

qqbek
Re: Ślady asfaltu na aucie
22.05.22, 00:16
waga173 napisał:

> "Dziś myjąc na podwórku auto zauważyłam na nim multum małych, czarnych kropek-
> ślady asfaltu."
>
> Pardon Madam, pytanie jedno mam. Czy te kropki byly na podworku czy na aucie?

Patrz Monsieur, nie zauważyłem.
Ale to u tej pisowskiej pindy normalne.
Wcześniej już grubsze błędy tego rodzaju popełniała.
Mam nadzieję, że w RL nie jest nauczycielką, a co najwyżej woźną w szkole.

qqbek
Re: Ślady asfaltu na aucie
22.05.22, 00:48
Wytrzeźwiej.
Nie uczę nikogo od 2009 roku.
Zresztą i tak mi się ten zawód mocno nie podobał.
A 1200 podstawy to zarabiałem ostatnio w 2002 roku, kiedy to jeszcze nadal jako-takie pieniądze były.

Nikt moich zalotów nie odrzucał - żoną znam od ponad 17 lat kmiocie, mam z nią dwoje dzieci.

Zresztą komu ja się kurwa tłumaczę?
Pijanemu no-lifowi, który wylizywał właśnie kuciapę 55-letniej zwolenniczki PiS?
Koleś, wypierdoliło mi skalę w żenadometrze przy ocenie twojej postawy.

Przeczytałam to dopiero dzisiaj, gdy się dowiedziałam, że qqbek to kapuś! Wróci to do niego, wcześniej , czy później, już ja się o to postaram. Nie będzie gorszył moich dzieci takimi wpisami!
Obserwuj wątek
    • xdanax Re: Do moderatora 29.06.22, 12:31
      e: Zajebiste jest to forum.
      27.05.22, 15:27
      tbernard napisał:

> Moment, a co ze mną? Sam już nie wiem jaki mam status. Ta niepewność jest nie d
      > o zniesienia.

😆

Najlepsze jest to, że Danusia ma ponoć 55 wiosen... a zachowuje się mniej dojrzale, niż moja 11-letnia córka 🤣
      • carnivore69 Re: Do moderatora 29.06.22, 14:42
        > Najlepsze jest to, że Danusia ma ponoć 55 wiosen... a zachowuje się mniej dojrz
        > ale, niż moja 11-letnia córka 🤣

W kwestii technicznej, dlaczego proste stwierdzenie faktu miałoby komuś "nie ujść na sucho"?

Pzdr.
    • xdanax Re: Do moderatora 29.06.22, 12:34
      qqbek
      Re: OT/ Przeleciałem po wątkach....
      26.05.22, 23:27
      Jak znam Tigesa, a znam go trochę, to to wiaderko wazeliny możesz spokojnie na Danusię zachować.
      To normalny facet, a nie megaloman, więc go wazeliniarstwem do siebie zrazisz.

A co do kobiet? Cóż nie jestem uprzedzony płciowo - tępię pisowskie nasienie, zakały tego kraju, bez rozróżniania (czy też dyskryminacji). Jak ktoś jest tępy pisowiec, to oberwie czy ma kuciapę, czy kuśkę między nogami. A ustalmy to - Danusia jest mniej-więcej tak "lotna" jak kamień młyński.

cdn...
      • xdanax Re: Do moderatora 29.06.22, 12:58
        qqbek
        Re: OT Biedronka rozpija naród polski
        30.04.22, 01:09
        x4x9x napisała:

> Kiedyś ( 20 lat temu) wracając ze Słowacji celnik zapytał mnie na granicy, ile
        > wiozę alkoholu.

Ale dlaczego durna babo to celnik wracał ze Słowacji, a nie ty?
        • qqbek Re: Do moderatora 29.06.22, 13:00
          xdanax napisała:

> qqbek
          > Re: OT Biedronka rozpija naród polski
          > 30.04.22, 01:09
          > x4x9x napisała:
          >
          > > Kiedyś ( 20 lat temu) wracając ze Słowacji celnik zapytał mnie na granicy
          > , ile
          > > wiozę alkoholu.
          >
          > Ale dlaczego durna babo to celnik wracał ze Słowacji, a nie ty?

Jeszcze się chwali, że zdania po polsku ułożyć nie potrafi :)
          • xdanax Re: Do moderatora 29.06.22, 13:11
            qqbek napisał:

> x4x9x napisała:
            >
            > > Lubię misie:-)
            >
            > W końcu się skumali.
            > Incel Adaś z Olkusza i postmenopauzalna Danusia spod Tarnowa.
            > Jeden skrzywiony i druga skrzywiona.
            > Adasiowi trzeba przyznać, że potrafi napisać zdanie po polsku tak, żeby włosy d
            > ęba nie stawały.
            > Danusia jest "uczytielka" i nie potrafi...
            >
            > Czekamy na sprawozdanie z "pokładzin" 😆
            > Tylko bez pikantnych szczegółów... mógłby ktoś jeszcze coś jeść czytając i nie
            > utrzymać po lekturze w buzi...
            >

Moderatorze, dlaczego qqbek może pisać takie głupoty i do tej pory jego wpisy widnieją na forum? Tymczasem doniósł na niewinnego człowieka, który został zablokowany. Gdzie tu sprawiedliwość, moderatorze? Z daleka widać, moderatorze, że qqbek to CHAM i PROSTAK, jednak wszystko mu wolno na tym forum. Jest sporo młodszy ode mnie a wolno mu obrażać mnie. Przydałoby się troszkę sprawiedliwości na tym forum, pozdrawiam.
            • e-zybi Re: Do moderatora 29.06.22, 14:19
              xdanax napisała:

>Moderatorze, dlaczego qqbek może pisać takie głupoty i do tej pory jego wpisy widnieją na forum? >Tymczasem doniósł na niewinnego człowieka, który został zablokowany. Gdzie tu sprawiedliwość, >moderatorze? Z daleka widać, moderatorze, że qqbek to CHAM i PROSTAK, jednak wszystko mu >wolno na tym forum. Jest sporo młodszy ode mnie a wolno mu obrażać mnie. Przydałoby się troszkę >sprawiedliwości na tym forum, pozdrawiam.

Cóż, z tą niewinnością bym nie przesadzał i sprawiedliwości się nie domagał. Po takim wpisie:

bguslawko_1 Re: OT/ Dajecie prezenty dorosłym dzieciom z okaz 10.06.22, 16:55

>Uwaga na tu forum pojawili się dwa geje z Tarnobrzega co stalkują XD dwie miernoty ,luje i nieroby >.Jeden udaje kobietę , zołza 670 i drugi menel spod budki piwa e -zybi.Nie mogą się pogodzić ,że >kobieta olała luji ciepłym moczem. Siedzi to od rana do wieczora i prowadzi mobbing .Dwa takie >niewydarzone pijackie mordy .To na uwadze admina tego forum ,by spojrzał na tych luji co nie mają >za grosz honoru . Biorą zasiłek z MOPS to udzielają się na necie .

...mam prawo napisać, że ów niewinny człowiek to "CHAM i PROSTAK", przekazuje informacje nieprawdziwe, obrażając moją osobę i kobietę, która pisze na tym forum. Moim zdaniem dobrze się stało, że pozbawiono go przywileju pisania, miota się teraz, wyje...i nabiał liże ;-)
              • qqbek Re: Do moderatora 29.06.22, 22:02
                Jest takie stare przysłowie - "nie ruszaj gówna, bo śmierdzi".

A co do moich przesadnych reakcji:
                Majster: Weź tera kajecik, ołówek i pisz: Chamstwu w życiu… Jak piszesz chamstwu?! No jak piszesz chamstwu!!!
                Jasiu: No tak.
                Majster: No może i dobrze. Pisz: chamstwu w życiu… należy się przeciwstawiać… siłom…
                Jasiu: Siłą.
                M: Siłom.
                J: Siłom.
                M: I godnościom osobistom.
                J: I godnościom osobistom.

WĘŻYKIEM JASIU!
      • qqbek Re: Do moderatora 29.06.22, 13:21
        xdanax napisała:

> Sam się przyznał, że doniósł na Sławko, dzięki, pozdrawiam:-)

Przecież to twój psychofan Sławko.
        A nie doniosłem, tylko kliknąłem "Zgłoś".
        Ty też możesz, to nie boli.
        Chyba akurat na to starczy ci intelektu.
        • tiges_wiz Re: Do moderatora 29.06.22, 13:35
          Nikogo nie bronię, tylko pokazuję co trzeba zrobić.
          A po za tym, to ty tu przyszłaś, a przymusu pisania tu nie ma. Można zająć się czymś innym. A używanie multikont jest co najmniej naruszeniem netykiety,
          • xdanax Re: Do moderatora 29.06.22, 13:59
            Skoro zaczęłam pisać później, niż qqbek, to można mnie obrażać? Jesteś żałosny! Nigdy nie pisałam jednocześnie pod 2 nickami. Najpierw jedno zlikwidowałam i nawet was o tym informowałam. Kolejne było podobne do poprzedniego, byście mnie od razu rozpoznali. Ale argument, że nie ma tu przymusu pisania, nie chcę już od Ciebie NICZEGO!
                • tiges_wiz Re: Do moderatora 29.06.22, 14:08
                  Kolejny raz.... przynajmniej dotrzymaj słowa w końcu

Żeby nie zachować się jak łajza
                  Prawdopodobnie parę razy dasz ciała w sposób tu opisany bądź podobny. Zostaniesz o tym dokładnie poinformowany, kwiecistymi słowy. Publicznie.

Najgorsze, co możesz wtedy zrobić, to jęczeć na temat tego, co Cię spotkało, twierdzić, że zostałeś obrażony, żądać przeprosin, krzyczeć, wstrzymywać oddech, aż posiniejesz, straszyć sądem, skarżyć się pracodawcom, zostawiać podniesioną deskę klozetową itp. Zamiast tego:

Żyj z tym. To normalne. Tak naprawdę, to jest to zdrowe i właściwe.

Standardy grupy nie biorą się znikąd - tworzą się i utrzymują dzięki ludziom aktywnie je stosujacym. Nie jęcz, że krytyka powinna być wysyłana na prywatny adres. To tak nie działa. Tak samo bez sensu jest twierdzenie, że zostałeś obrażony, bo ktoś powiedział, że nie masz racji bądź miał inne poglądy. Nie zachowuj się jak dupek.

Istnieją techniczne środowiska dyskusyjne, w których z powodu źle pojętej superuprzejmości piszącym nie wolno wspominać o błędach znalezionych w cudzych postach - "jeśli nie chcesz pomóc użytkownikowi w tym, o co pyta, to się nie odzywaj". Doświadczeni użytkownicy opuszczą taką grupę, a dyskusje tam zmienią się w bezsensowną paplaninę. Grupa stanie się bezużyteczna jako forum techniczne.

Wyolbrzymiając - albo forum będzie (w ten sposób) milutkie, albo użyteczne.

Pamietaj: kiedy mówimy Ci, że schrzaniłeś (bez względu na to, jak szorstko) i zebyś więcej tego nie robił, mówimy to z troski o 1) Ciebie 2) swoje środowisko. Łatwiej byłoby Cię zignorować lub wyfiltrować. Jeżeli nie potrafisz wykrzesać wdzięczności, miej przynajmniej trochę godności - nie jęcz i nie oczekuj, że będziesz traktowany jak porcelanowa laleczka tylko dlatego, że jesteś tu nowy, delikatny, wrażliwy i pełen złudzeń.

Może się zdarzyć, że ktoś na Ciebie naskoczy, zaatakuje bez wyraźnej przyczyny itp., nawet jeśli nie schrzaniłeś (tylko komuś się tak zdało). Jeśli wtedy zaczniesz marudzić i narzekać, naprawdę schrzanisz.

Tacy napadający to albo lamerzy bez pojęcia, którzy wierzą, że są niebywałymi fachowcami, albo psychologowie z bożej łaski, zabawiający się sprawdzaniem, czy schrzanisz, jeśli Cię podpuścić. Pozostali grupowicze albo ich zignorują, albo rozprawią się z nimi po swojemu. To, że napadający wymyślają sobie jakieś problemy, Ciebie nie musi dotyczyć.

Nie daj się wciągnąć w takiego flame'a. Kłótnie tego rodzaju najlepiej ignorować - oczywiście najpierw upewnij się, że to podpucha, a nie sposób na wskazanie Ci błędów czy sprytnie zakamuflowana odpowiedź na pytanie, które naprawdę zadałeś (czasem bywa i tak).
      • e-zybi Re: Do moderatora 29.06.22, 13:51
        borsuczyca.klusek napisała:

>To wyżej to nie ja 🙄

Przecież to widać i czuć, przefarbowany bguslawko_1 wyje bo padł ofiarą własnej głupoty ;-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka